Vormer begint aan nieuwe uitdaging en blijft in België

1884 stemmen
Vormer begint aan nieuwe uitdaging en blijft in België

Ruud Vormer vond het welletjes geweest en zette bij Zulte Waregem een punt achter zijn profcarrière. De voormalige middenvelder behaalde vooral successen bij Club Brugge. Nu begint hij aan een nieuwe uitdaging.

DAZN meldt namelijk dat Vormer als analist aan de slag zal gaan. Samen met Hein Vanhaezebrouck zal de Nederlander het nieuwe gezicht worden bij de LIVE-wedstrijden van de Jupiler Pro League. Zo blijft Vormer toch nog in België te zien.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

DAZN

Vanhaezebrouck liet eerder al weten een sabbatjaar te nemen van het hoofdtrainerschap. De oefenmeester nam afscheid van KAA Gent en ging tijdens het EK al als analist te werk. Nu zal HVH wekelijks te zien zijn als co-commentator of analist bij DAZN voor de matchen van de Jupiler Pro League.

En die uitdaging gaat ook Vormer aan. Als speler nam de Nederlander nooit een blad voor zijn mond en nu kan hij voluit zijn gedacht zeggen als analist van DAZN. Vanaf september zal hij de wedstrijden van de Jupiler Pro League analyseren.

Trots

DAZN is trots om de twee ‘iconen’ van het Belgische voetbal voor te stellen als nieuwe gezichten. “Analisten zijn de peper en het zout bij een voetbalwedstrijd. Zij moeten de kijker niet alleen nieuwe inzichten in een wedstrijd kunnen geven, zij moeten ook de discussies aan de toog helpen voeden. Hein en Ruud beantwoorden perfect aan dit profiel”, zegt Jan Mosselmans, Director Programming and Operations.

Volgens Mosselmans zullen Vanhaezebrouck en Vormer met liefde en passie de nieuwe job uitoefenen. “Een klare kijk, scherpe tong en altijd met een onvoorwaardelijke liefde en passie voor het spelletje. Wij zijn bijzonder blij en trots om Hein en Ruud toe te voegen aan ons fantastische team van commentatoren en analisten”, citeert TV Visie.

Een goede nieuwe uitdaging voor Vormer?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

38
38
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

32
32
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

176
176
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

137
137
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

352
352
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

144
144
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

446
446
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

336
336
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

688
688
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

511
511
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1111
1111
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

663
663
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

514
514
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1269
1269
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

640
640

Meer sportnieuws