Genk-Club Brugge: Fink & Hayen schudden elftal door mekaar

579 stemmen
Genk-Club Brugge: Fink & Hayen schudden elftal door mekaar

Dé topper van de derde speeldag is ongetwijfeld KRC Genk versus Club Brugge, die tot dusver allebei slechts één puntje wisten te verzamelen. Reden genoeg dus voor Thorsten Fink en Nicky Hayen om te sleutelen aan hun elftal in de jacht op een broodnodige eerste zege.

Bij de Limburgers hintte Fink tijdens zijn wekelijkse persbabbel alvast op een eerste basisplaats voor Hendrik Van Crombrugge tussen de palen. Niet alleen kan Mike Penders wel wat rust gebruiken na alle heisa omtrent zijn overstap naar Chelsea, ook de extra portie ervaring komt volgens zijn coach allicht handig van pas.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

KRC Genk met debutant?

Daarom lijkt de kans groot dat ook Konstantinos Karetsas, die net zoals Penders deze week slechts beperkt kon trainen en zelfs nog onzeker is, naar de bank verhuist.  "Het is een jongen die je idealiter brengt als je 2-0 voorstaat en niet constant moet horen hoe goed hij is", wordt Fink geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Wie weet verschijnt nieuwkomer Nikolas Sattlberger, die net zoals Mark McKenzie, Bryan Heynen en misschien ook Carlos Cuesta meteen deel zal uitmaken van de selectie, dus wel direct aan de aftrap. Terwijl het overige trio normaliter hoogstens zal invallen geeft Fink alleszins zelf aan dat hij daarvoor in aanmerking komt.

Wissels bij Club Brugge

Bij de landskampioen begon Hayen de voorbije weken naar goede gewoonte al wat te roteren. Gezien de bomvolle kalender en breedte van de kern zal dat ook nodig zijn, al gaf de trainer tijdens zijn onderonsje met de verzamelde media op zijn beurt toe dat hij toch stilaan reeds wil toewerken naar een soort van typeploeg. 

Daarin is er volgens HLN alvast plaats voorzien voor Maxim De Cuyper, Hugo Vetlesen en Raphael Onyedika, die terug in de basis worden verwacht ten koste van Joaquin Seys, Casper Nielsen en Ardon Jashari. De voornaamste vraag blijft wel nog welke knopen Hayen voorin, en dan vooral op de flanken, zal doorhakken.

Wie zal zondag winnen?

Meest recent

Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

46
46
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

44
44
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

66
66
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

95
95
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

53
53
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

96
96
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

38
38
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

251
251
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

93
93
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

598
598
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

51
51
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

252
252
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

257
257
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

525
525
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

454
454
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

625
625
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

76
76
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

179
179
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

86
86
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

94
94
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

230
230
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

166
166
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

157
157
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

285
285

Meer sportnieuws