'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

370 stemmen
'Keita in balans met oud-Genkie voor toptransfer'

We lijken in de komende weken nog heel wat beweging te mogen verwachten bij Antwerp. De Great Old nam enkele dagen geleden al afscheid van Jurgen Ekkelenkamp, die zijn handtekening zette bij Udinese. Er staan nog enkele belangrijke spelers in het uitstalraam.

Jean Butez blijft gelinkt worden aan Anderlecht, terwijl de laatste dagen ook Zeno Van Den Bosch genoemd wordt als mogelijke vertrekker. Daarnaast blijft de verwachting ook dat Mandela Keita deze maand nog de Bosuil zal verlaten. De 22-jarige middenvelder moest daarom in de eerste twee competitiewedstrijden vrede nemen met een rol als invaller.

LEES OOK: Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Keita niet enige naam op lijstje Bologna

De vraag is enkel nog waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije dagen werd gewag gemaakt van interesse van Bologna. Die club eindigde vorig seizoen knap als vijfde in de Serie A en mag zich opmaken voor de Champions League doordat Italië één van de twee extra tickets voor het kampioenenbal wist te pakken.

Voor dat avontuur wil het zich uiteraard nog versterken, onder meer op het middenveld. La Gazzetta dello Sport bevestigt de interesse voor Keita, maar weet dat de eenmalige Rode Duivel niet het enige doelwit is. Bologna zou ook nog aan een andere oude bekende van de Jupiler Pro League denken.

Oud-Genkie Thorstvedt in vizier

Keita zou immers in balans liggen met Kristian Thorstvedt. De 25-jarige Noor was van 2020 tot 2022 nog aan de slag bij KRC Genk. Dat verkocht hem vervolgens voor een slordige 10 miljoen euro aan Sassuolo, maar die club degradeerde vorig seizoen uit de Serie A.

Thorstvedt kan desondanks zelf wel terugblikken op een goed seizoen met zes goals en één assist en dus hoeft de middenvelder mogelijk niet mee af te zakken. Het wordt voor Keita dus afwachten welke keuze ze bij Bologna zullen maken.

Zal Keita snel zijn transfer versieren?

Meest recent

Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de openingswedstrijd tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan volledig losbarsten. Straks ...

7
7
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

65
65
Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

10
10
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

228
228
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

27
27
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

33
33
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

76
76
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

79
79
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

61
61
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

39
39
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

231
231
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

149
149
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

280
280
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

211
211
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

342
342
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

476
476
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

216
216
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

78
78
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

81
81
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

92
92
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

166
166
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

219
219
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

324
324
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

616
616
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

147
147

Meer sportnieuws