Vormer begint aan nieuwe uitdaging en blijft in België

door
Vormer begint aan nieuwe uitdaging en blijft in België

Ruud Vormer vond het welletjes geweest en zette bij Zulte Waregem een punt achter zijn profcarrière. De voormalige middenvelder behaalde vooral successen bij Club Brugge. Nu begint hij aan een nieuwe uitdaging.

DAZN meldt namelijk dat Vormer als analist aan de slag zal gaan. Samen met Hein Vanhaezebrouck zal de Nederlander het nieuwe gezicht worden bij de LIVE-wedstrijden van de Jupiler Pro League. Zo blijft Vormer toch nog in België te zien.

LEES OOK: Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

DAZN

Vanhaezebrouck liet eerder al weten een sabbatjaar te nemen van het hoofdtrainerschap. De oefenmeester nam afscheid van KAA Gent en ging tijdens het EK al als analist te werk. Nu zal HVH wekelijks te zien zijn als co-commentator of analist bij DAZN voor de matchen van de Jupiler Pro League.

En die uitdaging gaat ook Vormer aan. Als speler nam de Nederlander nooit een blad voor zijn mond en nu kan hij voluit zijn gedacht zeggen als analist van DAZN. Vanaf september zal hij de wedstrijden van de Jupiler Pro League analyseren.

Trots

DAZN is trots om de twee ‘iconen’ van het Belgische voetbal voor te stellen als nieuwe gezichten. “Analisten zijn de peper en het zout bij een voetbalwedstrijd. Zij moeten de kijker niet alleen nieuwe inzichten in een wedstrijd kunnen geven, zij moeten ook de discussies aan de toog helpen voeden. Hein en Ruud beantwoorden perfect aan dit profiel”, zegt Jan Mosselmans, Director Programming and Operations.

Volgens Mosselmans zullen Vanhaezebrouck en Vormer met liefde en passie de nieuwe job uitoefenen. “Een klare kijk, scherpe tong en altijd met een onvoorwaardelijke liefde en passie voor het spelletje. Wij zijn bijzonder blij en trots om Hein en Ruud toe te voegen aan ons fantastische team van commentatoren en analisten”, citeert TV Visie.

Een goede nieuwe uitdaging voor Vormer?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

52
52
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

151
151
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

255
255
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

324
324
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

37
37
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

209
209
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

257
257
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

400
400
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

108
108
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

267
267
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

298
298
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

172
172
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

315
315
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

663
663
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

219
219
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

32
32
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

469
469
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

259
259
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

482
482
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

66
66
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

97
97
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

309
309

Meer sportnieuws