Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

door
Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

Het werd donderdag geen leuke avond voor de Belgische teams in Europa. In de Europa League kreeg Cercle Brugge een pandoering van Molde, terwijl in de Conference League ook AA Gent met een kater achterbleef. Het liet op het veld van Silkeborg een belangrijke zege liggen.

De Buffalo's leken op weg naar een perfecte uitgangspositie na een laat doelpunt van invaller Dean, maar slikten in de 96ste minuut alsnog de 2-2. Dat betekent dat ze volgende week de terugwedstrijd zullen moeten winnen om door te stoten naar de play-offs.

LEES OOK: Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

AA Gent laat unieke kans liggen

"We laten hier een unieke kans liggen om een ideale uitgangspositie af te dwingen, maar we zijn toch stappen aan het zetten in balbezit", probeerde Wouter Vrancken bij Het Nieuwsblad toch positief te blijven. "Het creëren van doelkansen blijft moeilijk. Enkel in het slotkwartier – toen we frisse krachten inbrachten – konden we wat meer kansen bij elkaar voetballen."

Het blijft zoeken voor Vrancken in zijn eerste weken bij Gent. Hij werd daarbij niet geholpen door het vertrek van Julien De Sart en Tarik Tissoudali, toch twee cruciale pionnen. Hun vertrek werd voorlopig bovendien nog niet opgevangen.

Vrancken vraagt om versterking

Vrancken richtte zich dan ook tot zijn bestuur. "Eigenlijk loop je een mentale boost mis en ga je toch met een teleurstelling huiswaarts. Ach, we hebben gewoon die versterkingen nodig, dat beseffen we ook wel", liet hij immers optekenen.

Gent zal de komende weken ongetwijfeld nog werk maken van versterking voor zijn middenveld en voorhoede. Het probeerde voor die eerste positie de voorbije dagen Nikolas Sattlberger binnen te halen, maar de Oostenrijker koos voor KRC Genk.

Heeft AA Gent dringend versterking nodig?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

58
58
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

37
37
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

32
32
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

30
30
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

468
468
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

233
233
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

105
105
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

378
378
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

134
134
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

182
182
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

519
519
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws