Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

687 stemmen
Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

Landskampioen Club Brugge is slecht aan het seizoen begonnen. De manschappen van Nicky Hayen speelden op de eerste speeldag in eigen huis gelijk tegen KV Mechelen en verloren vervolgens op Sclessin met 1-0 van Standard Luik.

Niet de start waar Hayen op had gehoopt na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs afgelopen seizoen. Club Brugge werd tegen alle verwachtingen alsnog kampioen. De landskampioen treedt dit seizoen ook aan in de Champions League.

LEES OOK: Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

Interne gesprekken

Maar daar zal het toch een pak beter moeten en dat beseffen ook Club Brugge en Hayen. Er werd ingegrepen. “Deze week hebben we alles duidelijk benoemd,” citeert Het Laatste Nieuws Hayen. “We moeten terugkeren naar de basis van vorig jaar, de basis die ons succes opgeleverd heeft.”

Intern werden er aldus gesprekken gevoerd over hoe het verder moet bij Club Brugge. “De manier waarop we willen spelen is voor mij wel duidelijk, alleen komt dat niet tot uiting in de matchen. Dan moet je als coach kunnen bijstellen en dat is wat we gaan doen”, aldus Hayen.

Weinig tijd

Volgens Hayen is er niet veel tijd om de trein op stoom te laten komen. “Ik ben niet iemand die zich wil wegsteken achter excuses. Als ik naar mijn eigen winkel kijk, dan zie ik dat het gewoon veel beter moet. Wat de buitenwereld erover schrijft… Dat is hun mening.”

Hayen kijkt aldus naar zijn eigen ploeg. Ook tegenstander KRC Genk is rampzalig aan het seizoen begonnen. “Wij willen elke week drie punten pakken. Nu hebben we een situatie gecreëerd waardoor we haast móeten winnen. Tegen een ploeg die in dezelfde situatie is beland en met veel mentaliteit op het veld zal komen.”

Is Hayen de juiste coach voor Club Brugge?

Meest recent

Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

7
7
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

92
92
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

124
124
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

58
58
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

14
14
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

196
196
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

237
237
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

216
216
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

226
226
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

264
264
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

38
38
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

156
156
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

427
427
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

219
219
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

101
101
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

295
295
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

98
98
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

381
381
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

128
128
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

51
51
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

582
582
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

115
115

Meer sportnieuws