'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

door
'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

Antwerp blijft druk in de weer op de transfermarkt. Het nam deze week afscheid van Jurgen Ekkelenkamp en ook spelers als Jean Butez en Mandela Keita blijven in het uitstalraam staan. Daar staat tegenover dat ze ook blijven zoeken naar versterking. Donderdag streek bijvoorbeeld nog het Ivoriaanse toptalent Farouck Adekami neer.

Op de Bosuil trekken ze dezer dagen graag de kaart van jong talent, want de club moet zelfbedruipend worden en dan zijn jonge spelers die met winst doorverkocht kunnen worden natuurlijk een goede investering. Nu lijken ze ook te mogen hopen op de komst van een Belgisch toptalent.

LEES OOK: Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Antwerp volgt nog steeds Nonge

Sacha Tavolieri meldt immers dat Antwerp nog steeds de situatie van Joseph Nonge op de voet volgt. De 19-jarige middenvelder maakte vorig seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, maar werd na amper vier invalbeurten alweer afgeserveerd. Na een dramatische wedstrijd op Napoli, waar hij een penalty veroorzaakte en na amper een kwartier alweer vervangen werd, verdween hij helemaal uit beeld.

Een transfer dringt zich daarom op. OGC Nice leek de voorbije weken de grootste kanshebber om de jeugdinternational binnen te halen, maar de onderhandelingen zouden wat in het slop geraakt zijn nadat de Franse club met Tanguy Ndombélé een andere middenvelder aantrok.

Kansen stijgen, maar concurrentie blijft groot

Daardoor lijken de kansen van Antwerp te stijgen, al krijgt de Great Old nog steeds stevige concurrentie. Ook FC Basel en RC Lens zouden intussen geïnformeerd hebben, al is voorlopig geen van die clubs echt concreet.

Wat wel stilaan lijkt vast te staan, is dat er na drie jaar een einde zal komen aan het Italiaanse avontuur van Nonge. Hij was in de zomer van 2021 neergestreken in Turijn. Juventus plukte hem destijds voor 500.000 euro weg uit de jeugdopleiding van Anderlecht.

Moet Antwerp vol voor Nonge gaan?

Meest recent

Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

51
51
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

96
96
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

38
38
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

140
140
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

143
143
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

211
211
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

254
254
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

293
293
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

133
133
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

82
82
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

191
191
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

77
77
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

85
85
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

84
84
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

149
149
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

190
190
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

385
385
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

237
237
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

117
117
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

279
279
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

102
102
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

101
101
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

385
385

Meer sportnieuws