'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

103 stemmen
'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

Union verwachtte deze zomer opnieuw het vertrek van een aantal sterkhouders, maar voorlopig bleef de uittocht vrij beperkt. De vice-kampioen verloor wel opnieuw zijn trainer, want Alexander Blessin zwichtte voor Sankt Pauli. Ook het spitsenduo Nilsson-Amour zocht andere oorden op.

Nilsson werd weggekaapt door rivaal Club Brugge, terwijl Amoura ook richting Duitsland trok. VfL Wolfsburg wist de pijlsnelle Algerijn te strikken. De Bundesliga blijkt een populaire afzetmarkt te zijn voor Union. Vorig jaar zagen ze immers ook al Victor Boniface (Bayer Leverkusen) en Senne Lynen (Werder Bremen) naar de Duitse competitie vertrekken. Mogelijk volgt er straks nog een verrassende speler in hun voetsporen.

Union krijgt bod binnen voor Sadiki

Sacha Tavolieri weet dat Union immers een Duits bod binnengekregen heeft voor Noah Sadiki. De 19-jarige Congolees werd een jaar geleden voor 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht. Daar had hij kansen gekregen onder Vincent Kompany en Felice Mazzu, maar Brian Riemer zag het niet in de polyvalente middenvelder zitten.

Union profiteerde en in het Dudenpark groeide hij in het voorbije jaar toch uit tot een revelatie. Sinds zijn komst kwam Sadiki al 57 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie assists. In de eerste weken van dit seizoen was hij doorgaans titularis naast Vanhoutte en Puertas op het middenveld.

Union Berlin wil jonge middenvelder

Daarmee heeft Sadiki zich in de kijker gespeeld van Union Berlin. Het is niet duidelijk hoeveel zij veil hebben voor het jonge talent en welke reactie Union op het bod zou hebben. In ieder geval was Sadiki niet één van de spelers van wie een vertrek verwacht werd.

Union zit wel in een goede onderhandelingspositie, want Sadiki ligt nog onder contract tot 2027. Volgens Transfermarkt schommelt zijn waarde op dit moment rond de 5 miljoen euro, dus Union Berlin zal toch behoorlijk diep in de buidel moeten tasten.

Moet Union hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

6
6
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

37
37
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

44
44
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

152
152
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

183
183
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

796
796
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

31
31
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

33
33
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

75
75
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

334
334
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

123
123
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

135
135
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

64
64
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

99
99
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

58
58
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

234
234
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

120
120
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

39
39
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

192
192
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws