Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

door
Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

KV Mechelen trapt vrijdag de derde speeldag van de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Sclessin. Het wil daar eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen pakken na een magere één op zes tegen Club Brugge en Westerlo. Besnik Hasi zal in Luik knopen moeten doorhakken.

Achterin krijgt de trainer plots heel wat meer mogelijkheden nu Jules Van Cleemput en Zinho Vanheusden eindelijk speelklaar zijn, maar ook in andere linies is de concurrentie nog groot. Dat zorgde ervoor dat hij alvast één grote naam moest slachtofferen.

LEES OOK: 'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Storm zit op de bank bij KV Mechelen

Tot dusver moest Nikola Storm immers vrede nemen met een rol als invaller. Op Club bleef de 29-jarige winger zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Vorig weekend mocht hij tegen Westerlo wel bij de rust invallen en scoorde hij ook, al leverde die goal uiteindelijk geen punten op.

In Gazet van Antwerpen stelt Storm vast dat hij niet helemaal in het tactische plaatje van Hasi past. Tegenwoordig speelt Malinwa immers zonder echte flankaanvallers, maar wel met wingbacks en twee spelers in de pockets. Het wordt dus afwachten of hij nog een basisplaats zal kunnen veroveren.

Transfer niet uitgesloten

Storm sluit daarom niet uit dat hij deze zomer nog zal vertrekken. "Momenteel speelt er niets", benadrukt hij wel. "Ik ben content in Mechelen. Ik zit hier nog steeds graag. Maar als bij wijze van spreken de minuten de komende weken uitblijven, zal ik misschien toch een plan B overwegen. Ik denk dat ik de voorbije jaren veel voor de club betekend heb. En omgekeerd. Mocht zich in het slot van de mercato een oplossing aandienen, denk ik niet dat we elkaar gaan tegenwerken."

Storm is al sinds 2018 aan de slag Achter de Kazerne en loodste KVM destijds mee terug naar de Jupiler Pro League. Ook daar groeide hij uit tot een smaakmaker en twee jaar geleden stond hij zelfs nog dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Sindsdien werd hij echter wat teruggeslagen door een zware blessure aan de kruisbanden.

Moet Storm bij KV Mechelen weer in de basis komen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

88
88
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

105
105
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

61
61
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

224
224
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

265
265
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

57
57
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

137
137
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

183
183
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

135
135
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

399
399
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

605
605
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

153
153
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

733
733
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

402
402
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

195
195
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

139
139
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

445
445
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

208
208
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

38
38
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

249
249
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

106
106
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

402
402
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

394
394
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

60
60
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

973
973

Meer sportnieuws