'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

370 stemmen
'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

We lijken in de komende weken nog heel wat beweging te mogen verwachten bij Antwerp. De Great Old nam enkele dagen geleden al afscheid van Jurgen Ekkelenkamp, die zijn handtekening zette bij Udinese. Er staan nog enkele belangrijke spelers in het uitstalraam.

Jean Butez blijft gelinkt worden aan Anderlecht, terwijl de laatste dagen ook Zeno Van Den Bosch genoemd wordt als mogelijke vertrekker. Daarnaast blijft de verwachting ook dat Mandela Keita deze maand nog de Bosuil zal verlaten. De 22-jarige middenvelder moest daarom in de eerste twee competitiewedstrijden vrede nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Keita niet enige naam op lijstje Bologna

De vraag is enkel nog waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije dagen werd gewag gemaakt van interesse van Bologna. Die club eindigde vorig seizoen knap als vijfde in de Serie A en mag zich opmaken voor de Champions League doordat Italië één van de twee extra tickets voor het kampioenenbal wist te pakken.

Voor dat avontuur wil het zich uiteraard nog versterken, onder meer op het middenveld. La Gazzetta dello Sport bevestigt de interesse voor Keita, maar weet dat de eenmalige Rode Duivel niet het enige doelwit is. Bologna zou ook nog aan een andere oude bekende van de Jupiler Pro League denken.

Oud-Genkie Thorstvedt in vizier

Keita zou immers in balans liggen met Kristian Thorstvedt. De 25-jarige Noor was van 2020 tot 2022 nog aan de slag bij KRC Genk. Dat verkocht hem vervolgens voor een slordige 10 miljoen euro aan Sassuolo, maar die club degradeerde vorig seizoen uit de Serie A.

Thorstvedt kan desondanks zelf wel terugblikken op een goed seizoen met zes goals en één assist en dus hoeft de middenvelder mogelijk niet mee af te zakken. Het wordt voor Keita dus afwachten welke keuze ze bij Bologna zullen maken.

🚀

Zal Keita snel zijn transfer versieren?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

34
34
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

65
65
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

87
87
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

82
82
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

244
244
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

55
55
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

177
177
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

641
641
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

138
138
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

465
465
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

662
662
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

497
497
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

513
513

Meer sportnieuws