Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

1018 stemmen
Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

Het werd donderdag geen leuke avond voor de Belgische teams in Europa. In de Europa League kreeg Cercle Brugge een pandoering van Molde, terwijl in de Conference League ook AA Gent met een kater achterbleef. Het liet op het veld van Silkeborg een belangrijke zege liggen.

De Buffalo's leken op weg naar een perfecte uitgangspositie na een laat doelpunt van invaller Dean, maar slikten in de 96ste minuut alsnog de 2-2. Dat betekent dat ze volgende week de terugwedstrijd zullen moeten winnen om door te stoten naar de play-offs.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

AA Gent laat unieke kans liggen

"We laten hier een unieke kans liggen om een ideale uitgangspositie af te dwingen, maar we zijn toch stappen aan het zetten in balbezit", probeerde Wouter Vrancken bij Het Nieuwsblad toch positief te blijven. "Het creëren van doelkansen blijft moeilijk. Enkel in het slotkwartier – toen we frisse krachten inbrachten – konden we wat meer kansen bij elkaar voetballen."

Het blijft zoeken voor Vrancken in zijn eerste weken bij Gent. Hij werd daarbij niet geholpen door het vertrek van Julien De Sart en Tarik Tissoudali, toch twee cruciale pionnen. Hun vertrek werd voorlopig bovendien nog niet opgevangen.

Vrancken vraagt om versterking

Vrancken richtte zich dan ook tot zijn bestuur. "Eigenlijk loop je een mentale boost mis en ga je toch met een teleurstelling huiswaarts. Ach, we hebben gewoon die versterkingen nodig, dat beseffen we ook wel", liet hij immers optekenen.

Gent zal de komende weken ongetwijfeld nog werk maken van versterking voor zijn middenveld en voorhoede. Het probeerde voor die eerste positie de voorbije dagen Nikolas Sattlberger binnen te halen, maar de Oostenrijker koos voor KRC Genk.

🚀

Heeft AA Gent dringend versterking nodig?

Meest recent

Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

1
1
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

55
55
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

201
201
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

249
249
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

86
86
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

73
73
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

152
152
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

636
636
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

363
363
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

352
352
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

37
37
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

254
254
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

42
42
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

664
664
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

555
555
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

444
444
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

386
386
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

154
154
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

717
717
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

82
82

Meer sportnieuws