Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

Anderlecht hoopt ook op de derde speeldag zijn foutloze rapport te kunnen behouden, maar daarvoor zal het zaterdag wel voorbij OH Leuven moeten. Ondanks de zes op zes tegen STVV en Antwerp was er de voorbije week toch de nodige kritiek op het spel van Paars-Wit, maar er zou beterschap op komst moeten zijn.

Komend weekend lijkt Brian Riemer immers over enkele stevige extra troeven te kunnen gaan beschikken. Achterin mocht hij met Thomas Foket en Ludwig Augustinsson immers twee versterkingen verwelkomen. Zij lijken ook klaar te zijn voor een plaats in de wedstrijdselectie.

LEES OOK: Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

Amuzu lijkt weer fit

En mogelijk zal Riemer daarin ook een andere belangrijke naam kunnen recupereren. Uit de foto's die Anderlecht op zijn sociale media deelde, blijkt immers dat Francis Amuzu opnieuw op het trainingsveld staat.

De flankaanvaller raakte geblesseerde in de galamatch tegen VfL Wolfsburg, maar lijkt na drie weken afwezigheid dus weer klaar te zijn voor de dienst. Dat is een welkome opsteker voor Riemer, want de spoeling op de flanken bleek de voorbije weken toch dun.

Welkome opsteker voor Anderlecht

Op rechts is Anders Dreyer nog altijd een zekerheid, maar op links was het toch zoeken voor de Deense coach. Op de openingsspeeldag kreeg Nilson Angulo zijn kans, maar hij kon niet helemaal overtuigen en moest vorige week plaatsruimen voor Mario Stroeykens. Die komt echter beter tot zijn recht in een centrale positie.

Omdat Thorgan Hazard nog in de lappenmand ligt en het nog wachten is op de komst van een extra winger, is de rentree van Amuzu dus zeer welgekomen. Al wordt het afwachten of Riemer hem meteen ook minuten zal gunnen tegen OHL na zijn blessureleed.

Moet Amuzu zaterdag meteen speelminuten krijgen?

Meest recent

Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

1
1
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

19
19
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

115
115
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

38
38
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

108
108
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

24
24
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

83
83
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

103
103
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

96
96
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

77
77
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

316
316
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

70
70
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

130
130
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

141
141
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

313
313
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

372
372
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

135
135
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

118
118
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

137
137
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

478
478
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

495
495
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

139
139
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

448
448

Meer sportnieuws