'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

395 stemmen
'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

Bij Anderlecht mag er in de komende weken nog het nodige transfergeweld verwacht worden, want naar verluidt worden er nog minstens vier versterkingen gezocht. Er moeten nog een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en flankaanvaller bij. De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren.

Zeker voor die laatste twee posities valt de jongste dagen de ene na de andere naam. Voor het middenveld werd Anderlecht bijvoorbeeld al gelinkt aan Christian Eriksen, Abdelkahar Kadri en Gustavo Puerta. Nu duikt nog een volgende piste op.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Ook Steijn op de radar van Anderlecht

Het Laatste Nieuws stelt dat Paars-Wit immers ook de situatie van Sem Steijn opvolgt. De 22-jarige offensieve middenvelder scoorde vorig seizoen maar liefst zeventien keer in de Eredivisie en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro, maar hij gaat wel zijn laatste contractjaar in bij FC Twente.

Mogelijk valt er dus een zaakje te doen als Steijn niet wil bijtekenen. Anderlecht kan alvast vragen aan zijn ploegmaat Michel Vlap om een goed woordje te doen, want hij stond uiteraard nog van 2019 tot 2022 onder contract bij RSCA.

Zwitsers jeugdinternational in beeld

Vanuit Zwitserland komt dan weer overgewaaid dat Anderlecht ook interesse zou tonen in Malik Deme. Dat is een 19-jarige flankaanvaller van Young Boys Bern. Daar slaagde hij er echter nog niet in om door te breken en dus wil hij vertrekken. Anderlecht is één van de clubs die van die situatie wil profiteren.

Ook FC Utrecht en enkele Zwitserse clubs zijn echter geïnteresseerd in de jeugdinternational. Young Boys zou hem graag willen houden, maar een niet nader genoemde Nederlandse topclub zou de beste papieren in handen hebben om volgend seizoen over Deme te kunnen beschikken. Anderlecht vertrekt dus met een achterstand in het dossier.

Zou Steijn een mooie aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

22
22
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

17
17
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

13
13
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

243
243
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

221
221
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

42
42
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

224
224
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

111
111
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

225
225
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

121
121
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

164
164
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

101
101
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

64
64
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

487
487
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

237
237
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

318
318
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

308
308
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1057
1057
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

336
336
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

375
375
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

459
459
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

148
148

Meer sportnieuws