Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

door
Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

Anderlecht heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het pakte tegen STVV en Antwerp een nette zes op zes. Daardoor gaat het samen met Westerlo aan de leiding in de Jupiler Pro League en nam het meteen een voorsprongetje op de concurrenten, die allemaal al steken lieten vallen.

Zo heeft Anderlecht nu al twee punten meer dan Union, drie meer dan AA Gent en Antwerp en zelfs al vijf punten meer dan Club Brugge en KRC Genk. Desondanks is er toch nog ruimte voor verbetering, want de voorbije dagen was er toch de nodige kritiek op de magere kwaliteit van het spel.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Evenepoel geeft de aftrap van Anderlecht-OHL

De beste manier om daarmee om te gaan, zou natuurlijk zijn door zaterdag een statement te maken. Dan krijgt Paars-Wit op de derde speeldag het bezoek van OH Leuven, dat met een vier op zes ook uitstekend gestart is. Een overtuigende prestatie zou de criticasters lik op stuk geven.

Anderlecht rekent daarom ook op steun uit bekende hoek. De club laat immers weten dat niemand minder dan Remco Evenepoel zaterdag de aftrap zal rekenen. Ongetwijfeld zal die gelegenheid ook aangegrepen worden om de wielrenner in de bloemetjes te zetten voor de twee gouden medailles die hij onlangs op de Olympische Spelen pakte.

Olympisch kampioen moet Anderlecht inspireren

De band tussen Anderlecht en Evenepoel is intussen genoegzaam bekend. De 24-jarige was voor zijn omscholing tot coureur immers jeugdspeler bij Paars-Wit en was van 2005 tot 2011 en van 2014 tot 2016 aan de slag op Neerpede. In die periode was hij zelfs jeugdinternational bij de U15 en U16.

Sindsdien is Evenepoel altijd supporter gebleven en hij was de voorbije jaren al een paar keer te gast in het Lotto Park. Hopelijk kan zijn aanwezigheid Anderlecht dus tot een grootse prestatie inspireren.

Zal dat Anderlecht inspireren tot een goede prestatie?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

93
93
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

95
95
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

64
64
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

138
138
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

56
56
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

88
88
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

52
52
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

126
126
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1262
1262
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

130
130
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

65
65
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

180
180
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

375
375
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

192
192
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

362
362
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws