'Westerlo weigert bod Hamburg, Anderlecht op vinkenslag'

door
'Westerlo weigert bod Hamburg, Anderlecht op vinkenslag'

Bij KVC Westerlo gaat er wellicht nog volk vertrekken. De Kemphanen hebben met Bryan Reynolds en Griffin Yow twee spelers die goed in de markt liggen. Beweegt er weldra wat rondom hen?

LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Bryan Reynolds

Bryan Reynolds wil Westerlo graag verlaten. De Amerikaanse rechtsachter, die zeer teleurgesteld was dat hij niet naar de Olympische Spelen mocht van de club, geniet concrete interesse van Hamburg. De Duitse club, die hem onlangs tegen Cercle Brugge kwam scouten, deed een bod. Amerikaanse media melden dat Westerlo dat weigerde. Hamburg bekijkt andere opties. Onze redactie weet dat Westerlo de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro minstens wil terugverdienen.

Griffin Yow is een speler die een zeer goede indruk achterliet bij Westerlo en het ook goed deed op de Olympische Spelen met de VS. Daardoor is de interesse nog groter geworden. Een aantal Engelse tweedeklassers en een team uit Duitsland zien wel graten in de komst van Yow. Ook grote Amerikaanse clubs willen hem vastleggen.

Griffin Yow

Anderlecht blijft ook interesse hebben. We haalden al een hele tijd geleden aan dat Paars-Wit voorlopig niet concreet is. Zij hebben Yow al een tweetal jaar op de shortlist staan. Voorlopig is er nog geen Brussels bod neergelegd.

Yow gaat deze zomer ofwel Westerlo verlaten, ofwel een nieuw contract ondertekenen. Bij Westerlo hebben ze ook nood aan een mooie uitgaande transfer en dit is misschien wel dé kans om te cashen op de Amerikaan.

Gaan ze beiden nog vertrekken?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

168
168
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

95
95
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

46
46
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

26
26
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

22
22
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

169
169
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

65
65
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

120
120
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

177
177
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

124
124
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

432
432
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

153
153
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

94
94
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

130
130
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

52
52
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

231
231
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

264
264
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

46
46
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

147
147
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

88
88
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

372
372
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

133
133

Meer sportnieuws