'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

door
'Union moet vertrek revelatie vrezen: bod uit Bundesliga'

Union verwachtte deze zomer opnieuw het vertrek van een aantal sterkhouders, maar voorlopig bleef de uittocht vrij beperkt. De vice-kampioen verloor wel opnieuw zijn trainer, want Alexander Blessin zwichtte voor Sankt Pauli. Ook het spitsenduo Nilsson-Amour zocht andere oorden op.

Nilsson werd weggekaapt door rivaal Club Brugge, terwijl Amoura ook richting Duitsland trok. VfL Wolfsburg wist de pijlsnelle Algerijn te strikken. De Bundesliga blijkt een populaire afzetmarkt te zijn voor Union. Vorig jaar zagen ze immers ook al Victor Boniface (Bayer Leverkusen) en Senne Lynen (Werder Bremen) naar de Duitse competitie vertrekken. Mogelijk volgt er straks nog een verrassende speler in hun voetsporen.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Union krijgt bod binnen voor Sadiki

Sacha Tavolieri weet dat Union immers een Duits bod binnengekregen heeft voor Noah Sadiki. De 19-jarige Congolees werd een jaar geleden voor 1,4 miljoen euro weggeplukt bij Anderlecht. Daar had hij kansen gekregen onder Vincent Kompany en Felice Mazzu, maar Brian Riemer zag het niet in de polyvalente middenvelder zitten.

Union profiteerde en in het Dudenpark groeide hij in het voorbije jaar toch uit tot een revelatie. Sinds zijn komst kwam Sadiki al 57 keer in actie, waarbij hij goed was voor drie assists. In de eerste weken van dit seizoen was hij doorgaans titularis naast Vanhoutte en Puertas op het middenveld.

Union Berlin wil jonge middenvelder

Daarmee heeft Sadiki zich in de kijker gespeeld van Union Berlin. Het is niet duidelijk hoeveel zij veil hebben voor het jonge talent en welke reactie Union op het bod zou hebben. In ieder geval was Sadiki niet één van de spelers van wie een vertrek verwacht werd.

Union zit wel in een goede onderhandelingspositie, want Sadiki ligt nog onder contract tot 2027. Volgens Transfermarkt schommelt zijn waarde op dit moment rond de 5 miljoen euro, dus Union Berlin zal toch behoorlijk diep in de buidel moeten tasten.

Moet Union hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

38
38
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

187
187
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

122
122
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

341
341
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

473
473
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

278
278
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

788
788
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

848
848
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

301
301
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

633
633
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

370
370
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

259
259
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

409
409

Meer sportnieuws