TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

Jupiler Pro League

Niemand verwachtte deze zomer nog inkomende transfers bij Club Brugge, maar woensdag streek er toch nog een nieuwkomer neer bij Blauw-Zwart. Dat haalde verrassend nog een extra doelman in de persoon van Dani van den Heuvel. De 21-jarige Nederlander komt transfervrij over van Leeds United en wordt na het vertrek van Bursik en Shinton derde doelman.

Bovendien komt er mogelijk nog een nieuwe middenvelder, want Club wordt ook gelinkt aan Jhegson Mendez. De 27-jarige Ecuadoraan moet vertrekken bij São Paulo en zou interesse genieten van de landskampioen, maar ook uit de Amerikaanse MLS.

Club moet echter ook nog vrezen dat het één van zijn smaakmakers geniet. Maxim De Cuyper zou nu immers ook interesse genieten van Fenerbahçe, dat bovendien snel concreet zou kunnen worden. De Turken willen hem immers als vervanger van Ferdi Kadioglu, die op het punt zou staan om naar Brighton te verkassen.

Cercle Brugge lijkt weldra uit te gaan pakken met een stunttransfer. Het staat immers alsmaar dichter bij de komst van Paris Brunner, het 18-jarige toptalent van Borussia Dortmund. De jonge Duitser zou gewonnen zijn voor een transfer naar moederclub AS Monaco, dat hem vervolgens in Brugge zal stallen.

Bij Anderlecht blijven ze ook druk in de weer. Er mag de komende weken nog versterking verwacht worden, maar daarnaast moeten ook nog enkele spelers vertrekken. Met name Marco Kana, Alexis Flips, Kristian Arnstad en Amadou Diawara mogen of moeten nog andere oorden opzoeken.

Aan inkomende zijde mag er nog een flankaanvaller bij. Daarvoor bleek de jonge Fransman Issiaka Kamate de voorbije dagen het doelpunt, maar Paars-Wit krijgt plots concurrentie. Ook de Spaanse tweedeklasser CD Mirandés zou zich immers nog gemeld hebben.

Ook de naam van Griffin Yow viel al bij Anderlecht, maar concreet is die interesse niet. Wel zouden enkele Engelse tweedeklassers en een Duits team zich melden voor de smaakmaker van Westerlo. De Kemphanen moeten ook nog vrezen voor een vertrek van Bryan Reynolds. Een bod van Hamburg werd wel al geweigerd.

Antwerp zal de komende weken wellicht ook nog enkele smaakmakers verliezen. Zo lijkt een vertrek van Zeno Van Den Bosch alsmaar waarschijnlijker omdat de jonge verdediger volgende zomer einde contract is. Torino zou alvast interesse tonen en momenteel zich buigen over het kostenplaatje van een mogelijke transfer.

Buitenland

Bij PSG mogen we nog het nodige transfergeweld verwachten, want na het vertrek van Kylian Mbappé willen ze hun aanval nog stevig versterken. Daarvoor zou de Franse kampioen nu ook uitgekomen zijn bij Jadon Sancho. De flankaanvaller leek een nieuwe kans te gaan krijgen bij Manchester United, maar vertrekt mogelijk alsnog. Hij zou een dikke 45 miljoen euro moeten gaan kosten.

Rond Arthur Vermeeren noteren we dan weer een verrassende wending. De Rode Duivel leek op huurbasis te gaan vertrekken bij Atletico Madrid, maar dat scenario zou nu toch weer van tafel zijn. Atletico greep naast de komst van Javi Guerra en de 19-jarige zou nu alsnog besloten hebben om voor zijn plaats te vechten in het Wanda Metropolitano. 

Zal Vermeeren dit seizoen de nodige speelminuten krijgen?

Meest recent

Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

4
4
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

127
127
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

124
124
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

60
60
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

312
312
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

426
426
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

348
348
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

192
192
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

160
160
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

93
93
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

575
575
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

339
339
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

346
346
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

395
395
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

221
221
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

176
176
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

359
359
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

820
820
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

223
223
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42

Meer sportnieuws