Moris reageert na cruciale blunder: "Dat hoort erbij"

door
Moris reageert na cruciale blunder:

De Champions League lijkt ver weg te zijn voor Union, nadat het woensdagavond in zijn heenwedstrijd in de derde voorronde een pijnlijke nederlaag leed op het veld van Slavia Praag. De vice-kampioen gaf niet thuis en ging in Tsjechië met 3-1 onderuit.

Daar mag het eigenlijk nog blij zijn, want een own-goal achttien minuten voor tijd zorgde ervoor dat Union nog enige hoop mag koesteren op kwalificatie. Anders was doorstoten helemaal een 'mission impossible' geworden. Na nog geen uur keek het al tegen een 3-0-achterstand aan.

LEES OOK: Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Moris relativeert blunder

Targetspits Chory strafte voor rust twee keer het gebrek aan lengte achterin bij Union af en in de tweede helft slikten de Brusselaars nog een zeer knullige derde goal. Doelman Moris gaf de bal zomaar weg en Dorley nam het cadeautje zeer dankbaar aan.

De schuldige probeert zijn blunder echter te relativeren. "Dat hoort bij het voetbal dat we willen brengen: van achteruit opbouwen", stelt Moris immers bij Het Nieuwsblad. "Maar goed, in zo’n geval had ik de bal beter zo ver mogelijk weggetrapt en hadden we iets intelligenter moeten zijn. Het is nu zo, en het hoort bij het voetbal."

Hopen op nonchalance bij Slavia

Union zal wel een half mirakel nodig hebben om nog naar de play-offs voor het kampioenenbal te mogen. Het zal volgende week in de return met minstens twee doelpunten verschil moeten winnen om nog verlengingen af te dwingen.

"Hopelijk denken zij dat de kwalificatie al binnen is", bidt Moris nog. "Gelukkig maken we nog die 3-1, dat was de goal van de hoop. Een beetje zoals de goal van Machida in de beker tegen Club Brugge vorig jaar. We hebben alleszins veel om aan te werken, en we zullen een ijzersterke prestatie nodig hebben."

Zal Union deze nederlaag nog rechtzetten?

Meest recent

Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

11
11
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

14
14
Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

12
12
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

26
26
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

46
46
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

112
112
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

56
56
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

314
314
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

86
86
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

111
111
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

135
135
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

241
241
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

256
256
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

193
193
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

175
175
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

346
346
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

139
139
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

136
136
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

205
205
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

717
717
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1056
1056
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

256
256
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

386
386
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

715
715

Meer sportnieuws