'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

door
'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

Union verloor deze zomer alweer een aantal smaakmakers met het vertrek van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (VfL Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge). De verwachting is echter dat het daar niet bij zal blijven en dat er in de komende maand nog belangrijke spelers het Dudenpark kunnen verlaten.

Kandidaat nummer één om een stap hogerop te zetten is met stip Cameron Puertas. De 25-jarige middenvelder ontplofte vorig seizoen helemaal met veertien goals en 23 assists over alle competities heen. Hij werd daardoor ook verkozen tot Profvoetballer van het Jaar.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Union weigert 12 miljoen voor Puertas

Die straffe prestaties en statistieken bleven uiteraard ook in het buitenland niet onopgemerkt, al bleef het de voorbije weken toch verrassend stil in zijn dossier. Maar nu lijkt de strijd om Puertas stilaan toch los te barsten.

Het Nieuwsblad weet immers dat Union intussen een eerste miljoenenbod binnengekregen heeft. Een club uit de Amerikaanse MLS was bereid om 12 miljoen euro neer te tellen. De vice-kampioen wees de aanbieding echter resoluut naar de prullenmand.

Interesse uit Duitsland, Spanje en Saudi-Arabië

Union is immers wel bereid om mee te werken aan een transfer van Puertas - het stond de voorbije jaren zijn sterkhouders nooit in de weg - maar wil wel de jackpot vangen. Ze mikken op een gelijkaardig bedrag als ze incasseerden voor Boniface en Amoura en dus zal er minstens 15 miljoen nodig zijn om hen te overtuigen.

Onrealistisch lijkt dat niet te zijn, want er liggen nog verschillende andere clubs op de loer. Ook Mönchengladbach, Villarreal en Sevilla zouden al geïnformeerd hebben naar Puertas. Daarnaast zou er ook nog belangstelling zijn uit Saudi-Arabië.

Zal Union meer dan 15 miljoen kunnen vangen voor Puertas?

Meest recent

'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

12
12
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

63
63
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

111
111
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

42
42
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

69
69
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

136
136
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

76
76
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

123
123
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

85
85
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

243
243
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

61
61
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

255
255
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

229
229
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

118
118
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

311
311
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

57
57
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

141
141
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

296
296
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

373
373
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

143
143
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

84
84
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

65
65
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

189
189

Meer sportnieuws