Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

door
Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

KV Mechelen trapt vrijdag de derde speeldag van de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Sclessin. Het wil daar eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen pakken na een magere één op zes tegen Club Brugge en Westerlo. Besnik Hasi zal in Luik knopen moeten doorhakken.

Achterin krijgt de trainer plots heel wat meer mogelijkheden nu Jules Van Cleemput en Zinho Vanheusden eindelijk speelklaar zijn, maar ook in andere linies is de concurrentie nog groot. Dat zorgde ervoor dat hij alvast één grote naam moest slachtofferen.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Storm zit op de bank bij KV Mechelen

Tot dusver moest Nikola Storm immers vrede nemen met een rol als invaller. Op Club bleef de 29-jarige winger zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Vorig weekend mocht hij tegen Westerlo wel bij de rust invallen en scoorde hij ook, al leverde die goal uiteindelijk geen punten op.

In Gazet van Antwerpen stelt Storm vast dat hij niet helemaal in het tactische plaatje van Hasi past. Tegenwoordig speelt Malinwa immers zonder echte flankaanvallers, maar wel met wingbacks en twee spelers in de pockets. Het wordt dus afwachten of hij nog een basisplaats zal kunnen veroveren.

Transfer niet uitgesloten

Storm sluit daarom niet uit dat hij deze zomer nog zal vertrekken. "Momenteel speelt er niets", benadrukt hij wel. "Ik ben content in Mechelen. Ik zit hier nog steeds graag. Maar als bij wijze van spreken de minuten de komende weken uitblijven, zal ik misschien toch een plan B overwegen. Ik denk dat ik de voorbije jaren veel voor de club betekend heb. En omgekeerd. Mocht zich in het slot van de mercato een oplossing aandienen, denk ik niet dat we elkaar gaan tegenwerken."

Storm is al sinds 2018 aan de slag Achter de Kazerne en loodste KVM destijds mee terug naar de Jupiler Pro League. Ook daar groeide hij uit tot een smaakmaker en twee jaar geleden stond hij zelfs nog dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Sindsdien werd hij echter wat teruggeslagen door een zware blessure aan de kruisbanden.

Moet Storm bij KV Mechelen weer in de basis komen?

Meest recent

Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

4
4
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

27
27
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

87
87
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

168
168
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

117
117
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

120
120
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

126
126
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

45
45
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

991
991
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

38
38
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

40
40
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

289
289
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

119
119
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

185
185
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

226
226
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

49
49
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

205
205
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

386
386
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

877
877
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

156
156
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

420
420
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

110
110
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

588
588
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

688
688

Meer sportnieuws