Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

198 stemmen
Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

Anderlecht heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het pakte tegen STVV en Antwerp een nette zes op zes. Daardoor gaat het samen met Westerlo aan de leiding in de Jupiler Pro League en nam het meteen een voorsprongetje op de concurrenten, die allemaal al steken lieten vallen.

Zo heeft Anderlecht nu al twee punten meer dan Union, drie meer dan AA Gent en Antwerp en zelfs al vijf punten meer dan Club Brugge en KRC Genk. Desondanks is er toch nog ruimte voor verbetering, want de voorbije dagen was er toch de nodige kritiek op de magere kwaliteit van het spel.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Evenepoel geeft de aftrap van Anderlecht-OHL

De beste manier om daarmee om te gaan, zou natuurlijk zijn door zaterdag een statement te maken. Dan krijgt Paars-Wit op de derde speeldag het bezoek van OH Leuven, dat met een vier op zes ook uitstekend gestart is. Een overtuigende prestatie zou de criticasters lik op stuk geven.

Anderlecht rekent daarom ook op steun uit bekende hoek. De club laat immers weten dat niemand minder dan Remco Evenepoel zaterdag de aftrap zal rekenen. Ongetwijfeld zal die gelegenheid ook aangegrepen worden om de wielrenner in de bloemetjes te zetten voor de twee gouden medailles die hij onlangs op de Olympische Spelen pakte.

Olympisch kampioen moet Anderlecht inspireren

De band tussen Anderlecht en Evenepoel is intussen genoegzaam bekend. De 24-jarige was voor zijn omscholing tot coureur immers jeugdspeler bij Paars-Wit en was van 2005 tot 2011 en van 2014 tot 2016 aan de slag op Neerpede. In die periode was hij zelfs jeugdinternational bij de U15 en U16.

Sindsdien is Evenepoel altijd supporter gebleven en hij was de voorbije jaren al een paar keer te gast in het Lotto Park. Hopelijk kan zijn aanwezigheid Anderlecht dus tot een grootse prestatie inspireren.

Zal dat Anderlecht inspireren tot een goede prestatie?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

12
12
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

18
18
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

79
79
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

56
56
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

84
84
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

356
356
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

195
195
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

365
365
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

746
746
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

105
105
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

205
205
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

378
378
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

348
348
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

573
573
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

929
929
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1003
1003
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws