'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

door
'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

Antwerp blijft druk in de weer op de transfermarkt. Het nam deze week afscheid van Jurgen Ekkelenkamp en ook spelers als Jean Butez en Mandela Keita blijven in het uitstalraam staan. Daar staat tegenover dat ze ook blijven zoeken naar versterking. Donderdag streek bijvoorbeeld nog het Ivoriaanse toptalent Farouck Adekami neer.

Op de Bosuil trekken ze dezer dagen graag de kaart van jong talent, want de club moet zelfbedruipend worden en dan zijn jonge spelers die met winst doorverkocht kunnen worden natuurlijk een goede investering. Nu lijken ze ook te mogen hopen op de komst van een Belgisch toptalent.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Antwerp volgt nog steeds Nonge

Sacha Tavolieri meldt immers dat Antwerp nog steeds de situatie van Joseph Nonge op de voet volgt. De 19-jarige middenvelder maakte vorig seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, maar werd na amper vier invalbeurten alweer afgeserveerd. Na een dramatische wedstrijd op Napoli, waar hij een penalty veroorzaakte en na amper een kwartier alweer vervangen werd, verdween hij helemaal uit beeld.

Een transfer dringt zich daarom op. OGC Nice leek de voorbije weken de grootste kanshebber om de jeugdinternational binnen te halen, maar de onderhandelingen zouden wat in het slop geraakt zijn nadat de Franse club met Tanguy Ndombélé een andere middenvelder aantrok.

Kansen stijgen, maar concurrentie blijft groot

Daardoor lijken de kansen van Antwerp te stijgen, al krijgt de Great Old nog steeds stevige concurrentie. Ook FC Basel en RC Lens zouden intussen geïnformeerd hebben, al is voorlopig geen van die clubs echt concreet.

Wat wel stilaan lijkt vast te staan, is dat er na drie jaar een einde zal komen aan het Italiaanse avontuur van Nonge. Hij was in de zomer van 2021 neergestreken in Turijn. Juventus plukte hem destijds voor 500.000 euro weg uit de jeugdopleiding van Anderlecht.

Moet Antwerp vol voor Nonge gaan?

Meest recent

Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

9
9
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

180
180
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

430
430
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

241
241
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

183
183
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

119
119
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

190
190
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

377
377
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

235
235
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

222
222
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

319
319
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

640
640
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

194
194
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

329
329
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2007
2007
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

246
246
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

635
635
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

184
184
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

325
325
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

385
385
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

647
647

Meer sportnieuws