'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

door
'Antwerp ziet kansen op Belgisch toptalent stijgen'

Antwerp blijft druk in de weer op de transfermarkt. Het nam deze week afscheid van Jurgen Ekkelenkamp en ook spelers als Jean Butez en Mandela Keita blijven in het uitstalraam staan. Daar staat tegenover dat ze ook blijven zoeken naar versterking. Donderdag streek bijvoorbeeld nog het Ivoriaanse toptalent Farouck Adekami neer.

Op de Bosuil trekken ze dezer dagen graag de kaart van jong talent, want de club moet zelfbedruipend worden en dan zijn jonge spelers die met winst doorverkocht kunnen worden natuurlijk een goede investering. Nu lijken ze ook te mogen hopen op de komst van een Belgisch toptalent.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Antwerp volgt nog steeds Nonge

Sacha Tavolieri meldt immers dat Antwerp nog steeds de situatie van Joseph Nonge op de voet volgt. De 19-jarige middenvelder maakte vorig seizoen zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus, maar werd na amper vier invalbeurten alweer afgeserveerd. Na een dramatische wedstrijd op Napoli, waar hij een penalty veroorzaakte en na amper een kwartier alweer vervangen werd, verdween hij helemaal uit beeld.

Een transfer dringt zich daarom op. OGC Nice leek de voorbije weken de grootste kanshebber om de jeugdinternational binnen te halen, maar de onderhandelingen zouden wat in het slop geraakt zijn nadat de Franse club met Tanguy Ndombélé een andere middenvelder aantrok.

Kansen stijgen, maar concurrentie blijft groot

Daardoor lijken de kansen van Antwerp te stijgen, al krijgt de Great Old nog steeds stevige concurrentie. Ook FC Basel en RC Lens zouden intussen geïnformeerd hebben, al is voorlopig geen van die clubs echt concreet.

Wat wel stilaan lijkt vast te staan, is dat er na drie jaar een einde zal komen aan het Italiaanse avontuur van Nonge. Hij was in de zomer van 2021 neergestreken in Turijn. Juventus plukte hem destijds voor 500.000 euro weg uit de jeugdopleiding van Anderlecht.

Moet Antwerp vol voor Nonge gaan?

Meest recent

Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

15
15
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

19
19
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

73
73
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

216
216
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

53
53
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

27
27
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

20
20
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

128
128
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

220
220
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

385
385
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

170
170
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

148
148
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

142
142
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

80
80
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

68
68
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

352
352
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

58
58
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

58
58
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

105
105
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

207
207

Meer sportnieuws