Foket en Augustinsson in de basis? Riemer goudeerlijk

door
Foket en Augustinsson in de basis? Riemer goudeerlijk

RSC Anderlecht begon met een 6 op 6 goed aan het seizoen. Zaterdag wacht een thuisduel tegen OH Leuven, dat met 4 op 6 ook sterk begon. Brian Riemer sprak zich uit over de mogelijke speelkansen van Ludwig Augustinsson en Thomas Foket.

LEES OOK: Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Geen basis tegen OHL

Het duo kwam recent naar Anderlecht, maar verwacht hen zeker niet in de basis. “Augustinsson kan nog niet spelen. Hij speelde voor het laatst een wedstrijd begin juni. Hij zal hoogstens tien minuten kunnen spelen. Het is wel een voordeel dat hij onze manier van werken kent."

Anderlecht speelt zondag een oefenduel tegen Beveren en daar zal Augustinsson wellicht verder ritme kunnen opdoen. Wellicht is dat ook het geval voor Foket. “Foket staat verder. Hij speelde wel met Reims in de voorbereiding. Hij is fysiek klaar om minuten te maken”, aldus de coach. 

Voorzichtig met Ashimeru

Majeed Ashimeru, die zelden of nooit 90 minuten kon spelen sinds zijn komst naar Anderlecht, moet ook heel erg voorzichtig worden gebracht. “Ik moet die jongens beschermen. Ashimeru kende een rotjaar met blessures. We moeten vermijden dat we hem terug kwijtspelen. Daarom zat hij op de bank tegen Antwerp. Ik moet de spelers ook beschermen. “

Riemer waarschuwde ook al dat de nieuwkomers van de komende weken ook stelselmatig ingepast zullen worden. Het beste Anderlecht zal dus, logischerwijs, nog even op zich laten wachten.

“De komende maand kunnen we geen nieuwe spelers forceren en dat zijn we dus ook niet van plan. Er moet dus geduld zijn omtrent de nieuwkomers. We mogen hen niet pushen en hen zo verliezen met blessures”, haalde Riemer aan.

Zal Augustinsson eind augustus in de basis staan?

Meest recent

Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

74
74
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

52
52
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

58
58
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

108
108
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

117
117
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

85
85
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

224
224
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

104
104
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

490
490
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

155
155
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

367
367
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

207
207
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

97
97
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

141
141
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

286
286
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

195
195
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

327
327
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

247
247
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

53
53
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

98
98
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

148
148
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

115
115
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

342
342
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

332
332
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223

Meer sportnieuws