'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

370
'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

We lijken in de komende weken nog heel wat beweging te mogen verwachten bij Antwerp. De Great Old nam enkele dagen geleden al afscheid van Jurgen Ekkelenkamp, die zijn handtekening zette bij Udinese. Er staan nog enkele belangrijke spelers in het uitstalraam.

Jean Butez blijft gelinkt worden aan Anderlecht, terwijl de laatste dagen ook Zeno Van Den Bosch genoemd wordt als mogelijke vertrekker. Daarnaast blijft de verwachting ook dat Mandela Keita deze maand nog de Bosuil zal verlaten. De 22-jarige middenvelder moest daarom in de eerste twee competitiewedstrijden vrede nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Keita niet enige naam op lijstje Bologna

De vraag is enkel nog waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije dagen werd gewag gemaakt van interesse van Bologna. Die club eindigde vorig seizoen knap als vijfde in de Serie A en mag zich opmaken voor de Champions League doordat Italië één van de twee extra tickets voor het kampioenenbal wist te pakken.

Voor dat avontuur wil het zich uiteraard nog versterken, onder meer op het middenveld. La Gazzetta dello Sport bevestigt de interesse voor Keita, maar weet dat de eenmalige Rode Duivel niet het enige doelwit is. Bologna zou ook nog aan een andere oude bekende van de Jupiler Pro League denken.

Oud-Genkie Thorstvedt in vizier

Keita zou immers in balans liggen met Kristian Thorstvedt. De 25-jarige Noor was van 2020 tot 2022 nog aan de slag bij KRC Genk. Dat verkocht hem vervolgens voor een slordige 10 miljoen euro aan Sassuolo, maar die club degradeerde vorig seizoen uit de Serie A.

Thorstvedt kan desondanks zelf wel terugblikken op een goed seizoen met zes goals en één assist en dus hoeft de middenvelder mogelijk niet mee af te zakken. Het wordt voor Keita dus afwachten welke keuze ze bij Bologna zullen maken.

Zal Keita snel zijn transfer versieren?

Meest recent

Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

63
63
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

40
40
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

29
29
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

13
13
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

53
53
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

118
118
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

31
31
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

102
102
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

53
53
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

99
99
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

52
52
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

208
208
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

201
201
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

491
491
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

434
434
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

370
370
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53

Meer sportnieuws