TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Jupiler Pro League

Niemand verwachtte deze zomer nog inkomende transfers bij Club Brugge, maar woensdag streek er toch nog een nieuwkomer neer bij Blauw-Zwart. Dat haalde verrassend nog een extra doelman in de persoon van Dani van den Heuvel. De 21-jarige Nederlander komt transfervrij over van Leeds United en wordt na het vertrek van Bursik en Shinton derde doelman.

Bovendien komt er mogelijk nog een nieuwe middenvelder, want Club wordt ook gelinkt aan Jhegson Mendez. De 27-jarige Ecuadoraan moet vertrekken bij São Paulo en zou interesse genieten van de landskampioen, maar ook uit de Amerikaanse MLS.

Club moet echter ook nog vrezen dat het één van zijn smaakmakers geniet. Maxim De Cuyper zou nu immers ook interesse genieten van Fenerbahçe, dat bovendien snel concreet zou kunnen worden. De Turken willen hem immers als vervanger van Ferdi Kadioglu, die op het punt zou staan om naar Brighton te verkassen.

Cercle Brugge lijkt weldra uit te gaan pakken met een stunttransfer. Het staat immers alsmaar dichter bij de komst van Paris Brunner, het 18-jarige toptalent van Borussia Dortmund. De jonge Duitser zou gewonnen zijn voor een transfer naar moederclub AS Monaco, dat hem vervolgens in Brugge zal stallen.

Bij Anderlecht blijven ze ook druk in de weer. Er mag de komende weken nog versterking verwacht worden, maar daarnaast moeten ook nog enkele spelers vertrekken. Met name Marco Kana, Alexis Flips, Kristian Arnstad en Amadou Diawara mogen of moeten nog andere oorden opzoeken.

Aan inkomende zijde mag er nog een flankaanvaller bij. Daarvoor bleek de jonge Fransman Issiaka Kamate de voorbije dagen het doelpunt, maar Paars-Wit krijgt plots concurrentie. Ook de Spaanse tweedeklasser CD Mirandés zou zich immers nog gemeld hebben.

Ook de naam van Griffin Yow viel al bij Anderlecht, maar concreet is die interesse niet. Wel zouden enkele Engelse tweedeklassers en een Duits team zich melden voor de smaakmaker van Westerlo. De Kemphanen moeten ook nog vrezen voor een vertrek van Bryan Reynolds. Een bod van Hamburg werd wel al geweigerd.

Antwerp zal de komende weken wellicht ook nog enkele smaakmakers verliezen. Zo lijkt een vertrek van Zeno Van Den Bosch alsmaar waarschijnlijker omdat de jonge verdediger volgende zomer einde contract is. Torino zou alvast interesse tonen en momenteel zich buigen over het kostenplaatje van een mogelijke transfer.

Buitenland

Bij PSG mogen we nog het nodige transfergeweld verwachten, want na het vertrek van Kylian Mbappé willen ze hun aanval nog stevig versterken. Daarvoor zou de Franse kampioen nu ook uitgekomen zijn bij Jadon Sancho. De flankaanvaller leek een nieuwe kans te gaan krijgen bij Manchester United, maar vertrekt mogelijk alsnog. Hij zou een dikke 45 miljoen euro moeten gaan kosten.

Rond Arthur Vermeeren noteren we dan weer een verrassende wending. De Rode Duivel leek op huurbasis te gaan vertrekken bij Atletico Madrid, maar dat scenario zou nu toch weer van tafel zijn. Atletico greep naast de komst van Javi Guerra en de 19-jarige zou nu alsnog besloten hebben om voor zijn plaats te vechten in het Wanda Metropolitano. 

Zal Vermeeren dit seizoen de nodige speelminuten krijgen?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

54
54
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

53
53
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

43
43
Coucke scoort punten: comeback Kompany bij Anderlecht?

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

349
349
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

413
413
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

338
338
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

72
72
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

359
359
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

673
673
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

124
124
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

690
690
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

187
187
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

386
386
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

197
197
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

350
350
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

439
439
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

256
256
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

55
55
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

365
365
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

336
336
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

595
595

Meer sportnieuws