'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

door
'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

Bij Anderlecht mag er in de komende weken nog het nodige transfergeweld verwacht worden, want naar verluidt worden er nog minstens vier versterkingen gezocht. Er moeten nog een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en flankaanvaller bij. De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren.

Zeker voor die laatste twee posities valt de jongste dagen de ene na de andere naam. Voor het middenveld werd Anderlecht bijvoorbeeld al gelinkt aan Christian Eriksen, Abdelkahar Kadri en Gustavo Puerta. Nu duikt nog een volgende piste op.

LEES OOK: Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Ook Steijn op de radar van Anderlecht

Het Laatste Nieuws stelt dat Paars-Wit immers ook de situatie van Sem Steijn opvolgt. De 22-jarige offensieve middenvelder scoorde vorig seizoen maar liefst zeventien keer in de Eredivisie en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro, maar hij gaat wel zijn laatste contractjaar in bij FC Twente.

Mogelijk valt er dus een zaakje te doen als Steijn niet wil bijtekenen. Anderlecht kan alvast vragen aan zijn ploegmaat Michel Vlap om een goed woordje te doen, want hij stond uiteraard nog van 2019 tot 2022 onder contract bij RSCA.

Zwitsers jeugdinternational in beeld

Vanuit Zwitserland komt dan weer overgewaaid dat Anderlecht ook interesse zou tonen in Malik Deme. Dat is een 19-jarige flankaanvaller van Young Boys Bern. Daar slaagde hij er echter nog niet in om door te breken en dus wil hij vertrekken. Anderlecht is één van de clubs die van die situatie wil profiteren.

Ook FC Utrecht en enkele Zwitserse clubs zijn echter geïnteresseerd in de jeugdinternational. Young Boys zou hem graag willen houden, maar een niet nader genoemde Nederlandse topclub zou de beste papieren in handen hebben om volgend seizoen over Deme te kunnen beschikken. Anderlecht vertrekt dus met een achterstand in het dossier.

Zou Steijn een mooie aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

13
13
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

38
38
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

23
23
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

88
88
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

29
29
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

119
119
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

202
202
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

23
23
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

238
238
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

91
91
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

118
118
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

351
351
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

340
340
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

365
365
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

579
579
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

183
183
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

115
115
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

50
50
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

89
89
Renard onder vuur: Vandenbempt haalt criticasters neer

De voorbije weken is Anderlecht nog maar eens in een diepe crisis beland. Trainer Besnik Hasi werd ...

337
337
Kiki Vanrafelghem schiet dubbel raak: supporters smullen

Goed een jaar geleden maakte Keano 'Kiki' Vanrafelghem de overstap vanuit Patro naar KV Mechelen. ...

118
118
Godts weigert knaltransfer: makelaar onthult reden

Voor Mika Godts is dit het seizoen van de grote doorbraak geworden. De 20-jarige flankaanvaller ...

113
113
Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Cristiano Ronaldo vierde deze week zijn 41ste verjaardag, maar dat gebeurde toch een beetje in ...

107
107
Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Karl Vannieuwkerke staat bekend om zijn scherpe pen en vaste stem, maar deze week klonk er iets ...

85
85

Meer sportnieuws