'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

door
'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

We lijken in de komende weken nog heel wat beweging te mogen verwachten bij Antwerp. De Great Old nam enkele dagen geleden al afscheid van Jurgen Ekkelenkamp, die zijn handtekening zette bij Udinese. Er staan nog enkele belangrijke spelers in het uitstalraam.

Jean Butez blijft gelinkt worden aan Anderlecht, terwijl de laatste dagen ook Zeno Van Den Bosch genoemd wordt als mogelijke vertrekker. Daarnaast blijft de verwachting ook dat Mandela Keita deze maand nog de Bosuil zal verlaten. De 22-jarige middenvelder moest daarom in de eerste twee competitiewedstrijden vrede nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Keita niet enige naam op lijstje Bologna

De vraag is enkel nog waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije dagen werd gewag gemaakt van interesse van Bologna. Die club eindigde vorig seizoen knap als vijfde in de Serie A en mag zich opmaken voor de Champions League doordat Italië één van de twee extra tickets voor het kampioenenbal wist te pakken.

Voor dat avontuur wil het zich uiteraard nog versterken, onder meer op het middenveld. La Gazzetta dello Sport bevestigt de interesse voor Keita, maar weet dat de eenmalige Rode Duivel niet het enige doelwit is. Bologna zou ook nog aan een andere oude bekende van de Jupiler Pro League denken.

Oud-Genkie Thorstvedt in vizier

Keita zou immers in balans liggen met Kristian Thorstvedt. De 25-jarige Noor was van 2020 tot 2022 nog aan de slag bij KRC Genk. Dat verkocht hem vervolgens voor een slordige 10 miljoen euro aan Sassuolo, maar die club degradeerde vorig seizoen uit de Serie A.

Thorstvedt kan desondanks zelf wel terugblikken op een goed seizoen met zes goals en één assist en dus hoeft de middenvelder mogelijk niet mee af te zakken. Het wordt voor Keita dus afwachten welke keuze ze bij Bologna zullen maken.

Zal Keita snel zijn transfer versieren?

Meest recent

'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

53
53
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

55
55
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

159
159
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

123
123
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

70
70
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

52
52
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

69
69
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

85
85
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

55
55
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

163
163
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

77
77
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

130
130
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

130
130
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

396
396
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

321
321
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

460
460
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

395
395
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

324
324
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

364
364
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

103
103
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

223
223
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

322
322
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

76
76
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

134
134
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

196
196

Meer sportnieuws