'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

door
'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

Union verloor deze zomer alweer een aantal smaakmakers met het vertrek van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (VfL Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge). De verwachting is echter dat het daar niet bij zal blijven en dat er in de komende maand nog belangrijke spelers het Dudenpark kunnen verlaten.

Kandidaat nummer één om een stap hogerop te zetten is met stip Cameron Puertas. De 25-jarige middenvelder ontplofte vorig seizoen helemaal met veertien goals en 23 assists over alle competities heen. Hij werd daardoor ook verkozen tot Profvoetballer van het Jaar.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Union weigert 12 miljoen voor Puertas

Die straffe prestaties en statistieken bleven uiteraard ook in het buitenland niet onopgemerkt, al bleef het de voorbije weken toch verrassend stil in zijn dossier. Maar nu lijkt de strijd om Puertas stilaan toch los te barsten.

Het Nieuwsblad weet immers dat Union intussen een eerste miljoenenbod binnengekregen heeft. Een club uit de Amerikaanse MLS was bereid om 12 miljoen euro neer te tellen. De vice-kampioen wees de aanbieding echter resoluut naar de prullenmand.

Interesse uit Duitsland, Spanje en Saudi-Arabië

Union is immers wel bereid om mee te werken aan een transfer van Puertas - het stond de voorbije jaren zijn sterkhouders nooit in de weg - maar wil wel de jackpot vangen. Ze mikken op een gelijkaardig bedrag als ze incasseerden voor Boniface en Amoura en dus zal er minstens 15 miljoen nodig zijn om hen te overtuigen.

Onrealistisch lijkt dat niet te zijn, want er liggen nog verschillende andere clubs op de loer. Ook Mönchengladbach, Villarreal en Sevilla zouden al geïnformeerd hebben naar Puertas. Daarnaast zou er ook nog belangstelling zijn uit Saudi-Arabië.

Zal Union meer dan 15 miljoen kunnen vangen voor Puertas?

Meest recent

Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

9
9
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

195
195
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

214
214
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

245
245
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

83
83
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

30
30
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

108
108
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

52
52
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

63
63
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

155
155
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

580
580
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

92
92
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

170
170
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

208
208
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

225
225
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

118
118
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

79
79
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

37
37
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

318
318
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

137
137
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

431
431
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

53
53

Meer sportnieuws