Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

door
Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

KV Mechelen trapt vrijdag de derde speeldag van de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Sclessin. Het wil daar eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen pakken na een magere één op zes tegen Club Brugge en Westerlo. Besnik Hasi zal in Luik knopen moeten doorhakken.

Achterin krijgt de trainer plots heel wat meer mogelijkheden nu Jules Van Cleemput en Zinho Vanheusden eindelijk speelklaar zijn, maar ook in andere linies is de concurrentie nog groot. Dat zorgde ervoor dat hij alvast één grote naam moest slachtofferen.

LEES OOK: Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Storm zit op de bank bij KV Mechelen

Tot dusver moest Nikola Storm immers vrede nemen met een rol als invaller. Op Club bleef de 29-jarige winger zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Vorig weekend mocht hij tegen Westerlo wel bij de rust invallen en scoorde hij ook, al leverde die goal uiteindelijk geen punten op.

In Gazet van Antwerpen stelt Storm vast dat hij niet helemaal in het tactische plaatje van Hasi past. Tegenwoordig speelt Malinwa immers zonder echte flankaanvallers, maar wel met wingbacks en twee spelers in de pockets. Het wordt dus afwachten of hij nog een basisplaats zal kunnen veroveren.

Transfer niet uitgesloten

Storm sluit daarom niet uit dat hij deze zomer nog zal vertrekken. "Momenteel speelt er niets", benadrukt hij wel. "Ik ben content in Mechelen. Ik zit hier nog steeds graag. Maar als bij wijze van spreken de minuten de komende weken uitblijven, zal ik misschien toch een plan B overwegen. Ik denk dat ik de voorbije jaren veel voor de club betekend heb. En omgekeerd. Mocht zich in het slot van de mercato een oplossing aandienen, denk ik niet dat we elkaar gaan tegenwerken."

Storm is al sinds 2018 aan de slag Achter de Kazerne en loodste KVM destijds mee terug naar de Jupiler Pro League. Ook daar groeide hij uit tot een smaakmaker en twee jaar geleden stond hij zelfs nog dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Sindsdien werd hij echter wat teruggeslagen door een zware blessure aan de kruisbanden.

Moet Storm bij KV Mechelen weer in de basis komen?

Meest recent

"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

58
58
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

55
55
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

55
55
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

163
163
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

144
144
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

275
275
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

201
201
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

366
366
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

46
46
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

60
60
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

273
273
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

111
111
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

421
421
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

213
213
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

239
239
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1037
1037
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

458
458
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

418
418
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

196
196
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

182
182
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

351
351
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

285
285
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

477
477

Meer sportnieuws