‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

door
‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Silkeborg in de voorrondes van de Conference League. De transfermarkt loopt nog tot het einde van de maand augustus en Wouter Vrancken moet nog enkele vertrekkers vrezen.

Een van die spelers die op veel interesse kan rekenen is Matias Fernendez-Pardo. De buitenspeler van KAA Gent maakte afgelopen seizoen indruk in de Play-Offs, maar moet voorlopig genoegen nemen met een reserverol onder Vrancken.

LEES OOK: 'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Jackpot

KAA Gent weigerde eerder al een bod van Lazio Roma en volgens Het Laatste Nieuws nemen de Buffalo’s een duidelijk standpunt in. De Belgische jeugdinternational staat niet in de etalage en mag enkel vertrekken voor de absolute jackpot.

Bij KRC Genk vertrekt leeftijdsgenoot Mike Penders voor twintig miljoen euro naar Chelsea en KAA Gent eist minstens vijftien miljoen euro voor Fernandez-Pardo. Ook het Engelse Southampton is nadrukkelijk geïnteresseerd in de winger.

Ontploft

Vorig seizoen ontplofte Fernandez-Pardo in de Europe Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck speelde de 19-jarige Belg uit als tweede spits en plots ging de bal aan het rollen. Fernandez-Pardo scoorde acht keer en gaf twee assists in elf wedstrijden.

Dit seizoen moet het jaar van de bevestiging worden, maar een toptransfer behoort zeker nog tot de opties. Als een club genoeg op tafel legt dan zal er gepraat worden. Er liggen verschillende Europese clubs op de loer.

Een correcte prijs voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

6
6
Vanhaezebrouck kijkt emotioneel terug en is plots muisstil

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

20
20
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

155
155
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

211
211
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

48
48
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

187
187
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

113
113
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

30
30
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

202
202
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

38
38
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

529
529
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

516
516
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

221
221
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

166
166
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

185
185
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

291
291
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

287
287
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

77
77
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

418
418
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

294
294
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

119
119
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

213
213
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

159
159
Guardiola velt straf oordeel over reünie met De Bruyne

Er staan nog heel wat interessante affiches op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

224
224
Pocognoli prikkelt Ait El Hadj na heerlijke solo

Bij Union hebben ze dinsdagnacht ongetwijfeld een feestje gebouwd na hun glorieuze debuut in de ...

63
63

Meer sportnieuws