'Westerlo wil stunten met terugkeer publiekslieveling'

165 stemmen
'Westerlo wil stunten met terugkeer publiekslieveling'

Na twee speeldagen is Westerlo de verrassende en fiere leider in de Jupiler Pro League. De Kemphanen pronken net als Anderlecht met een knappe zes op zes, maar beschikken over het beste doelsaldo na een 3-0 tegen Cercle Brugge en een 2-4 op het veld van KV Mechelen.

Aan offensieve stootkracht was er in de eerste matchen van het nieuwe seizoen dus zeker geen gebrek bij Westerlo. Lucas Stassin maakte indruk door al twee keer te scoren en ook Vuskovic, Madsen, Frigan, Sayyadmanesh en Alcocer vonden al de weg naar de netten.

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Westerlo wil Dorgeles terughalen

Desondanks zou Westerlo nog een zeer straffe offensieve transfer willen realiseren. Volgens Het Laatste Nieuws denken ze in het Kuipje immers aan een terugkeer van Nene Dorgeles.

De 21-jarige Malinees was in het seizoen 2022/23 al eens op huurbasis aan de slag bij Westerlo. Hij scoorde toen dertien keer en groeide uit tot een absolute publiekslieveling. Na zijn sterke seizoen keerde Dorgeles echter terug naar zijn moederclub Red Bull Salzburg.

Opnieuw huren van Salzburg

Daar moest hij zich vorig seizoen echter vooral tevreden stellen met een rol als invaller. Dit seizoen stond hij wel aan de aftrap in alle drie de wedstrijden die Salzburg tot dusver speelde, maar het valt af te wachten of dat zal blijven duren. En dus ligt Westerlo opnieuw op vinkenslag.

Zij zouden Dorgeles opnieuw een seizoen willen huren van de Oostenrijkse topclub. Dan zal Salzburg wel eerst zijn contract moeten verlengen, want dat verstrijkt op het einde van deze jaargang.

Zou dat een aanwinst zijn voor Westerlo?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

50
50
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

67
67
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

203
203
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

94
94
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

74
74
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

261
261
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

30
30
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

386
386
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

72
72
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

257
257
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

468
468
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

60
60
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

199
199
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

99
99
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

330
330
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

528
528
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

428
428
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

175
175
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

87
87
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

425
425
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

509
509
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

143
143
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

352
352

Meer sportnieuws