'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

door
'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

Antwerp blijft druk in de weer op de transfermarkt. Het nam deze week afscheid van Jurgen Ekkelenkamp en ook spelers als Jean Butez en Mandela Keita blijven in het uitstalraam staan. Daar staat tegenover dat ze ook blijven zoeken naar versterking. Donderdag streek bijvoorbeeld nog het Ivoriaanse toptalent Farouck Adekami neer.

Op de Bosuil trekken ze dezer dagen graag de kaart van jong talent, want de club moet zelfbedruipend worden en dan zijn jonge spelers die met winst doorverkocht kunnen worden natuurlijk een goede investering. Nu lijken ze ook te mogen hopen op de komst van een Belgisch toptalent.

LEES OOK: Serie A 'droomt' van nieuwe historische landstitel

Antwerp volgt nog steeds Nonge

Sacha Tavolieri meldt immers dat Antwerp nog steeds de situatie van Joseph Nonge op de voet volgt. De 19-jarige middenvelder maakte vorig seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, maar werd na amper vier invalbeurten alweer afgeserveerd. Na een dramatische wedstrijd op Napoli, waar hij een penalty veroorzaakte en na amper een kwartier alweer vervangen werd, verdween hij helemaal uit beeld.

Een transfer dringt zich daarom op. OGC Nice leek de voorbije weken de grootste kanshebber om de jeugdinternational binnen te halen, maar de onderhandelingen zouden wat in het slop geraakt zijn nadat de Franse club met Tanguy Ndombélé een andere middenvelder aantrok.

Kansen stijgen, maar concurrentie blijft groot

Daardoor lijken de kansen van Antwerp te stijgen, al krijgt de Great Old nog steeds stevige concurrentie. Ook FC Basel en RC Lens zouden intussen geïnformeerd hebben, al is voorlopig geen van die clubs echt concreet.

Wat wel stilaan lijkt vast te staan, is dat er na drie jaar een einde zal komen aan het Italiaanse avontuur van Nonge. Hij was in de zomer van 2021 neergestreken in Turijn. Juventus plukte hem destijds voor 500.000 euro weg uit de jeugdopleiding van Anderlecht.

Moet Antwerp vol voor Nonge gaan?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

50
50
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

84
84
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

54
54
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

41
41
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

159
159
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

43
43
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

421
421
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

131
131
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

171
171
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

51
51
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

100
100
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

119
119
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

93
93
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

208
208
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

350
350
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

550
550
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

456
456
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

381
381
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

434
434
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

424
424
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

683
683
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

641
641
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

151
151

Meer sportnieuws