Vormer begint aan nieuwe uitdaging en blijft in België

door
Vormer begint aan nieuwe uitdaging en blijft in België

Ruud Vormer vond het welletjes geweest en zette bij Zulte Waregem een punt achter zijn profcarrière. De voormalige middenvelder behaalde vooral successen bij Club Brugge. Nu begint hij aan een nieuwe uitdaging.

DAZN meldt namelijk dat Vormer als analist aan de slag zal gaan. Samen met Hein Vanhaezebrouck zal de Nederlander het nieuwe gezicht worden bij de LIVE-wedstrijden van de Jupiler Pro League. Zo blijft Vormer toch nog in België te zien.

LEES OOK: Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

DAZN

Vanhaezebrouck liet eerder al weten een sabbatjaar te nemen van het hoofdtrainerschap. De oefenmeester nam afscheid van KAA Gent en ging tijdens het EK al als analist te werk. Nu zal HVH wekelijks te zien zijn als co-commentator of analist bij DAZN voor de matchen van de Jupiler Pro League.

En die uitdaging gaat ook Vormer aan. Als speler nam de Nederlander nooit een blad voor zijn mond en nu kan hij voluit zijn gedacht zeggen als analist van DAZN. Vanaf september zal hij de wedstrijden van de Jupiler Pro League analyseren.

Trots

DAZN is trots om de twee ‘iconen’ van het Belgische voetbal voor te stellen als nieuwe gezichten. “Analisten zijn de peper en het zout bij een voetbalwedstrijd. Zij moeten de kijker niet alleen nieuwe inzichten in een wedstrijd kunnen geven, zij moeten ook de discussies aan de toog helpen voeden. Hein en Ruud beantwoorden perfect aan dit profiel”, zegt Jan Mosselmans, Director Programming and Operations.

Volgens Mosselmans zullen Vanhaezebrouck en Vormer met liefde en passie de nieuwe job uitoefenen. “Een klare kijk, scherpe tong en altijd met een onvoorwaardelijke liefde en passie voor het spelletje. Wij zijn bijzonder blij en trots om Hein en Ruud toe te voegen aan ons fantastische team van commentatoren en analisten”, citeert TV Visie.

Een goede nieuwe uitdaging voor Vormer?

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

48
48
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

97
97
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

28
28
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

137
137
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

142
142
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

310
310
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

283
283
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

93
93
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

251
251
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

156
156
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

534
534
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

602
602
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

393
393
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

330
330
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

161
161
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

617
617
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

572
572
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

358
358
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

173
173
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

516
516
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

322
322
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

91
91

Meer sportnieuws