Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

door
Sterkhouder sluit vertrek bij KV Mechelen niet uit

KV Mechelen trapt vrijdag de derde speeldag van de Jupiler Pro League op gang met een trip naar Sclessin. Het wil daar eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen pakken na een magere één op zes tegen Club Brugge en Westerlo. Besnik Hasi zal in Luik knopen moeten doorhakken.

Achterin krijgt de trainer plots heel wat meer mogelijkheden nu Jules Van Cleemput en Zinho Vanheusden eindelijk speelklaar zijn, maar ook in andere linies is de concurrentie nog groot. Dat zorgde ervoor dat hij alvast één grote naam moest slachtofferen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Storm zit op de bank bij KV Mechelen

Tot dusver moest Nikola Storm immers vrede nemen met een rol als invaller. Op Club bleef de 29-jarige winger zelfs de hele match aan de bank gekluisterd. Vorig weekend mocht hij tegen Westerlo wel bij de rust invallen en scoorde hij ook, al leverde die goal uiteindelijk geen punten op.

In Gazet van Antwerpen stelt Storm vast dat hij niet helemaal in het tactische plaatje van Hasi past. Tegenwoordig speelt Malinwa immers zonder echte flankaanvallers, maar wel met wingbacks en twee spelers in de pockets. Het wordt dus afwachten of hij nog een basisplaats zal kunnen veroveren.

Transfer niet uitgesloten

Storm sluit daarom niet uit dat hij deze zomer nog zal vertrekken. "Momenteel speelt er niets", benadrukt hij wel. "Ik ben content in Mechelen. Ik zit hier nog steeds graag. Maar als bij wijze van spreken de minuten de komende weken uitblijven, zal ik misschien toch een plan B overwegen. Ik denk dat ik de voorbije jaren veel voor de club betekend heb. En omgekeerd. Mocht zich in het slot van de mercato een oplossing aandienen, denk ik niet dat we elkaar gaan tegenwerken."

Storm is al sinds 2018 aan de slag Achter de Kazerne en loodste KVM destijds mee terug naar de Jupiler Pro League. Ook daar groeide hij uit tot een smaakmaker en twee jaar geleden stond hij zelfs nog dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Sindsdien werd hij echter wat teruggeslagen door een zware blessure aan de kruisbanden.

Moet Storm bij KV Mechelen weer in de basis komen?

Meest recent

Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

21
21
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

5
5
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

326
326
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

261
261
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

146
146
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

111
111
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

90
90
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

192
192
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

57
57
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

421
421
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

445
445
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

112
112
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

182
182
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

116
116
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

308
308
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

124
124
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

275
275
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

931
931
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

269
269
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

97
97
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

141
141
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

109
109
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

73
73
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

154
154

Meer sportnieuws