Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

1018 stemmen
Vrancken richt zich tot bestuur na Europese ontgoocheling

Het werd donderdag geen leuke avond voor de Belgische teams in Europa. In de Europa League kreeg Cercle Brugge een pandoering van Molde, terwijl in de Conference League ook AA Gent met een kater achterbleef. Het liet op het veld van Silkeborg een belangrijke zege liggen.

De Buffalo's leken op weg naar een perfecte uitgangspositie na een laat doelpunt van invaller Dean, maar slikten in de 96ste minuut alsnog de 2-2. Dat betekent dat ze volgende week de terugwedstrijd zullen moeten winnen om door te stoten naar de play-offs.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

AA Gent laat unieke kans liggen

"We laten hier een unieke kans liggen om een ideale uitgangspositie af te dwingen, maar we zijn toch stappen aan het zetten in balbezit", probeerde Wouter Vrancken bij Het Nieuwsblad toch positief te blijven. "Het creëren van doelkansen blijft moeilijk. Enkel in het slotkwartier – toen we frisse krachten inbrachten – konden we wat meer kansen bij elkaar voetballen."

Het blijft zoeken voor Vrancken in zijn eerste weken bij Gent. Hij werd daarbij niet geholpen door het vertrek van Julien De Sart en Tarik Tissoudali, toch twee cruciale pionnen. Hun vertrek werd voorlopig bovendien nog niet opgevangen.

Vrancken vraagt om versterking

Vrancken richtte zich dan ook tot zijn bestuur. "Eigenlijk loop je een mentale boost mis en ga je toch met een teleurstelling huiswaarts. Ach, we hebben gewoon die versterkingen nodig, dat beseffen we ook wel", liet hij immers optekenen.

Gent zal de komende weken ongetwijfeld nog werk maken van versterking voor zijn middenveld en voorhoede. Het probeerde voor die eerste positie de voorbije dagen Nikolas Sattlberger binnen te halen, maar de Oostenrijker koos voor KRC Genk.

Heeft AA Gent dringend versterking nodig?

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

15
15
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

29
29
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

394
394
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

21
21
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

167
167
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

145
145
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

342
342
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

347
347
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

304
304
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

95
95
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

156
156
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

85
85
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

189
189
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

155
155
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

130
130
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

250
250
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

501
501
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

315
315
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

147
147
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

40
40

Meer sportnieuws