Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

1018 stemmen
Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

Het werd donderdag geen leuke avond voor de Belgische teams in Europa. In de Europa League kreeg Cercle Brugge een pandoering van Molde, terwijl in de Conference League ook AA Gent met een kater achterbleef. Het liet op het veld van Silkeborg een belangrijke zege liggen.

De Buffalo's leken op weg naar een perfecte uitgangspositie na een laat doelpunt van invaller Dean, maar slikten in de 96ste minuut alsnog de 2-2. Dat betekent dat ze volgende week de terugwedstrijd zullen moeten winnen om door te stoten naar de play-offs.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent laat unieke kans liggen

"We laten hier een unieke kans liggen om een ideale uitgangspositie af te dwingen, maar we zijn toch stappen aan het zetten in balbezit", probeerde Wouter Vrancken bij Het Nieuwsblad toch positief te blijven. "Het creëren van doelkansen blijft moeilijk. Enkel in het slotkwartier – toen we frisse krachten inbrachten – konden we wat meer kansen bij elkaar voetballen."

Het blijft zoeken voor Vrancken in zijn eerste weken bij Gent. Hij werd daarbij niet geholpen door het vertrek van Julien De Sart en Tarik Tissoudali, toch twee cruciale pionnen. Hun vertrek werd voorlopig bovendien nog niet opgevangen.

Vrancken vraagt om versterking

Vrancken richtte zich dan ook tot zijn bestuur. "Eigenlijk loop je een mentale boost mis en ga je toch met een teleurstelling huiswaarts. Ach, we hebben gewoon die versterkingen nodig, dat beseffen we ook wel", liet hij immers optekenen.

Gent zal de komende weken ongetwijfeld nog werk maken van versterking voor zijn middenveld en voorhoede. Het probeerde voor die eerste positie de voorbije dagen Nikolas Sattlberger binnen te halen, maar de Oostenrijker koos voor KRC Genk.

Heeft AA Gent dringend versterking nodig?

Meest recent

'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

20
20
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

101
101
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

42
42
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

38
38
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

192
192
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

109
109
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

40
40
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

421
421
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

171
171
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

136
136
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

406
406
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

201
201
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

262
262
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

409
409
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

723
723
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

315
315
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3634
3634
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

222
222
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

246
246

Meer sportnieuws