'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

103 stemmen
'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

Union verwachtte deze zomer opnieuw het vertrek van een aantal sterkhouders, maar voorlopig bleef de uittocht vrij beperkt. De vice-kampioen verloor wel opnieuw zijn trainer, want Alexander Blessin zwichtte voor Sankt Pauli. Ook het spitsenduo Nilsson-Amour zocht andere oorden op.

Nilsson werd weggekaapt door rivaal Club Brugge, terwijl Amoura ook richting Duitsland trok. VfL Wolfsburg wist de pijlsnelle Algerijn te strikken. De Bundesliga blijkt een populaire afzetmarkt te zijn voor Union. Vorig jaar zagen ze immers ook al Victor Boniface (Bayer Leverkusen) en Senne Lynen (Werder Bremen) naar de Duitse competitie vertrekken. Mogelijk volgt er straks nog een verrassende speler in hun voetsporen.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Union krijgt bod binnen voor Sadiki

Sacha Tavolieri weet dat Union immers een Duits bod binnengekregen heeft voor Noah Sadiki. De 19-jarige Congolees werd een jaar geleden voor 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht. Daar had hij kansen gekregen onder Vincent Kompany en Felice Mazzu, maar Brian Riemer zag het niet in de polyvalente middenvelder zitten.

Union profiteerde en in het Dudenpark groeide hij in het voorbije jaar toch uit tot een revelatie. Sinds zijn komst kwam Sadiki al 57 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie assists. In de eerste weken van dit seizoen was hij doorgaans titularis naast Vanhoutte en Puertas op het middenveld.

Union Berlin wil jonge middenvelder

Daarmee heeft Sadiki zich in de kijker gespeeld van Union Berlin. Het is niet duidelijk hoeveel zij veil hebben voor het jonge talent en welke reactie Union op het bod zou hebben. In ieder geval was Sadiki niet één van de spelers van wie een vertrek verwacht werd.

Union zit wel in een goede onderhandelingspositie, want Sadiki ligt nog onder contract tot 2027. Volgens Transfermarkt schommelt zijn waarde op dit moment rond de 5 miljoen euro, dus Union Berlin zal toch behoorlijk diep in de buidel moeten tasten.

Moet Union hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

3
3
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

78
78
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

123
123
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

37
37
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

29
29
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

140
140
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

75
75
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

90
90
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

75
75
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

162
162
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

266
266
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

243
243
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

321
321
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

978
978
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1267
1267
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

424
424
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

197
197
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

219
219

Meer sportnieuws