'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

103 stemmen
'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

Union verwachtte deze zomer opnieuw het vertrek van een aantal sterkhouders, maar voorlopig bleef de uittocht vrij beperkt. De vice-kampioen verloor wel opnieuw zijn trainer, want Alexander Blessin zwichtte voor Sankt Pauli. Ook het spitsenduo Nilsson-Amour zocht andere oorden op.

Nilsson werd weggekaapt door rivaal Club Brugge, terwijl Amoura ook richting Duitsland trok. VfL Wolfsburg wist de pijlsnelle Algerijn te strikken. De Bundesliga blijkt een populaire afzetmarkt te zijn voor Union. Vorig jaar zagen ze immers ook al Victor Boniface (Bayer Leverkusen) en Senne Lynen (Werder Bremen) naar de Duitse competitie vertrekken. Mogelijk volgt er straks nog een verrassende speler in hun voetsporen.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Union krijgt bod binnen voor Sadiki

Sacha Tavolieri weet dat Union immers een Duits bod binnengekregen heeft voor Noah Sadiki. De 19-jarige Congolees werd een jaar geleden voor 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht. Daar had hij kansen gekregen onder Vincent Kompany en Felice Mazzu, maar Brian Riemer zag het niet in de polyvalente middenvelder zitten.

Union profiteerde en in het Dudenpark groeide hij in het voorbije jaar toch uit tot een revelatie. Sinds zijn komst kwam Sadiki al 57 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie assists. In de eerste weken van dit seizoen was hij doorgaans titularis naast Vanhoutte en Puertas op het middenveld.

Union Berlin wil jonge middenvelder

Daarmee heeft Sadiki zich in de kijker gespeeld van Union Berlin. Het is niet duidelijk hoeveel zij veil hebben voor het jonge talent en welke reactie Union op het bod zou hebben. In ieder geval was Sadiki niet één van de spelers van wie een vertrek verwacht werd.

Union zit wel in een goede onderhandelingspositie, want Sadiki ligt nog onder contract tot 2027. Volgens Transfermarkt schommelt zijn waarde op dit moment rond de 5 miljoen euro, dus Union Berlin zal toch behoorlijk diep in de buidel moeten tasten.

Moet Union hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

10
10
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

76
76
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

70
70
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

143
143
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

149
149
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

314
314
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

308
308
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

65
65
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

94
94
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

171
171
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

49
49
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

494
494
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

907
907
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

246
246
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

100
100

Meer sportnieuws