'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

door
'Anderlecht gaat ook voor Eredivisie-uitblinker en talent'

Bij Anderlecht mag er in de komende weken nog het nodige transfergeweld verwacht worden, want naar verluidt worden er nog minstens vier versterkingen gezocht. Er moeten nog een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en flankaanvaller bij. De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren.

Zeker voor die laatste twee posities valt de jongste dagen de ene na de andere naam. Voor het middenveld werd Anderlecht bijvoorbeeld al gelinkt aan Christian Eriksen, Abdelkahar Kadri en Gustavo Puerta. Nu duikt nog een volgende piste op.

LEES OOK: Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

Ook Steijn op de radar van Anderlecht

Het Laatste Nieuws stelt dat Paars-Wit immers ook de situatie van Sem Steijn opvolgt. De 22-jarige offensieve middenvelder scoorde vorig seizoen maar liefst zeventien keer in de Eredivisie en heeft een marktwaarde van 10 miljoen euro, maar hij gaat wel zijn laatste contractjaar in bij FC Twente.

Mogelijk valt er dus een zaakje te doen als Steijn niet wil bijtekenen. Anderlecht kan alvast vragen aan zijn ploegmaat Michel Vlap om een goed woordje te doen, want hij stond uiteraard nog van 2019 tot 2022 onder contract bij RSCA.

Zwitsers jeugdinternational in beeld

Vanuit Zwitserland komt dan weer overgewaaid dat Anderlecht ook interesse zou tonen in Malik Deme. Dat is een 19-jarige flankaanvaller van Young Boys Bern. Daar slaagde hij er echter nog niet in om door te breken en dus wil hij vertrekken. Anderlecht is één van de clubs die van die situatie wil profiteren.

Ook FC Utrecht en enkele Zwitserse clubs zijn echter geïnteresseerd in de jeugdinternational. Young Boys zou hem graag willen houden, maar een niet nader genoemde Nederlandse topclub zou de beste papieren in handen hebben om volgend seizoen over Deme te kunnen beschikken. Anderlecht vertrekt dus met een achterstand in het dossier.

Zou Steijn een mooie aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

55
55
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

73
73
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

90
90
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

248
248
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

437
437
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

163
163
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

218
218
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

449
449
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

690
690
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

684
684
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws