Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

367
Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

Raphael Onyedika werd in de etalage gezet om deze zomermercato miljoenen op te brengen, maar Club Brugge draaide haar kar in verband met de middenvelder.

Nu wil Blauw-Zwart de Nigeriaanse stofzuiger behouden en ook coach Nicky Hayen hoopt dat Onyedika bij Club Brugge zal blijven. Op een persconferentie sprak de oefenmeester over zijn pupil.

LEES OOK: Preud’homme zet Leko op zijn plaats met 30M-transferbom

Sterkhouder

Tegen Standard Luik was Onyedika ziek en zijn aanwezigheid werd duidelijk gemist. De Rouches wonnen uiteindelijk met 1-0. Hayen beseft het belang van de Nigeriaan en hoopt dat hij bij de landskampioen zal blijven. “Het is geen geheim dat hij een van onze belangrijkste spelers is”, citeert Het Nieuwsblad.

Nu mag Onyedika de club enkel verlaten voor de absolute jackpot. “Dat kan wel zijn, maar we moeten alternatieven hebben voor wanneer we niet kunnen rekenen op Rapha. We zullen zien wat er gebeurd. Het is niet zo dat hij absoluut weg wil. Bij ons is hij gelukkig en speelt hij Champions League. Maar als er natuurlijk een ploeg komt die je moeilijk kan weigeren...”

Moeilijke start

Hayen houdt de deur voor een transfer van Onyedika aldus op een kier. Er wordt gesproken over een transferbedrag rond de twintig miljoen euro. Het is nog maar de vraag of de geïnteresseerde clubs dat op tafel willen leggen.

Club Brugge is alvast slecht aan het seizoen begonnen met één op zes. Ook tegenstander KRC Genk is desastreus aan de Jupiler Pro League begonnen. Beide clubs kijken elkaar lijnrecht in de ogen op speeldag 3.

Denk jij dat Onyedika deze zomermercato nog een transfer maakt?

Meest recent

Tevreden Thorup vreest voor zware blessure bij KRC Genk

KRC Genk heeft de rug weten te rechten tegen KVC Westerlo. Ze wonnen alsnog met 3-2. Trainer Jess ...

18
18
‘Carrick flikt het: Tielemans al slachtoffer voor debuut’

Youri Tielemans kreeg tegen AC Milan meteen een plaats in de basis, maar de 2-4-nederlaag legde ook ...

24
24
Leko streng voor 'man van de match': "Niet de beste versie"

Club Brugge won makkelijk met 0-3 van een OHL dat alweer drie goals om de oren kreeg. Trainer Ivan ...

118
118
'Lucas Stassin op weg naar de Premier League'

Lucas Stassin lijkt bezig aan zijn laatste weken bij AS Saint-Étienne. De 21-jarige Belgische ...

28
28
Anderlecht heeft er nieuwe publiekslieveling bij

RSC Anderlecht is goed begonnen aan het seizoen. De Brusselaars zijn zeker van Europees voetbal en ...

135
135
'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

50
50
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

255
255
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

172
172
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

248
248
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

113
113
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

44
44
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

222
222
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

90
90
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

70
70
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

66
66
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

376
376
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

184
184
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

70
70
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

326
326
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

32
32
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

113
113
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

850
850
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

550
550
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

175
175
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

118
118

Meer sportnieuws