'Westerlo weigert bod Hamburg, Anderlecht op vinkenslag'

door
'Westerlo weigert bod Hamburg, Anderlecht op vinkenslag'

Bij KVC Westerlo gaat er wellicht nog volk vertrekken. De Kemphanen hebben met Bryan Reynolds en Griffin Yow twee spelers die goed in de markt liggen. Beweegt er weldra wat rondom hen?

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Bryan Reynolds

Bryan Reynolds wil Westerlo graag verlaten. De Amerikaanse rechtsachter, die zeer teleurgesteld was dat hij niet naar de Olympische Spelen mocht van de club, geniet concrete interesse van Hamburg. De Duitse club, die hem onlangs tegen Cercle Brugge kwam scouten, deed een bod. Amerikaanse media melden dat Westerlo dat weigerde. Hamburg bekijkt andere opties. Onze redactie weet dat Westerlo de geïnvesteerde 3,5 miljoen euro minstens wil terugverdienen.

Griffin Yow is een speler die een zeer goede indruk achterliet bij Westerlo en het ook goed deed op de Olympische Spelen met de VS. Daardoor is de interesse nog groter geworden. Een aantal Engelse tweedeklassers en een team uit Duitsland zien wel graten in de komst van Yow. Ook grote Amerikaanse clubs willen hem vastleggen.

Griffin Yow

Anderlecht blijft ook interesse hebben. We haalden al een hele tijd geleden aan dat Paars-Wit voorlopig niet concreet is. Zij hebben Yow al een tweetal jaar op de shortlist staan. Voorlopig is er nog geen Brussels bod neergelegd.

Yow gaat deze zomer ofwel Westerlo verlaten, ofwel een nieuw contract ondertekenen. Bij Westerlo hebben ze ook nood aan een mooie uitgaande transfer en dit is misschien wel dé kans om te cashen op de Amerikaan.

Gaan ze beiden nog vertrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

62
62
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

73
73
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

37
37
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

24
24
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

50
50
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

172
172
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

119
119
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

135
135
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

44
44
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

202
202
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

43
43
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

495
495
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

207
207
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

112
112
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

265
265
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

416
416
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

281
281
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

606
606
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

475
475
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

165
165
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

39
39
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

204
204
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

95
95

Meer sportnieuws