Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

537
Anderlecht krijgt flinke opsteker uit ziekenboeg

Anderlecht hoopt ook op de derde speeldag zijn foutloze rapport te kunnen behouden, maar daarvoor zal het zaterdag wel voorbij OH Leuven moeten. Ondanks de zes op zes tegen STVV en Antwerp was er de voorbije week toch de nodige kritiek op het spel van Paars-Wit, maar er zou beterschap op komst moeten zijn.

Komend weekend lijkt Brian Riemer immers over enkele stevige extra troeven te kunnen gaan beschikken. Achterin mocht hij met Thomas Foket en Ludwig Augustinsson immers twee versterkingen verwelkomen. Zij lijken ook klaar te zijn voor een plaats in de wedstrijdselectie.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Amuzu lijkt weer fit

En mogelijk zal Riemer daarin ook een andere belangrijke naam kunnen recupereren. Uit de foto's die Anderlecht op zijn sociale media deelde, blijkt immers dat Francis Amuzu opnieuw op het trainingsveld staat.

De flankaanvaller raakte geblesseerde in de galamatch tegen VfL Wolfsburg, maar lijkt na drie weken afwezigheid dus weer klaar te zijn voor de dienst. Dat is een welkome opsteker voor Riemer, want de spoeling op de flanken bleek de voorbije weken toch dun.

Welkome opsteker voor Anderlecht

Op rechts is Anders Dreyer nog altijd een zekerheid, maar op links was het toch zoeken voor de Deense coach. Op de openingsspeeldag kreeg Nilson Angulo zijn kans, maar hij kon niet helemaal overtuigen en moest vorige week plaatsruimen voor Mario Stroeykens. Die komt echter beter tot zijn recht in een centrale positie.

Omdat Thorgan Hazard nog in de lappenmand ligt en het nog wachten is op de komst van een extra winger, is de rentree van Amuzu dus zeer welgekomen. Al wordt het afwachten of Riemer hem meteen ook minuten zal gunnen tegen OHL na zijn blessureleed.

Moet Amuzu zaterdag meteen speelminuten krijgen?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

109
109
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

46
46
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

13
13
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

20
20
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

21
21
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

77
77
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

66
66
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

45
45
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

21
21
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

22
22
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

231
231
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

76
76
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

238
238
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws