‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

209 stemmen
‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Silkeborg in de voorrondes van de Conference League. De transfermarkt loopt nog tot het einde van de maand augustus en Wouter Vrancken moet nog enkele vertrekkers vrezen.

Een van die spelers die op veel interesse kan rekenen is Matias Fernendez-Pardo. De buitenspeler van KAA Gent maakte afgelopen seizoen indruk in de Play-Offs, maar moet voorlopig genoegen nemen met een reserverol onder Vrancken.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Jackpot

KAA Gent weigerde eerder al een bod van Lazio Roma en volgens Het Laatste Nieuws nemen de Buffalo’s een duidelijk standpunt in. De Belgische jeugdinternational staat niet in de etalage en mag enkel vertrekken voor de absolute jackpot.

Bij KRC Genk vertrekt leeftijdsgenoot Mike Penders voor twintig miljoen euro naar Chelsea en KAA Gent eist minstens vijftien miljoen euro voor Fernandez-Pardo. Ook het Engelse Southampton is nadrukkelijk geïnteresseerd in de winger.

Ontploft

Vorig seizoen ontplofte Fernandez-Pardo in de Europe Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck speelde de 19-jarige Belg uit als tweede spits en plots ging de bal aan het rollen. Fernandez-Pardo scoorde acht keer en gaf twee assists in elf wedstrijden.

Dit seizoen moet het jaar van de bevestiging worden, maar een toptransfer behoort zeker nog tot de opties. Als een club genoeg op tafel legt dan zal er gepraat worden. Er liggen verschillende Europese clubs op de loer.

🚀

Een correcte prijs voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

4
4
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

87
87
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

27
27
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

87
87
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

377
377
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

360
360
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

163
163
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

186
186
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

264
264
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

117
117
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

353
353
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

137
137
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

213
213
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

592
592
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

45
45
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

108
108
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

305
305
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

198
198
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

159
159
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

117
117
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

196
196
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

488
488
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

503
503

Meer sportnieuws