Lattanzio luidt alarmbel: "Geen De Bruyne of Tielemans"

door
Lattanzio luidt alarmbel:

Bij STVV moeten ze vol aan de bak. De Truienaars boekten een 0 op 6 en kunnen maar best punten pakken tegen Royal Antwerp FC. Trainer Christian Lattanzio luidt de alarmbel.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Lattanzio doet oproep voor versterking

"Onze kern blijft incompleet. Ik ben daar intern zeer zeer duidelijk over, hoor. Ik heb ervaring nodig in het laatste derde deel van het veld. Ik blijf bij mijnheer Tateishi en Andre Pinto elke dag herhalen wat we nodig hebben om competitief te kunnen zijn. Er is op dit moment echt nog een ‘gat’. Zij weten dat ook”, aldus de Italiaanse trainer tegenover Het Belang van Limburg. 

Met de Japanse spelers die op de Olympische Spelen actief waren, krijgt er wel een kwaliteitsinjectie bij. “Ze hadden een opvallende rol bij de U23 van Japan. Fujita als kapitein, Yamamoto als doelpuntenmaker. Maar de Belgische competitie is echt wel een ander gegeven. Vergeet niet dat Fujita en Yamamoto vorig seizoen ook geen vaste basisspelers waren in Sint-Truiden. Ze zijn een meerwaarde, maar mensen moeten nu ook niet denken dat De Bruyne en Tielemans er plots bijkomen."

Delpupo naar STVV

Met de 21-jarige Isaias Omar Delpupo kwam er al een aanvallende middenvelder over van Cagliari. Dat is niet voldoende.

"Het is niet zo dat ik zijn naam heb doorgegeven. Maar ik vind het zeker een goede zaak dat de club jonge talenten blijft opsporen en naar Sint-Truiden haalt. Die jongen heeft kwaliteiten, maar met zijn profiel bedoel ik voor alle duidelijkheid niet die versterkingen die ik elke dag met aandrang vraag.”

Jammert Lattanzio wat veel?

Meest recent

‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

56
56
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

30
30
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

34
34
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

58
58
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

74
74
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

85
85
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

67
67
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

208
208
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

335
335
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

146
146
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

185
185
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

244
244
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

439
439
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

269
269
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

86
86
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

784
784
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

230
230
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

264
264
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

236
236
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

108
108
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

70
70
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

566
566
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

257
257
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

105
105

Meer sportnieuws