Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

Anderlecht hoopt ook op de derde speeldag zijn foutloze rapport te kunnen behouden, maar daarvoor zal het zaterdag wel voorbij OH Leuven moeten. Ondanks de zes op zes tegen STVV en Antwerp was er de voorbije week toch de nodige kritiek op het spel van Paars-Wit, maar er zou beterschap op komst moeten zijn.

Komend weekend lijkt Brian Riemer immers over enkele stevige extra troeven te kunnen gaan beschikken. Achterin mocht hij met Thomas Foket en Ludwig Augustinsson immers twee versterkingen verwelkomen. Zij lijken ook klaar te zijn voor een plaats in de wedstrijdselectie.

LEES OOK: ‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Amuzu lijkt weer fit

En mogelijk zal Riemer daarin ook een andere belangrijke naam kunnen recupereren. Uit de foto's die Anderlecht op zijn sociale media deelde, blijkt immers dat Francis Amuzu opnieuw op het trainingsveld staat.

De flankaanvaller raakte geblesseerde in de galamatch tegen VfL Wolfsburg, maar lijkt na drie weken afwezigheid dus weer klaar te zijn voor de dienst. Dat is een welkome opsteker voor Riemer, want de spoeling op de flanken bleek de voorbije weken toch dun.

Welkome opsteker voor Anderlecht

Op rechts is Anders Dreyer nog altijd een zekerheid, maar op links was het toch zoeken voor de Deense coach. Op de openingsspeeldag kreeg Nilson Angulo zijn kans, maar hij kon niet helemaal overtuigen en moest vorige week plaatsruimen voor Mario Stroeykens. Die komt echter beter tot zijn recht in een centrale positie.

Omdat Thorgan Hazard nog in de lappenmand ligt en het nog wachten is op de komst van een extra winger, is de rentree van Amuzu dus zeer welgekomen. Al wordt het afwachten of Riemer hem meteen ook minuten zal gunnen tegen OHL na zijn blessureleed.

Moet Amuzu zaterdag meteen speelminuten krijgen?

Meest recent

Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting exit?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

19
19
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

90
90
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

273
273
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

84
84
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

52
52
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

143
143
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

49
49
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

332
332
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

139
139
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

56
56
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

34
34
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

63
63
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

148
148
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

98
98
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

56
56
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

243
243
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

100
100
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

75
75
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

245
245
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

158
158
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

997
997
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

250
250
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

523
523
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

577
577
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

407
407

Meer sportnieuws