Simons laat licht schijnen over toekomstige toptransfer

156 stemmen
Simons laat licht schijnen over toekomstige toptransfer

Westerlo staat met een zes op zes aan de leiding in de Jupiler Pro League. Timmy Simons heeft de zaakjes goed op orde bij de Kemphanen, maar de transfermarkt is nog niet afgelopen.

Simons gaf een persconferentie voor speeldag 3 van de Jupiler Pro League. Westerlo neemt het op tegen vicekampioen Union SG. De hoofdtrainer van de Kemphanen sprak onder meer over toekomstige versterkingen en vertrekkers.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

International op de radar

38-voudig Roemeense international Alexandru Cicaldau staat op de radar van Westerlo. De middenvelder staat nog tot 2026 onder contract bij Galatasaray met een marktwaarde van drie miljoen. Westerlo zou volgens Turkse media al een bod hebben neergelegd.

Tegenover Gazet van Antwerpen laat Simons zich uit over de mogelijke transfer van Cicaldau. “Het zal er van afhangen of er nog iemand bij ons vertrekt. Als club zijn we altijd voorbereid op de interesse van andere clubs voor spelers van Westerlo en moeten we snel kunnen reageren.”

Westerlo leeft

Na de sterke start in de competitie leeft het voetbal weer bij Westerlo. “Het harde werk op training loont. Zelfs na 90 of 95 minuten toonden mijn spelers hun fysieke scherpte. Ik begrijp dat de spelers die spelen met iets meer zin op het trainingsveld staan. Maar ook zij die minder aan spelen toekomen, zie ik lachen.”

Simons legt aan zijn spelers haarfijn uit waarom hij bepaalde keuzes maakt. “Het zijn harde keuzes. Ik ben niet het type trainer dat daar nadien elke week op terug komt en voortdurend uitleg over geeft. Het zou tot miscommunicatie of misinterpretatie kunnen leiden. Ieder heeft zijn rol in het team.”

Een goede speler voor Westerlo?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

47
47
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

93
93
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

22
22
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

148
148
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

139
139
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

123
123
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

210
210
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

187
187
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

270
270
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

588
588
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

231
231
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

314
314
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

590
590
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

175
175

Meer sportnieuws