Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

door
Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

Het werd donderdag geen leuke avond voor de Belgische teams in Europa. In de Europa League kreeg Cercle Brugge een pandoering van Molde, terwijl in de Conference League ook AA Gent met een kater achterbleef. Het liet op het veld van Silkeborg een belangrijke zege liggen.

De Buffalo's leken op weg naar een perfecte uitgangspositie na een laat doelpunt van invaller Dean, maar slikten in de 96ste minuut alsnog de 2-2. Dat betekent dat ze volgende week de terugwedstrijd zullen moeten winnen om door te stoten naar de play-offs.

LEES OOK: AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

AA Gent laat unieke kans liggen

"We laten hier een unieke kans liggen om een ideale uitgangspositie af te dwingen, maar we zijn toch stappen aan het zetten in balbezit", probeerde Wouter Vrancken bij Het Nieuwsblad toch positief te blijven. "Het creëren van doelkansen blijft moeilijk. Enkel in het slotkwartier – toen we frisse krachten inbrachten – konden we wat meer kansen bij elkaar voetballen."

Het blijft zoeken voor Vrancken in zijn eerste weken bij Gent. Hij werd daarbij niet geholpen door het vertrek van Julien De Sart en Tarik Tissoudali, toch twee cruciale pionnen. Hun vertrek werd voorlopig bovendien nog niet opgevangen.

Vrancken vraagt om versterking

Vrancken richtte zich dan ook tot zijn bestuur. "Eigenlijk loop je een mentale boost mis en ga je toch met een teleurstelling huiswaarts. Ach, we hebben gewoon die versterkingen nodig, dat beseffen we ook wel", liet hij immers optekenen.

Gent zal de komende weken ongetwijfeld nog werk maken van versterking voor zijn middenveld en voorhoede. Het probeerde voor die eerste positie de voorbije dagen Nikolas Sattlberger binnen te halen, maar de Oostenrijker koos voor KRC Genk.

Heeft AA Gent dringend versterking nodig?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

8
8
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

22
22
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

45
45
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

62
62
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

150
150
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

73
73
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

108
108
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

134
134
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

117
117
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

83
83
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

468
468
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

304
304
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

88
88
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

843
843
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

129
129
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

168
168
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

324
324
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

82
82
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

388
388
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

363
363

Meer sportnieuws