Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

door
Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

Raphael Onyedika werd in de etalage gezet om deze zomermercato miljoenen op te brengen, maar Club Brugge draaide haar kar in verband met de middenvelder.

Nu wil Blauw-Zwart de Nigeriaanse stofzuiger behouden en ook coach Nicky Hayen hoopt dat Onyedika bij Club Brugge zal blijven. Op een persconferentie sprak de oefenmeester over zijn pupil.

LEES OOK: 'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Sterkhouder

Tegen Standard Luik was Onyedika ziek en zijn aanwezigheid werd duidelijk gemist. De Rouches wonnen uiteindelijk met 1-0. Hayen beseft het belang van de Nigeriaan en hoopt dat hij bij de landskampioen zal blijven. “Het is geen geheim dat hij een van onze belangrijkste spelers is”, citeert Het Nieuwsblad.

Nu mag Onyedika de club enkel verlaten voor de absolute jackpot. “Dat kan wel zijn, maar we moeten alternatieven hebben voor wanneer we niet kunnen rekenen op Rapha. We zullen zien wat er gebeurd. Het is niet zo dat hij absoluut weg wil. Bij ons is hij gelukkig en speelt hij Champions League. Maar als er natuurlijk een ploeg komt die je moeilijk kan weigeren...”

Moeilijke start

Hayen houdt de deur voor een transfer van Onyedika aldus op een kier. Er wordt gesproken over een transferbedrag rond de twintig miljoen euro. Het is nog maar de vraag of de geïnteresseerde clubs dat op tafel willen leggen.

Club Brugge is alvast slecht aan het seizoen begonnen met één op zes. Ook tegenstander KRC Genk is desastreus aan de Jupiler Pro League begonnen. Beide clubs kijken elkaar lijnrecht in de ogen op speeldag 3.

Denk jij dat Onyedika deze zomermercato nog een transfer maakt?

Meest recent

‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

86
86
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

37
37
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

34
34
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

189
189
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

101
101
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

32
32
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

318
318
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

81
81
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

94
94
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

452
452
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

98
98
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

469
469
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

138
138
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

431
431
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

473
473
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

200
200
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

225
225
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

186
186
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

626
626
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

324
324
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

96
96
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

79
79
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

1095
1095
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

140
140
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

373
373

Meer sportnieuws