'Westerlo weigert bod Hamburg, Anderlecht op vinkenslag'

door
'Westerlo weigert bod Hamburg, Anderlecht op vinkenslag'

Bij KVC Westerlo gaat er wellicht nog volk vertrekken. De Kemphanen hebben met Bryan Reynolds en Griffin Yow twee spelers die goed in de markt liggen. Beweegt er weldra wat rondom hen?

LEES OOK: ‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

Bryan Reynolds

Bryan Reynolds wil Westerlo graag verlaten. De Amerikaanse rechtsachter, die zeer teleurgesteld was dat hij niet naar de Olympische Spelen mocht van de club, geniet concrete interesse van Hamburg. De Duitse club, die hem onlangs tegen Cercle Brugge kwam scouten, deed een bod. Amerikaanse media melden dat Westerlo dat weigerde. Hamburg bekijkt andere opties. Onze redactie weet dat Westerlo de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro minstens wil terugverdienen.

Griffin Yow is een speler die een zeer goede indruk achterliet bij Westerlo en het ook goed deed op de Olympische Spelen met de VS. Daardoor is de interesse nog groter geworden. Een aantal Engelse tweedeklassers en een team uit Duitsland zien wel graten in de komst van Yow. Ook grote Amerikaanse clubs willen hem vastleggen.

Griffin Yow

Anderlecht blijft ook interesse hebben. We haalden al een hele tijd geleden aan dat Paars-Wit voorlopig niet concreet is. Zij hebben Yow al een tweetal jaar op de shortlist staan. Voorlopig is er nog geen Brussels bod neergelegd.

Yow gaat deze zomer ofwel Westerlo verlaten, ofwel een nieuw contract ondertekenen. Bij Westerlo hebben ze ook nood aan een mooie uitgaande transfer en dit is misschien wel dé kans om te cashen op de Amerikaan.

Gaan ze beiden nog vertrekken?

Meest recent

'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

9
9
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

72
72
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

38
38
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

148
148
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

141
141
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

138
138
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

393
393
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

292
292
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

474
474
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

448
448
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

581
581
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

133
133
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

504
504
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1106
1106
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

720
720
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

232
232
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

440
440
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

314
314
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

591
591
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

954
954
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

335
335
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

824
824
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

669
669
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

353
353
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38

Meer sportnieuws