Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

door
Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

Raphael Onyedika werd in de etalage gezet om deze zomermercato miljoenen op te brengen, maar Club Brugge draaide haar kar in verband met de middenvelder.

Nu wil Blauw-Zwart de Nigeriaanse stofzuiger behouden en ook coach Nicky Hayen hoopt dat Onyedika bij Club Brugge zal blijven. Op een persconferentie sprak de oefenmeester over zijn pupil.

LEES OOK: 'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Sterkhouder

Tegen Standard Luik was Onyedika ziek en zijn aanwezigheid werd duidelijk gemist. De Rouches wonnen uiteindelijk met 1-0. Hayen beseft het belang van de Nigeriaan en hoopt dat hij bij de landskampioen zal blijven. “Het is geen geheim dat hij een van onze belangrijkste spelers is”, citeert Het Nieuwsblad.

Nu mag Onyedika de club enkel verlaten voor de absolute jackpot. “Dat kan wel zijn, maar we moeten alternatieven hebben voor wanneer we niet kunnen rekenen op Rapha. We zullen zien wat er gebeurd. Het is niet zo dat hij absoluut weg wil. Bij ons is hij gelukkig en speelt hij Champions League. Maar als er natuurlijk een ploeg komt die je moeilijk kan weigeren...”

Moeilijke start

Hayen houdt de deur voor een transfer van Onyedika aldus op een kier. Er wordt gesproken over een transferbedrag rond de twintig miljoen euro. Het is nog maar de vraag of de geïnteresseerde clubs dat op tafel willen leggen.

Club Brugge is alvast slecht aan het seizoen begonnen met één op zes. Ook tegenstander KRC Genk is desastreus aan de Jupiler Pro League begonnen. Beide clubs kijken elkaar lijnrecht in de ogen op speeldag 3.

Denk jij dat Onyedika deze zomermercato nog een transfer maakt?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

24
24
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

620
620
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

121
121
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

42
42
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

122
122
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

145
145
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

143
143
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

161
161
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

77
77
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

91
91
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

58
58
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

323
323
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

69
69
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

246
246
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

87
87
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

69
69
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

186
186
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

218
218
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

326
326
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

104
104
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

473
473

Meer sportnieuws