‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

door
‘KAA Gent wil groot talent niet kwijt en eist absolute jackpot'

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Silkeborg in de voorrondes van de Conference League. De transfermarkt loopt nog tot het einde van de maand augustus en Wouter Vrancken moet nog enkele vertrekkers vrezen.

Een van die spelers die op veel interesse kan rekenen is Matias Fernendez-Pardo. De buitenspeler van KAA Gent maakte afgelopen seizoen indruk in de Play-Offs, maar moet voorlopig genoegen nemen met een reserverol onder Vrancken.

LEES OOK: 'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Jackpot

KAA Gent weigerde eerder al een bod van Lazio Roma en volgens Het Laatste Nieuws nemen de Buffalo’s een duidelijk standpunt in. De Belgische jeugdinternational staat niet in de etalage en mag enkel vertrekken voor de absolute jackpot.

Bij KRC Genk vertrekt leeftijdsgenoot Mike Penders voor twintig miljoen euro naar Chelsea en KAA Gent eist minstens vijftien miljoen euro voor Fernandez-Pardo. Ook het Engelse Southampton is nadrukkelijk geïnteresseerd in de winger.

Ontploft

Vorig seizoen ontplofte Fernandez-Pardo in de Europe Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck speelde de 19-jarige Belg uit als tweede spits en plots ging de bal aan het rollen. Fernandez-Pardo scoorde acht keer en gaf twee assists in elf wedstrijden.

Dit seizoen moet het jaar van de bevestiging worden, maar een toptransfer behoort zeker nog tot de opties. Als een club genoeg op tafel legt dan zal er gepraat worden. Er liggen verschillende Europese clubs op de loer.

Een correcte prijs voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

'Feyenoord drukt door: Rigaux out bij Club Brugge?'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

9
9
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

9
9
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

100
100
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

37
37
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

181
181
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

94
94
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

58
58
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

53
53
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

90
90
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

66
66
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

162
162
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

57
57
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

347
347
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

230
230
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

687
687
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

382
382
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

420
420
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

568
568
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

719
719
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

160
160

Meer sportnieuws