Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

Anderlecht hoopt ook op de derde speeldag zijn foutloze rapport te kunnen behouden, maar daarvoor zal het zaterdag wel voorbij OH Leuven moeten. Ondanks de zes op zes tegen STVV en Antwerp was er de voorbije week toch de nodige kritiek op het spel van Paars-Wit, maar er zou beterschap op komst moeten zijn.

Komend weekend lijkt Brian Riemer immers over enkele stevige extra troeven te kunnen gaan beschikken. Achterin mocht hij met Thomas Foket en Ludwig Augustinsson immers twee versterkingen verwelkomen. Zij lijken ook klaar te zijn voor een plaats in de wedstrijdselectie.

LEES OOK: 'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

Amuzu lijkt weer fit

En mogelijk zal Riemer daarin ook een andere belangrijke naam kunnen recupereren. Uit de foto's die Anderlecht op zijn sociale media deelde, blijkt immers dat Francis Amuzu opnieuw op het trainingsveld staat.

De flankaanvaller raakte geblesseerde in de galamatch tegen VfL Wolfsburg, maar lijkt na drie weken afwezigheid dus weer klaar te zijn voor de dienst. Dat is een welkome opsteker voor Riemer, want de spoeling op de flanken bleek de voorbije weken toch dun.

Welkome opsteker voor Anderlecht

Op rechts is Anders Dreyer nog altijd een zekerheid, maar op links was het toch zoeken voor de Deense coach. Op de openingsspeeldag kreeg Nilson Angulo zijn kans, maar hij kon niet helemaal overtuigen en moest vorige week plaatsruimen voor Mario Stroeykens. Die komt echter beter tot zijn recht in een centrale positie.

Omdat Thorgan Hazard nog in de lappenmand ligt en het nog wachten is op de komst van een extra winger, is de rentree van Amuzu dus zeer welgekomen. Al wordt het afwachten of Riemer hem meteen ook minuten zal gunnen tegen OHL na zijn blessureleed.

Moet Amuzu zaterdag meteen speelminuten krijgen?

Meest recent

Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

4
4
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

13
13
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

13
13
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

38
38
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

88
88
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

296
296
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

101
101
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

151
151
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

272
272
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

336
336
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

71
71
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

123
123
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

492
492
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

144
144
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

100
100
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

270
270
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

926
926
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

287
287
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

311
311
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

318
318
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

201
201
Groot zorgenkind bij Club: "Valt van zijn gezicht te lezen"

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

314
314

Meer sportnieuws