Mulder maakt Union-sterkhouder met de grond gelijk

129
Mulder maakt Union-sterkhouder met de grond gelijk

Union SG kreeg een pak slaag in de derde voorronde van de Champions League. Op het veld van Slavia Praag werd het uiteindelijk 3-1. Tegenover Het Laatste Nieuws analyseerde Jan Mulder de wedstrijd.

Bij het derde doelpunt zag doelman Anthony Moris er niet goed uit. De Nederlandse analist zat met zijn handen in het haar en beseft dat het nog moeilijk zal worden voor de Brusselaars om de volgende ronde nog te halen.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Moris volledig afgemaakt

Doelman Moris kreeg na afloop de volle laag van Mulder. “Mag ik me even ergeren? “Die keeper bij dat derde doelpunt, dat is zo ergerlijk. Door het midden, en zo slordig. ‘Ach ja, nog een doelpunt tegen.’ En dan krijgt hij later nog eens geel ook wegens allerlei nonsens. De discipline moet beter, te beginnen bij die doelman.”

Mulder schuift alle schuld van het derde tegendoelpunt in de schoenen van Moris. “Dit is voor mij onbegrijpelijk. Elke week zie je het, de keeper die een bal door het centrum speelt. En elk weekend vallen er daardoor doelpunten. Snappen ze het dan niet? De trainer moet toch nu al tegen Moris hebben gezegd: ‘Dat was de allerlaatste keer dat je dat deed.’ Maar hij doet het zaterdag waarschijnlijk weer.”

Slecht resultaat

Union keek tegen Slavia Praag lang tegen een 3-0 achterstand aan, maar een kwartier voor tijd zorgde een eigen doelpunt nog voor een sprankeltje hoop. Het zal echter zéér moeilijk worden om een geslepen tegenstander zoals Slavia Praag met grote cijfers opzij te zetten. In het slot pakte Fuseini overigens nog een rode kaart.

Heeft Mulder hier gelijk?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

63
63
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

69
69
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

142
142
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

114
114
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

153
153
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

249
249
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

125
125
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

139
139
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

127
127
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

113
113
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

39
39
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

188
188
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

121
121
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

299
299
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

82
82
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

129
129
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

109
109
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

118
118
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

351
351

Meer sportnieuws