Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

door
Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

Landskampioen Club Brugge is slecht aan het seizoen begonnen. De manschappen van Nicky Hayen speelden op de eerste speeldag in eigen huis gelijk tegen KV Mechelen en verloren vervolgens op Sclessin met 1-0 van Standard Luik.

Niet de start waar Hayen op had gehoopt na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs afgelopen seizoen. Club Brugge werd tegen alle verwachtingen alsnog kampioen. De landskampioen treedt dit seizoen ook aan in de Champions League.

LEES OOK: Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Interne gesprekken

Maar daar zal het toch een pak beter moeten en dat beseffen ook Club Brugge en Hayen. Er werd ingegrepen. “Deze week hebben we alles duidelijk benoemd,” citeert Het Laatste Nieuws Hayen. “We moeten terugkeren naar de basis van vorig jaar, de basis die ons succes opgeleverd heeft.”

Intern werden er aldus gesprekken gevoerd over hoe het verder moet bij Club Brugge. “De manier waarop we willen spelen is voor mij wel duidelijk, alleen komt dat niet tot uiting in de matchen. Dan moet je als coach kunnen bijstellen en dat is wat we gaan doen”, aldus Hayen.

Weinig tijd

Volgens Hayen is er niet veel tijd om de trein op stoom te laten komen. “Ik ben niet iemand die zich wil wegsteken achter excuses. Als ik naar mijn eigen winkel kijk, dan zie ik dat het gewoon veel beter moet. Wat de buitenwereld erover schrijft… Dat is hun mening.”

Hayen kijkt aldus naar zijn eigen ploeg. Ook tegenstander KRC Genk is rampzalig aan het seizoen begonnen. “Wij willen elke week drie punten pakken. Nu hebben we een situatie gecreëerd waardoor we haast móeten winnen. Tegen een ploeg die in dezelfde situatie is beland en met veel mentaliteit op het veld zal komen.”

Is Hayen de juiste coach voor Club Brugge?

Meest recent

Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

0
0
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

8
8
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

59
59
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

70
70
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

378
378
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

33
33
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

30
30
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

30
30
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

242
242
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

132
132
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

348
348
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

205
205
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

188
188
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

64
64
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

272
272
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

305
305
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

336
336
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

85
85
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

457
457
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

418
418
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

488
488
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

227
227
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

113
113
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

86
86

Meer sportnieuws