'Westerlo wil stunten met terugkeer publiekslieveling'

165 stemmen
'Westerlo wil stunten met terugkeer publiekslieveling'

Na twee speeldagen is Westerlo de verrassende en fiere leider in de Jupiler Pro League. De Kemphanen pronken net als Anderlecht met een knappe zes op zes, maar beschikken over het beste doelsaldo na een 3-0 tegen Cercle Brugge en een 2-4 op het veld van KV Mechelen.

Aan offensieve stootkracht was er in de eerste matchen van het nieuwe seizoen dus zeker geen gebrek bij Westerlo. Lucas Stassin maakte indruk door al twee keer te scoren en ook Vuskovic, Madsen, Frigan, Sayyadmanesh en Alcocer vonden al de weg naar de netten.

LEES OOK: 'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Westerlo wil Dorgeles terughalen

Desondanks zou Westerlo nog een zeer straffe offensieve transfer willen realiseren. Volgens Het Laatste Nieuws denken ze in het Kuipje immers aan een terugkeer van Nene Dorgeles.

De 21-jarige Malinees was in het seizoen 2022/23 al eens op huurbasis aan de slag bij Westerlo. Hij scoorde toen dertien keer en groeide uit tot een absolute publiekslieveling. Na zijn sterke seizoen keerde Dorgeles echter terug naar zijn moederclub Red Bull Salzburg.

Opnieuw huren van Salzburg

Daar moest hij zich vorig seizoen echter vooral tevreden stellen met een rol als invaller. Dit seizoen stond hij wel aan de aftrap in alle drie de wedstrijden die Salzburg tot dusver speelde, maar het valt af te wachten of dat zal blijven duren. En dus ligt Westerlo opnieuw op vinkenslag.

Zij zouden Dorgeles opnieuw een seizoen willen huren van de Oostenrijkse topclub. Dan zal Salzburg wel eerst zijn contract moeten verlengen, want dat verstrijkt op het einde van deze jaargang.

Zou dat een aanwinst zijn voor Westerlo?

Meest recent

Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

7
7
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

34
34
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

9
9
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

104
104
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

30
30
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

21
21
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

412
412
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

338
338
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

57
57
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

246
246
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

127
127
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

254
254
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

135
135
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

175
175
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

68
68
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

73
73
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

534
534
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

250
250
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

316
316
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1083
1083
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

350
350

Meer sportnieuws