'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

338
'Strijd om Puertas barst los: Union wijst miljoenenbod af'

Union verloor deze zomer alweer een aantal smaakmakers met het vertrek van Alexander Blessin (Sankt Pauli), Mohamed Amoura (VfL Wolfsburg) en Gustaf Nilsson (Club Brugge). De verwachting is echter dat het daar niet bij zal blijven en dat er in de komende maand nog belangrijke spelers het Dudenpark kunnen verlaten.

Kandidaat nummer één om een stap hogerop te zetten is met stip Cameron Puertas. De 25-jarige middenvelder ontplofte vorig seizoen helemaal met veertien goals en 23 assists over alle competities heen. Hij werd daardoor ook verkozen tot Profvoetballer van het Jaar.

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Union weigert 12 miljoen voor Puertas

Die straffe prestaties en statistieken bleven uiteraard ook in het buitenland niet onopgemerkt, al bleef het de voorbije weken toch verrassend stil in zijn dossier. Maar nu lijkt de strijd om Puertas stilaan toch los te barsten.

Het Nieuwsblad weet immers dat Union intussen een eerste miljoenenbod binnengekregen heeft. Een club uit de Amerikaanse MLS was bereid om 12 miljoen euro neer te tellen. De vice-kampioen wees de aanbieding echter resoluut naar de prullenmand.

Interesse uit Duitsland, Spanje en Saudi-Arabië

Union is immers wel bereid om mee te werken aan een transfer van Puertas - het stond de voorbije jaren zijn sterkhouders nooit in de weg - maar wil wel de jackpot vangen. Ze mikken op een gelijkaardig bedrag als ze incasseerden voor Boniface en Amoura en dus zal er minstens 15 miljoen nodig zijn om hen te overtuigen.

Onrealistisch lijkt dat niet te zijn, want er liggen nog verschillende andere clubs op de loer. Ook Mönchengladbach, Villarreal en Sevilla zouden al geïnformeerd hebben naar Puertas. Daarnaast zou er ook nog belangstelling zijn uit Saudi-Arabië.

Zal Union meer dan 15 miljoen kunnen vangen voor Puertas?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

13
13
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

13
13
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

32
32
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

60
60
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

186
186
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

59
59
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

55
55
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

138
138
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

148
148
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

692
692
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

53
53
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

65
65
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

66
66
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

343
343
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

156
156
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

95
95
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

182
182
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

230
230
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws