TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge verrast, stunttransfer voor Cercle'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Jupiler Pro League

Niemand verwachtte deze zomer nog inkomende transfers bij Club Brugge, maar woensdag streek er toch nog een nieuwkomer neer bij Blauw-Zwart. Dat haalde verrassend nog een extra doelman in de persoon van Dani van den Heuvel. De 21-jarige Nederlander komt transfervrij over van Leeds United en wordt na het vertrek van Bursik en Shinton derde doelman.

Bovendien komt er mogelijk nog een nieuwe middenvelder, want Club wordt ook gelinkt aan Jhegson Mendez. De 27-jarige Ecuadoraan moet vertrekken bij São Paulo en zou interesse genieten van de landskampioen, maar ook uit de Amerikaanse MLS.

Club moet echter ook nog vrezen dat het één van zijn smaakmakers geniet. Maxim De Cuyper zou nu immers ook interesse genieten van Fenerbahçe, dat bovendien snel concreet zou kunnen worden. De Turken willen hem immers als vervanger van Ferdi Kadioglu, die op het punt zou staan om naar Brighton te verkassen.

Cercle Brugge lijkt weldra uit te gaan pakken met een stunttransfer. Het staat immers alsmaar dichter bij de komst van Paris Brunner, het 18-jarige toptalent van Borussia Dortmund. De jonge Duitser zou gewonnen zijn voor een transfer naar moederclub AS Monaco, dat hem vervolgens in Brugge zal stallen.

Bij Anderlecht blijven ze ook druk in de weer. Er mag de komende weken nog versterking verwacht worden, maar daarnaast moeten ook nog enkele spelers vertrekken. Met name Marco Kana, Alexis Flips, Kristian Arnstad en Amadou Diawara mogen of moeten nog andere oorden opzoeken.

Aan inkomende zijde mag er nog een flankaanvaller bij. Daarvoor bleek de jonge Fransman Issiaka Kamate de voorbije dagen het doelpunt, maar Paars-Wit krijgt plots concurrentie. Ook de Spaanse tweedeklasser CD Mirandés zou zich immers nog gemeld hebben.

Ook de naam van Griffin Yow viel al bij Anderlecht, maar concreet is die interesse niet. Wel zouden enkele Engelse tweedeklassers en een Duits team zich melden voor de smaakmaker van Westerlo. De Kemphanen moeten ook nog vrezen voor een vertrek van Bryan Reynolds. Een bod van Hamburg werd wel al geweigerd.

Antwerp zal de komende weken wellicht ook nog enkele smaakmakers verliezen. Zo lijkt een vertrek van Zeno Van Den Bosch alsmaar waarschijnlijker omdat de jonge verdediger volgende zomer einde contract is. Torino zou alvast interesse tonen en momenteel zich buigen over het kostenplaatje van een mogelijke transfer.

Buitenland

Bij PSG mogen we nog het nodige transfergeweld verwachten, want na het vertrek van Kylian Mbappé willen ze hun aanval nog stevig versterken. Daarvoor zou de Franse kampioen nu ook uitgekomen zijn bij Jadon Sancho. De flankaanvaller leek een nieuwe kans te gaan krijgen bij Manchester United, maar vertrekt mogelijk alsnog. Hij zou een dikke 45 miljoen euro moeten gaan kosten.

Rond Arthur Vermeeren noteren we dan weer een verrassende wending. De Rode Duivel leek op huurbasis te gaan vertrekken bij Atletico Madrid, maar dat scenario zou nu toch weer van tafel zijn. Atletico greep naast de komst van Javi Guerra en de 19-jarige zou nu alsnog besloten hebben om voor zijn plaats te vechten in het Wanda Metropolitano. 

Zal Vermeeren dit seizoen de nodige speelminuten krijgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Anderlecht-fans uiten ongenoegen: bestuur reageert

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

21
21
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

120
120
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

313
313
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

178
178
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

301
301
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

352
352
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

109
109
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

112
112
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

42
42
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

24
24
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

43
43
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

63
63
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

145
145
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

101
101
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

235
235
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

40
40
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

240
240
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

65
65
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

218
218
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

330
330
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

96
96
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

387
387

Meer sportnieuws