'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

door
'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

Antwerp blijft druk in de weer op de transfermarkt. Het nam deze week afscheid van Jurgen Ekkelenkamp en ook spelers als Jean Butez en Mandela Keita blijven in het uitstalraam staan. Daar staat tegenover dat ze ook blijven zoeken naar versterking. Donderdag streek bijvoorbeeld nog het Ivoriaanse toptalent Farouck Adekami neer.

Op de Bosuil trekken ze dezer dagen graag de kaart van jong talent, want de club moet zelfbedruipend worden en dan zijn jonge spelers die met winst doorverkocht kunnen worden natuurlijk een goede investering. Nu lijken ze ook te mogen hopen op de komst van een Belgisch toptalent.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Antwerp volgt nog steeds Nonge

Sacha Tavolieri meldt immers dat Antwerp nog steeds de situatie van Joseph Nonge op de voet volgt. De 19-jarige middenvelder maakte vorig seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, maar werd na amper vier invalbeurten alweer afgeserveerd. Na een dramatische wedstrijd op Napoli, waar hij een penalty veroorzaakte en na amper een kwartier alweer vervangen werd, verdween hij helemaal uit beeld.

Een transfer dringt zich daarom op. OGC Nice leek de voorbije weken de grootste kanshebber om de jeugdinternational binnen te halen, maar de onderhandelingen zouden wat in het slop geraakt zijn nadat de Franse club met Tanguy Ndombélé een andere middenvelder aantrok.

Kansen stijgen, maar concurrentie blijft groot

Daardoor lijken de kansen van Antwerp te stijgen, al krijgt de Great Old nog steeds stevige concurrentie. Ook FC Basel en RC Lens zouden intussen geïnformeerd hebben, al is voorlopig geen van die clubs echt concreet.

Wat wel stilaan lijkt vast te staan, is dat er na drie jaar een einde zal komen aan het Italiaanse avontuur van Nonge. Hij was in de zomer van 2021 neergestreken in Turijn. Juventus plukte hem destijds voor 500.000 euro weg uit de jeugdopleiding van Anderlecht.

Moet Antwerp vol voor Nonge gaan?

Meest recent

'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

27
27
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

167
167
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

139
139
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

75
75
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

146
146
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

229
229
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

270
270
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

145
145
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

63
63
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

44
44
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

219
219
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

45
45
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

71
71
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

171
171
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

70
70
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

99
99
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

499
499
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

77
77
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

123
123
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

51
51
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

278
278
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

127
127
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

483
483

Meer sportnieuws