TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

712
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Jupiler Pro League

Niemand verwachtte deze zomer nog inkomende transfers bij Club Brugge, maar woensdag streek er toch nog een nieuwkomer neer bij Blauw-Zwart. Dat haalde verrassend nog een extra doelman in de persoon van Dani van den Heuvel. De 21-jarige Nederlander komt transfervrij over van Leeds United en wordt na het vertrek van Bursik en Shinton derde doelman.

Bovendien komt er mogelijk nog een nieuwe middenvelder, want Club wordt ook gelinkt aan Jhegson Mendez. De 27-jarige Ecuadoraan moet vertrekken bij São Paulo en zou interesse genieten van de landskampioen, maar ook uit de Amerikaanse MLS.

Club moet echter ook nog vrezen dat het één van zijn smaakmakers geniet. Maxim De Cuyper zou nu immers ook interesse genieten van Fenerbahçe, dat bovendien snel concreet zou kunnen worden. De Turken willen hem immers als vervanger van Ferdi Kadioglu, die op het punt zou staan om naar Brighton te verkassen.

Cercle Brugge lijkt weldra uit te gaan pakken met een stunttransfer. Het staat immers alsmaar dichter bij de komst van Paris Brunner, het 18-jarige toptalent van Borussia Dortmund. De jonge Duitser zou gewonnen zijn voor een transfer naar moederclub AS Monaco, dat hem vervolgens in Brugge zal stallen.

Bij Anderlecht blijven ze ook druk in de weer. Er mag de komende weken nog versterking verwacht worden, maar daarnaast moeten ook nog enkele spelers vertrekken. Met name Marco Kana, Alexis Flips, Kristian Arnstad en Amadou Diawara mogen of moeten nog andere oorden opzoeken.

Aan inkomende zijde mag er nog een flankaanvaller bij. Daarvoor bleek de jonge Fransman Issiaka Kamate de voorbije dagen het doelpunt, maar Paars-Wit krijgt plots concurrentie. Ook de Spaanse tweedeklasser CD Mirandés zou zich immers nog gemeld hebben.

Ook de naam van Griffin Yow viel al bij Anderlecht, maar concreet is die interesse niet. Wel zouden enkele Engelse tweedeklassers en een Duits team zich melden voor de smaakmaker van Westerlo. De Kemphanen moeten ook nog vrezen voor een vertrek van Bryan Reynolds. Een bod van Hamburg werd wel al geweigerd.

Antwerp zal de komende weken wellicht ook nog enkele smaakmakers verliezen. Zo lijkt een vertrek van Zeno Van Den Bosch alsmaar waarschijnlijker omdat de jonge verdediger volgende zomer einde contract is. Torino zou alvast interesse tonen en momenteel zich buigen over het kostenplaatje van een mogelijke transfer.

Buitenland

Bij PSG mogen we nog het nodige transfergeweld verwachten, want na het vertrek van Kylian Mbappé willen ze hun aanval nog stevig versterken. Daarvoor zou de Franse kampioen nu ook uitgekomen zijn bij Jadon Sancho. De flankaanvaller leek een nieuwe kans te gaan krijgen bij Manchester United, maar vertrekt mogelijk alsnog. Hij zou een dikke 45 miljoen euro moeten gaan kosten.

Rond Arthur Vermeeren noteren we dan weer een verrassende wending. De Rode Duivel leek op huurbasis te gaan vertrekken bij Atletico Madrid, maar dat scenario zou nu toch weer van tafel zijn. Atletico greep naast de komst van Javi Guerra en de 19-jarige zou nu alsnog besloten hebben om voor zijn plaats te vechten in het Wanda Metropolitano. 

Zal Vermeeren dit seizoen de nodige speelminuten krijgen?

Meest recent

Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

37
37
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

25
25
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

37
37
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

258
258
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

44
44
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

158
158
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

566
566
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

48
48
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

157
157
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

892
892
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

209
209
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

193
193
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

92
92
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

371
371
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

708
708
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

149
149
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

303
303
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

101
101
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

786
786
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

764
764
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

625
625
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

119
119
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

123
123
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

473
473
Kompany schept duidelijkheid over gezondheid Musiala

Jamal Musiala is één van de grootste talenten, maar tijdens de voorbereiding werd de ...

52
52

Meer sportnieuws