Mulder maakt Union-sterkhouder met de grond gelijk

door
Mulder maakt Union-sterkhouder met de grond gelijk

Union SG kreeg een pak slaag in de derde voorronde van de Champions League. Op het veld van Slavia Praag werd het uiteindelijk 3-1. Tegenover Het Laatste Nieuws analyseerde Jan Mulder de wedstrijd.

Bij het derde doelpunt zag doelman Anthony Moris er niet goed uit. De Nederlandse analist zat met zijn handen in het haar en beseft dat het nog moeilijk zal worden voor de Brusselaars om de volgende ronde nog te halen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

Moris volledig afgemaakt

Doelman Moris kreeg na afloop de volle laag van Mulder. “Mag ik me even ergeren? “Die keeper bij dat derde doelpunt, dat is zo ergerlijk. Door het midden, en zo slordig. ‘Ach ja, nog een doelpunt tegen.’ En dan krijgt hij later nog eens geel ook wegens allerlei nonsens. De discipline moet beter, te beginnen bij die doelman.”

Mulder schuift alle schuld van het derde tegendoelpunt in de schoenen van Moris. “Dit is voor mij onbegrijpelijk. Elke week zie je het, de keeper die een bal door het centrum speelt. En elk weekend vallen er daardoor doelpunten. Snappen ze het dan niet? De trainer moet toch nu al tegen Moris hebben gezegd: ‘Dat was de allerlaatste keer dat je dat deed.’ Maar hij doet het zaterdag waarschijnlijk weer.”

Slecht resultaat

Union keek tegen Slavia Praag lang tegen een 3-0 achterstand aan, maar een kwartier voor tijd zorgde een eigen doelpunt nog voor een sprankeltje hoop. Het zal echter zéér moeilijk worden om een geslepen tegenstander zoals Slavia Praag met grote cijfers opzij te zetten. In het slot pakte Fuseini overigens nog een rode kaart.

Heeft Mulder hier gelijk?

Meest recent

'Financiële kater voor Anderlecht: solden op De Cat'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

5
5
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

50
50
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

63
63
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

31
31
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

60
60
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

192
192
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

198
198
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

58
58
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

289
289
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

248
248
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

365
365
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

260
260
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

542
542
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

222
222
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

170
170
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

274
274
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

666
666
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199

Meer sportnieuws