Simons laat licht schijnen over toekomstige toptransfer

door
Simons laat licht schijnen over toekomstige toptransfer

Westerlo staat met een zes op zes aan de leiding in de Jupiler Pro League. Timmy Simons heeft de zaakjes goed op orde bij de Kemphanen, maar de transfermarkt is nog niet afgelopen.

Simons gaf een persconferentie voor speeldag 3 van de Jupiler Pro League. Westerlo neemt het op tegen vicekampioen Union SG. De hoofdtrainer van de Kemphanen sprak onder meer over toekomstige versterkingen en vertrekkers.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

International op de radar

38-voudig Roemeense international Alexandru Cicaldau staat op de radar van Westerlo. De middenvelder staat nog tot 2026 onder contract bij Galatasaray met een marktwaarde van drie miljoen. Westerlo zou volgens Turkse media al een bod hebben neergelegd.

Tegenover Gazet van Antwerpen laat Simons zich uit over de mogelijke transfer van Cicaldau. “Het zal er van afhangen of er nog iemand bij ons vertrekt. Als club zijn we altijd voorbereid op de interesse van andere clubs voor spelers van Westerlo en moeten we snel kunnen reageren.”

Westerlo leeft

Na de sterke start in de competitie leeft het voetbal weer bij Westerlo. “Het harde werk op training loont. Zelfs na 90 of 95 minuten toonden mijn spelers hun fysieke scherpte. Ik begrijp dat de spelers die spelen met iets meer zin op het trainingsveld staan. Maar ook zij die minder aan spelen toekomen, zie ik lachen.”

Simons legt aan zijn spelers haarfijn uit waarom hij bepaalde keuzes maakt. “Het zijn harde keuzes. Ik ben niet het type trainer dat daar nadien elke week op terug komt en voortdurend uitleg over geeft. Het zou tot miscommunicatie of misinterpretatie kunnen leiden. Ieder heeft zijn rol in het team.”

Een goede speler voor Westerlo?

Meest recent

Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

32
32
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

20
20
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

89
89
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

78
78
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

126
126
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

63
63
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

75
75
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

53
53
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

290
290
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

64
64
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

41
41
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

235
235
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

80
80
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

64
64
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

171
171
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

212
212
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

600
600
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

139
139
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

101
101
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

457
457
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

171
171
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

526
526

Meer sportnieuws