‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

209 stemmen
‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Silkeborg in de voorrondes van de Conference League. De transfermarkt loopt nog tot het einde van de maand augustus en Wouter Vrancken moet nog enkele vertrekkers vrezen.

Een van die spelers die op veel interesse kan rekenen is Matias Fernendez-Pardo. De buitenspeler van KAA Gent maakte afgelopen seizoen indruk in de Play-Offs, maar moet voorlopig genoegen nemen met een reserverol onder Vrancken.

LEES OOK: Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Jackpot

KAA Gent weigerde eerder al een bod van Lazio Roma en volgens Het Laatste Nieuws nemen de Buffalo’s een duidelijk standpunt in. De Belgische jeugdinternational staat niet in de etalage en mag enkel vertrekken voor de absolute jackpot.

Bij KRC Genk vertrekt leeftijdsgenoot Mike Penders voor twintig miljoen euro naar Chelsea en KAA Gent eist minstens vijftien miljoen euro voor Fernandez-Pardo. Ook het Engelse Southampton is nadrukkelijk geïnteresseerd in de winger.

Ontploft

Vorig seizoen ontplofte Fernandez-Pardo in de Europe Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck speelde de 19-jarige Belg uit als tweede spits en plots ging de bal aan het rollen. Fernandez-Pardo scoorde acht keer en gaf twee assists in elf wedstrijden.

Dit seizoen moet het jaar van de bevestiging worden, maar een toptransfer behoort zeker nog tot de opties. Als een club genoeg op tafel legt dan zal er gepraat worden. Er liggen verschillende Europese clubs op de loer.

Een correcte prijs voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

8
8
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

2
2
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

30
30
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

16
16
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

56
56
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

97
97
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

22
22
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

38
38
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

52
52
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

211
211
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

141
141
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

34
34
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

182
182
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

127
127
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

87
87
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

403
403
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

312
312
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

127
127
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

123
123
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

31
31
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

190
190
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws