TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Jupiler Pro League

Niemand verwachtte deze zomer nog inkomende transfers bij Club Brugge, maar woensdag streek er toch nog een nieuwkomer neer bij Blauw-Zwart. Dat haalde verrassend nog een extra doelman in de persoon van Dani van den Heuvel. De 21-jarige Nederlander komt transfervrij over van Leeds United en wordt na het vertrek van Bursik en Shinton derde doelman.

Bovendien komt er mogelijk nog een nieuwe middenvelder, want Club wordt ook gelinkt aan Jhegson Mendez. De 27-jarige Ecuadoraan moet vertrekken bij São Paulo en zou interesse genieten van de landskampioen, maar ook uit de Amerikaanse MLS.

Club moet echter ook nog vrezen dat het één van zijn smaakmakers geniet. Maxim De Cuyper zou nu immers ook interesse genieten van Fenerbahçe, dat bovendien snel concreet zou kunnen worden. De Turken willen hem immers als vervanger van Ferdi Kadioglu, die op het punt zou staan om naar Brighton te verkassen.

Cercle Brugge lijkt weldra uit te gaan pakken met een stunttransfer. Het staat immers alsmaar dichter bij de komst van Paris Brunner, het 18-jarige toptalent van Borussia Dortmund. De jonge Duitser zou gewonnen zijn voor een transfer naar moederclub AS Monaco, dat hem vervolgens in Brugge zal stallen.

Bij Anderlecht blijven ze ook druk in de weer. Er mag de komende weken nog versterking verwacht worden, maar daarnaast moeten ook nog enkele spelers vertrekken. Met name Marco Kana, Alexis Flips, Kristian Arnstad en Amadou Diawara mogen of moeten nog andere oorden opzoeken.

Aan inkomende zijde mag er nog een flankaanvaller bij. Daarvoor bleek de jonge Fransman Issiaka Kamate de voorbije dagen het doelpunt, maar Paars-Wit krijgt plots concurrentie. Ook de Spaanse tweedeklasser CD Mirandés zou zich immers nog gemeld hebben.

Ook de naam van Griffin Yow viel al bij Anderlecht, maar concreet is die interesse niet. Wel zouden enkele Engelse tweedeklassers en een Duits team zich melden voor de smaakmaker van Westerlo. De Kemphanen moeten ook nog vrezen voor een vertrek van Bryan Reynolds. Een bod van Hamburg werd wel al geweigerd.

Antwerp zal de komende weken wellicht ook nog enkele smaakmakers verliezen. Zo lijkt een vertrek van Zeno Van Den Bosch alsmaar waarschijnlijker omdat de jonge verdediger volgende zomer einde contract is. Torino zou alvast interesse tonen en momenteel zich buigen over het kostenplaatje van een mogelijke transfer.

Buitenland

Bij PSG mogen we nog het nodige transfergeweld verwachten, want na het vertrek van Kylian Mbappé willen ze hun aanval nog stevig versterken. Daarvoor zou de Franse kampioen nu ook uitgekomen zijn bij Jadon Sancho. De flankaanvaller leek een nieuwe kans te gaan krijgen bij Manchester United, maar vertrekt mogelijk alsnog. Hij zou een dikke 45 miljoen euro moeten gaan kosten.

Rond Arthur Vermeeren noteren we dan weer een verrassende wending. De Rode Duivel leek op huurbasis te gaan vertrekken bij Atletico Madrid, maar dat scenario zou nu toch weer van tafel zijn. Atletico greep naast de komst van Javi Guerra en de 19-jarige zou nu alsnog besloten hebben om voor zijn plaats te vechten in het Wanda Metropolitano. 

Zal Vermeeren dit seizoen de nodige speelminuten krijgen?

Meest recent

Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

111
111
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

90
90
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

15
15
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

74
74
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

182
182
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

39
39
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

24
24
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

14
14
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

134
134
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

147
147
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

113
113
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

745
745
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

147
147
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

45
45
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

111
111
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

333
333
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

237
237
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

36
36
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

579
579
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

560
560
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

175
175
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

370
370
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

775
775
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

100
100
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

166
166

Meer sportnieuws