Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

door
Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

Anderlecht heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het pakte tegen STVV en Antwerp een nette zes op zes. Daardoor gaat het samen met Westerlo aan de leiding in de Jupiler Pro League en nam het meteen een voorsprongetje op de concurrenten, die allemaal al steken lieten vallen.

Zo heeft Anderlecht nu al twee punten meer dan Union, drie meer dan AA Gent en Antwerp en zelfs al vijf punten meer dan Club Brugge en KRC Genk. Desondanks is er toch nog ruimte voor verbetering, want de voorbije dagen was er toch de nodige kritiek op de magere kwaliteit van het spel.

LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Evenepoel geeft de aftrap van Anderlecht-OHL

De beste manier om daarmee om te gaan, zou natuurlijk zijn door zaterdag een statement te maken. Dan krijgt Paars-Wit op de derde speeldag het bezoek van OH Leuven, dat met een vier op zes ook uitstekend gestart is. Een overtuigende prestatie zou de criticasters lik op stuk geven.

Anderlecht rekent daarom ook op steun uit bekende hoek. De club laat immers weten dat niemand minder dan Remco Evenepoel zaterdag de aftrap zal rekenen. Ongetwijfeld zal die gelegenheid ook aangegrepen worden om de wielrenner in de bloemetjes te zetten voor de twee gouden medailles die hij onlangs op de Olympische Spelen pakte.

Olympisch kampioen moet Anderlecht inspireren

De band tussen Anderlecht en Evenepoel is intussen genoegzaam bekend. De 24-jarige was voor zijn omscholing tot coureur immers jeugdspeler bij Paars-Wit en was van 2005 tot 2011 en van 2014 tot 2016 aan de slag op Neerpede. In die periode was hij zelfs jeugdinternational bij de U15 en U16.

Sindsdien is Evenepoel altijd supporter gebleven en hij was de voorbije jaren al een paar keer te gast in het Lotto Park. Hopelijk kan zijn aanwezigheid Anderlecht dus tot een grootse prestatie inspireren.

Zal dat Anderlecht inspireren tot een goede prestatie?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

76
76
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

25
25
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

222
222
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

87
87
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

144
144
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

345
345
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

231
231
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

269
269
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

60
60
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

137
137
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

265
265
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

420
420
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws