'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

395 stemmen
'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

Bij Anderlecht mag er in de komende weken nog het nodige transfergeweld verwacht worden, want naar verluidt worden er nog minstens vier versterkingen gezocht. Er moeten nog een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en flankaanvaller bij. De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren.

Zeker voor die laatste twee posities valt de jongste dagen de ene na de andere naam. Voor het middenveld werd Anderlecht bijvoorbeeld al gelinkt aan Christian Eriksen, Abdelkahar Kadri en Gustavo Puerta. Nu duikt nog een volgende piste op.

LEES OOK: Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Ook Steijn op de radar van Anderlecht

Het Laatste Nieuws stelt dat Paars-Wit immers ook de situatie van Sem Steijn opvolgt. De 22-jarige offensieve middenvelder scoorde vorig seizoen maar liefst zeventien keer in de Eredivisie en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro, maar hij gaat wel zijn laatste contractjaar in bij FC Twente.

Mogelijk valt er dus een zaakje te doen als Steijn niet wil bijtekenen. Anderlecht kan alvast vragen aan zijn ploegmaat Michel Vlap om een goed woordje te doen, want hij stond uiteraard nog van 2019 tot 2022 onder contract bij RSCA.

Zwitsers jeugdinternational in beeld

Vanuit Zwitserland komt dan weer overgewaaid dat Anderlecht ook interesse zou tonen in Malik Deme. Dat is een 19-jarige flankaanvaller van Young Boys Bern. Daar slaagde hij er echter nog niet in om door te breken en dus wil hij vertrekken. Anderlecht is één van de clubs die van die situatie wil profiteren.

Ook FC Utrecht en enkele Zwitserse clubs zijn echter geïnteresseerd in de jeugdinternational. Young Boys zou hem graag willen houden, maar een niet nader genoemde Nederlandse topclub zou de beste papieren in handen hebben om volgend seizoen over Deme te kunnen beschikken. Anderlecht vertrekt dus met een achterstand in het dossier.

Zou Steijn een mooie aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

104
104
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

82
82
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

145
145
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

203
203
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

215
215
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

332
332
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

76
76
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

631
631
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

688
688
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

366
366
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

461
461
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

73
73
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

220
220
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

564
564
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

735
735
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

237
237
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

179
179
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

448
448
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

644
644

Meer sportnieuws