Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

Anderlecht hoopt ook op de derde speeldag zijn foutloze rapport te kunnen behouden, maar daarvoor zal het zaterdag wel voorbij OH Leuven moeten. Ondanks de zes op zes tegen STVV en Antwerp was er de voorbije week toch de nodige kritiek op het spel van Paars-Wit, maar er zou beterschap op komst moeten zijn.

Komend weekend lijkt Brian Riemer immers over enkele stevige extra troeven te kunnen gaan beschikken. Achterin mocht hij met Thomas Foket en Ludwig Augustinsson immers twee versterkingen verwelkomen. Zij lijken ook klaar te zijn voor een plaats in de wedstrijdselectie.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Amuzu lijkt weer fit

En mogelijk zal Riemer daarin ook een andere belangrijke naam kunnen recupereren. Uit de foto's die Anderlecht op zijn sociale media deelde, blijkt immers dat Francis Amuzu opnieuw op het trainingsveld staat.

De flankaanvaller raakte geblesseerde in de galamatch tegen VfL Wolfsburg, maar lijkt na drie weken afwezigheid dus weer klaar te zijn voor de dienst. Dat is een welkome opsteker voor Riemer, want de spoeling op de flanken bleek de voorbije weken toch dun.

Welkome opsteker voor Anderlecht

Op rechts is Anders Dreyer nog altijd een zekerheid, maar op links was het toch zoeken voor de Deense coach. Op de openingsspeeldag kreeg Nilson Angulo zijn kans, maar hij kon niet helemaal overtuigen en moest vorige week plaatsruimen voor Mario Stroeykens. Die komt echter beter tot zijn recht in een centrale positie.

Omdat Thorgan Hazard nog in de lappenmand ligt en het nog wachten is op de komst van een extra winger, is de rentree van Amuzu dus zeer welgekomen. Al wordt het afwachten of Riemer hem meteen ook minuten zal gunnen tegen OHL na zijn blessureleed.

Moet Amuzu zaterdag meteen speelminuten krijgen?

Meest recent

Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

8
8
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

9
9
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

101
101
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

98
98
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

103
103
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

73
73
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

282
282
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

140
140
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

136
136
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

379
379
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

135
135
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

145
145
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

30
30
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

251
251
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

245
245
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

314
314
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

131
131
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

114
114
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

270
270
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

43
43
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

182
182
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

121
121
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

342
342

Meer sportnieuws