Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

367 stemmen
Duidelijkheid over transfersituatie Onyedika bij Club Brugge

Raphael Onyedika werd in de etalage gezet om deze zomermercato miljoenen op te brengen, maar Club Brugge draaide haar kar in verband met de middenvelder.

Nu wil Blauw-Zwart de Nigeriaanse stofzuiger behouden en ook coach Nicky Hayen hoopt dat Onyedika bij Club Brugge zal blijven. Op een persconferentie sprak de oefenmeester over zijn pupil.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Sterkhouder

Tegen Standard Luik was Onyedika ziek en zijn aanwezigheid werd duidelijk gemist. De Rouches wonnen uiteindelijk met 1-0. Hayen beseft het belang van de Nigeriaan en hoopt dat hij bij de landskampioen zal blijven. “Het is geen geheim dat hij een van onze belangrijkste spelers is”, citeert Het Nieuwsblad.

Nu mag Onyedika de club enkel verlaten voor de absolute jackpot. “Dat kan wel zijn, maar we moeten alternatieven hebben voor wanneer we niet kunnen rekenen op Rapha. We zullen zien wat er gebeurd. Het is niet zo dat hij absoluut weg wil. Bij ons is hij gelukkig en speelt hij Champions League. Maar als er natuurlijk een ploeg komt die je moeilijk kan weigeren...”

Moeilijke start

Hayen houdt de deur voor een transfer van Onyedika aldus op een kier. Er wordt gesproken over een transferbedrag rond de twintig miljoen euro. Het is nog maar de vraag of de geïnteresseerde clubs dat op tafel willen leggen.

Club Brugge is alvast slecht aan het seizoen begonnen met één op zes. Ook tegenstander KRC Genk is desastreus aan de Jupiler Pro League begonnen. Beide clubs kijken elkaar lijnrecht in de ogen op speeldag 3.

Denk jij dat Onyedika deze zomermercato nog een transfer maakt?

Meest recent

Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

10
10
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

115
115
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

55
55
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

197
197
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

361
361
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

423
423
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

206
206
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

110
110
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

213
213
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

381
381
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

372
372
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

167
167
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

105
105
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

382
382
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

260
260
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

272
272
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

457
457
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

187
187
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

139
139
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

472
472
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

154
154
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

169
169
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

571
571
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

931
931
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

95
95

Meer sportnieuws