'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

370 stemmen
'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

We lijken in de komende weken nog heel wat beweging te mogen verwachten bij Antwerp. De Great Old nam enkele dagen geleden al afscheid van Jurgen Ekkelenkamp, die zijn handtekening zette bij Udinese. Er staan nog enkele belangrijke spelers in het uitstalraam.

Jean Butez blijft gelinkt worden aan Anderlecht, terwijl de laatste dagen ook Zeno Van Den Bosch genoemd wordt als mogelijke vertrekker. Daarnaast blijft de verwachting ook dat Mandela Keita deze maand nog de Bosuil zal verlaten. De 22-jarige middenvelder moest daarom in de eerste twee competitiewedstrijden vrede nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Keita niet enige naam op lijstje Bologna

De vraag is enkel nog waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije dagen werd gewag gemaakt van interesse van Bologna. Die club eindigde vorig seizoen knap als vijfde in de Serie A en mag zich opmaken voor de Champions League doordat Italië één van de twee extra tickets voor het kampioenenbal wist te pakken.

Voor dat avontuur wil het zich uiteraard nog versterken, onder meer op het middenveld. La Gazzetta dello Sport bevestigt de interesse voor Keita, maar weet dat de eenmalige Rode Duivel niet het enige doelwit is. Bologna zou ook nog aan een andere oude bekende van de Jupiler Pro League denken.

Oud-Genkie Thorstvedt in vizier

Keita zou immers in balans liggen met Kristian Thorstvedt. De 25-jarige Noor was van 2020 tot 2022 nog aan de slag bij KRC Genk. Dat verkocht hem vervolgens voor een slordige 10 miljoen euro aan Sassuolo, maar die club degradeerde vorig seizoen uit de Serie A.

Thorstvedt kan desondanks zelf wel terugblikken op een goed seizoen met zes goals en één assist en dus hoeft de middenvelder mogelijk niet mee af te zakken. Het wordt voor Keita dus afwachten welke keuze ze bij Bologna zullen maken.

Zal Keita snel zijn transfer versieren?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

49
49
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

77
77
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

106
106
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

42
42
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

240
240
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

36
36
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

193
193
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

411
411
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

324
324
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

193
193
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws