Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

door
Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

Landskampioen Club Brugge is slecht aan het seizoen begonnen. De manschappen van Nicky Hayen speelden op de eerste speeldag in eigen huis gelijk tegen KV Mechelen en verloren vervolgens op Sclessin met 1-0 van Standard Luik.

Niet de start waar Hayen op had gehoopt na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs afgelopen seizoen. Club Brugge werd tegen alle verwachtingen alsnog kampioen. De landskampioen treedt dit seizoen ook aan in de Champions League.

LEES OOK: Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

Interne gesprekken

Maar daar zal het toch een pak beter moeten en dat beseffen ook Club Brugge en Hayen. Er werd ingegrepen. “Deze week hebben we alles duidelijk benoemd,” citeert Het Laatste Nieuws Hayen. “We moeten terugkeren naar de basis van vorig jaar, de basis die ons succes opgeleverd heeft.”

Intern werden er aldus gesprekken gevoerd over hoe het verder moet bij Club Brugge. “De manier waarop we willen spelen is voor mij wel duidelijk, alleen komt dat niet tot uiting in de matchen. Dan moet je als coach kunnen bijstellen en dat is wat we gaan doen”, aldus Hayen.

Weinig tijd

Volgens Hayen is er niet veel tijd om de trein op stoom te laten komen. “Ik ben niet iemand die zich wil wegsteken achter excuses. Als ik naar mijn eigen winkel kijk, dan zie ik dat het gewoon veel beter moet. Wat de buitenwereld erover schrijft… Dat is hun mening.”

Hayen kijkt aldus naar zijn eigen ploeg. Ook tegenstander KRC Genk is rampzalig aan het seizoen begonnen. “Wij willen elke week drie punten pakken. Nu hebben we een situatie gecreëerd waardoor we haast móeten winnen. Tegen een ploeg die in dezelfde situatie is beland en met veel mentaliteit op het veld zal komen.”

Is Hayen de juiste coach voor Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

28
28
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

114
114
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

54
54
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

68
68
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

227
227
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

146
146
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

192
192
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

385
385
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

216
216
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

556
556
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

35
35
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

214
214
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

210
210
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

144
144
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

192
192
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

152
152
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

627
627
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

391
391
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

274
274

Meer sportnieuws