Genk-Club Brugge: Fink & Hayen schudden elftal door mekaar

door
Genk-Club Brugge: Fink & Hayen schudden elftal door mekaar

Dé topper van de derde speeldag is ongetwijfeld KRC Genk versus Club Brugge, die tot dusver allebei slechts één puntje wisten te verzamelen. Reden genoeg dus voor Thorsten Fink en Nicky Hayen om te sleutelen aan hun elftal in de jacht op een broodnodige eerste zege.

Bij de Limburgers hintte Fink tijdens zijn wekelijkse persbabbel alvast op een eerste basisplaats voor Hendrik Van Crombrugge tussen de palen. Niet alleen kan Mike Penders wel wat rust gebruiken na alle heisa omtrent zijn overstap naar Chelsea, ook de extra portie ervaring komt volgens zijn coach allicht handig van pas.

LEES OOK: Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KRC Genk met debutant?

Daarom lijkt de kans groot dat ook Konstantinos Karetsas, die net zoals Penders deze week slechts beperkt kon trainen en zelfs nog onzeker is, naar de bank verhuist.  "Het is een jongen die je idealiter brengt als je 2-0 voorstaat en niet constant moet horen hoe goed hij is", wordt Fink geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Wie weet verschijnt nieuwkomer Nikolas Sattlberger, die net zoals Mark McKenzie, Bryan Heynen en misschien ook Carlos Cuesta meteen deel zal uitmaken van de selectie, dus wel direct aan de aftrap. Terwijl het overige trio normaliter hoogstens zal invallen geeft Fink alleszins zelf aan dat hij daarvoor in aanmerking komt.

Wissels bij Club Brugge

Bij de landskampioen begon Hayen de voorbije weken naar goede gewoonte al wat te roteren. Gezien de bomvolle kalender en breedte van de kern zal dat ook nodig zijn, al gaf de trainer tijdens zijn onderonsje met de verzamelde media op zijn beurt toe dat hij toch stilaan reeds wil toewerken naar een soort van typeploeg. 

Daarin is er volgens HLN alvast plaats voorzien voor Maxim De Cuyper, Hugo Vetlesen en Raphael Onyedika, die terug in de basis worden verwacht ten koste van Joaquin Seys, Casper Nielsen en Ardon Jashari. De voornaamste vraag blijft wel nog welke knopen Hayen voorin, en dan vooral op de flanken, zal doorhakken.

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

29
29
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

44
44
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

22
22
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

185
185
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

63
63
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

192
192
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

187
187
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

610
610
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

89
89
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

162
162
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

374
374
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

52
52
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

275
275
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

303
303
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

113
113
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

600
600
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

51
51
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

99
99
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

195
195
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

795
795
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

388
388
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1570
1570

Meer sportnieuws