'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

door
'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

Union verloor deze zomer alweer een aantal smaakmakers met het vertrek van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (VfL Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge). De verwachting is echter dat het daar niet bij zal blijven en dat er in de komende maand nog belangrijke spelers het Dudenpark kunnen verlaten.

Kandidaat nummer één om een stap hogerop te zetten is met stip Cameron Puertas. De 25-jarige middenvelder ontplofte vorig seizoen helemaal met veertien goals en 23 assists over alle competities heen. Hij werd daardoor ook verkozen tot Profvoetballer van het Jaar.

LEES OOK: Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

Union weigert 12 miljoen voor Puertas

Die straffe prestaties en statistieken bleven uiteraard ook in het buitenland niet onopgemerkt, al bleef het de voorbije weken toch verrassend stil in zijn dossier. Maar nu lijkt de strijd om Puertas stilaan toch los te barsten.

Het Nieuwsblad weet immers dat Union intussen een eerste miljoenenbod binnengekregen heeft. Een club uit de Amerikaanse MLS was bereid om 12 miljoen euro neer te tellen. De vice-kampioen wees de aanbieding echter resoluut naar de prullenmand.

Interesse uit Duitsland, Spanje en Saudi-Arabië

Union is immers wel bereid om mee te werken aan een transfer van Puertas - het stond de voorbije jaren zijn sterkhouders nooit in de weg - maar wil wel de jackpot vangen. Ze mikken op een gelijkaardig bedrag als ze incasseerden voor Boniface en Amoura en dus zal er minstens 15 miljoen nodig zijn om hen te overtuigen.

Onrealistisch lijkt dat niet te zijn, want er liggen nog verschillende andere clubs op de loer. Ook Mönchengladbach, Villarreal en Sevilla zouden al geïnformeerd hebben naar Puertas. Daarnaast zou er ook nog belangstelling zijn uit Saudi-Arabië.

Zal Union meer dan 15 miljoen kunnen vangen voor Puertas?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

12
12
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

29
29
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

18
18
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

23
23
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

44
44
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

158
158
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

308
308
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

163
163
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

117
117
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

555
555
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

818
818
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

66
66
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

299
299
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

551
551
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

439
439
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

554
554
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

663
663
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

364
364
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

613
613
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

464
464
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

254
254
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

555
555
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws