Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

door
Club Brugge en Hayen grijpen in na slechte resultaten

Landskampioen Club Brugge is slecht aan het seizoen begonnen. De manschappen van Nicky Hayen speelden op de eerste speeldag in eigen huis gelijk tegen KV Mechelen en verloren vervolgens op Sclessin met 1-0 van Standard Luik.

Niet de start waar Hayen op had gehoopt na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs afgelopen seizoen. Club Brugge werd tegen alle verwachtingen alsnog kampioen. De landskampioen treedt dit seizoen ook aan in de Champions League.

LEES OOK: Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Interne gesprekken

Maar daar zal het toch een pak beter moeten en dat beseffen ook Club Brugge en Hayen. Er werd ingegrepen. “Deze week hebben we alles duidelijk benoemd,” citeert Het Laatste Nieuws Hayen. “We moeten terugkeren naar de basis van vorig jaar, de basis die ons succes opgeleverd heeft.”

Intern werden er aldus gesprekken gevoerd over hoe het verder moet bij Club Brugge. “De manier waarop we willen spelen is voor mij wel duidelijk, alleen komt dat niet tot uiting in de matchen. Dan moet je als coach kunnen bijstellen en dat is wat we gaan doen”, aldus Hayen.

Weinig tijd

Volgens Hayen is er niet veel tijd om de trein op stoom te laten komen. “Ik ben niet iemand die zich wil wegsteken achter excuses. Als ik naar mijn eigen winkel kijk, dan zie ik dat het gewoon veel beter moet. Wat de buitenwereld erover schrijft… Dat is hun mening.”

Hayen kijkt aldus naar zijn eigen ploeg. Ook tegenstander KRC Genk is rampzalig aan het seizoen begonnen. “Wij willen elke week drie punten pakken. Nu hebben we een situatie gecreëerd waardoor we haast móeten winnen. Tegen een ploeg die in dezelfde situatie is beland en met veel mentaliteit op het veld zal komen.”

Is Hayen de juiste coach voor Club Brugge?

Meest recent

Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

15
15
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

10
10
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

8
8
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

28
28
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

57
57
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

14
14
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

37
37
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

36
36
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

34
34
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

71
71
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

32
32
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

147
147
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

104
104
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

101
101
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

667
667
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

59
59
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

86
86
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

196
196
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

110
110
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

69
69
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

40
40

Meer sportnieuws