Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

door
Anderlecht rekent op steun van grote naam tegen OHL

Anderlecht heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het pakte tegen STVV en Antwerp een nette zes op zes. Daardoor gaat het samen met Westerlo aan de leiding in de Jupiler Pro League en nam het meteen een voorsprongetje op de concurrenten, die allemaal al steken lieten vallen.

Zo heeft Anderlecht nu al twee punten meer dan Union, drie meer dan AA Gent en Antwerp en zelfs al vijf punten meer dan Club Brugge en KRC Genk. Desondanks is er toch nog ruimte voor verbetering, want de voorbije dagen was er toch de nodige kritiek op de magere kwaliteit van het spel.

LEES OOK: Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Evenepoel geeft de aftrap van Anderlecht-OHL

De beste manier om daarmee om te gaan, zou natuurlijk zijn door zaterdag een statement te maken. Dan krijgt Paars-Wit op de derde speeldag het bezoek van OH Leuven, dat met een vier op zes ook uitstekend gestart is. Een overtuigende prestatie zou de criticasters lik op stuk geven.

Anderlecht rekent daarom ook op steun uit bekende hoek. De club laat immers weten dat niemand minder dan Remco Evenepoel zaterdag de aftrap zal rekenen. Ongetwijfeld zal die gelegenheid ook aangegrepen worden om de wielrenner in de bloemetjes te zetten voor de twee gouden medailles die hij onlangs op de Olympische Spelen pakte.

Olympisch kampioen moet Anderlecht inspireren

De band tussen Anderlecht en Evenepoel is intussen genoegzaam bekend. De 24-jarige was voor zijn omscholing tot coureur immers jeugdspeler bij Paars-Wit en was van 2005 tot 2011 en van 2014 tot 2016 aan de slag op Neerpede. In die periode was hij zelfs jeugdinternational bij de U15 en U16.

Sindsdien is Evenepoel altijd supporter gebleven en hij was de voorbije jaren al een paar keer te gast in het Lotto Park. Hopelijk kan zijn aanwezigheid Anderlecht dus tot een grootse prestatie inspireren.

Zal dat Anderlecht inspireren tot een goede prestatie?

Meest recent

Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

97
97
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

21
21
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

83
83
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

120
120
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

41
41
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

17
17
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

40
40
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

150
150
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

74
74
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

53
53
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

82
82
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

331
331
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

153
153
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

43
43
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

130
130
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

260
260
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

321
321
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

218
218
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

128
128
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

245
245
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

75
75

Meer sportnieuws