'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

door
'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

Union verwachtte deze zomer opnieuw het vertrek van een aantal sterkhouders, maar voorlopig bleef de uittocht vrij beperkt. De vice-kampioen verloor wel opnieuw zijn trainer, want Alexander Blessin zwichtte voor Sankt Pauli. Ook het spitsenduo Nilsson-Amour zocht andere oorden op.

Nilsson werd weggekaapt door rivaal Club Brugge, terwijl Amoura ook richting Duitsland trok. VfL Wolfsburg wist de pijlsnelle Algerijn te strikken. De Bundesliga blijkt een populaire afzetmarkt te zijn voor Union. Vorig jaar zagen ze immers ook al Victor Boniface (Bayer Leverkusen) en Senne Lynen (Werder Bremen) naar de Duitse competitie vertrekken. Mogelijk volgt er straks nog een verrassende speler in hun voetsporen.

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union krijgt bod binnen voor Sadiki

Sacha Tavolieri weet dat Union immers een Duits bod binnengekregen heeft voor Noah Sadiki. De 19-jarige Congolees werd een jaar geleden voor 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht. Daar had hij kansen gekregen onder Vincent Kompany en Felice Mazzu, maar Brian Riemer zag het niet in de polyvalente middenvelder zitten.

Union profiteerde en in het Dudenpark groeide hij in het voorbije jaar toch uit tot een revelatie. Sinds zijn komst kwam Sadiki al 57 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie assists. In de eerste weken van dit seizoen was hij doorgaans titularis naast Vanhoutte en Puertas op het middenveld.

Union Berlin wil jonge middenvelder

Daarmee heeft Sadiki zich in de kijker gespeeld van Union Berlin. Het is niet duidelijk hoeveel zij veil hebben voor het jonge talent en welke reactie Union op het bod zou hebben. In ieder geval was Sadiki niet één van de spelers van wie een vertrek verwacht werd.

Union zit wel in een goede onderhandelingspositie, want Sadiki ligt nog onder contract tot 2027. Volgens Transfermarkt schommelt zijn waarde op dit moment rond de 5 miljoen euro, dus Union Berlin zal toch behoorlijk diep in de buidel moeten tasten.

Moet Union hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

43
43
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

44
44
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

303
303
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

247
247
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

71
71
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

250
250
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

448
448
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

69
69
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

36
36
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

317
317
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

482
482
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

244
244
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

83
83
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

410
410
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

304
304
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

194
194
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

107
107
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

230
230
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws