Vrancken lijkt speler op te geven: "Niet met hoofd bij AA Gent"

door
Vrancken lijkt speler op te geven:

Bij AA Gent zagen ze al een aantal spelers vertrekken. Daar komt met Jordan Tonuranigha wellicht nog een bij. Daarnaast blikte Wouter Vrancken vooruit naar het treffen met Silkeborg.

Torunarigha wil AA Gent verlaten

Torunarigha gaat AA Gent verlaten, dat staat vast. Hij aast op een transfer en zit daardoor niet in de selectie. "Als je niet met je hoofd bij AA Gent zit, dan hoor je niet bij de groep. Dat is wel voor de jongens die hier aanwezig zijn in Denemarken.”

Vrancken wil een beter AA Gent zien. Hij komt daar met het ‘toverwoord’: intensiteit. Een riedeltje dat elke trainer tegenwoordig ophangt, al zouden we graag wat anders horen. Ondertussen zijn ‘energie’ en ‘intensiteit’ de dooddoeners in persconferenties geworden. 

Silkeborg niet onderschatten

"Ik houd van voetbal waar energie en intensiteit vanaf te lezen valt. Het is een constante in onze besprekingen. Als je dat op de mat brengt, kan je altijd eens een slecht resultaat boeken maar kan je jezelf niets verwijten. Dat was de eerste helft tegen Dender niet goed genoeg, nadien wel. Tegen Silkeborg moeten we diezelfde energie en intensiteit 90 minuten brengen”, aldus Vrancken.

Silkeborg is een tegenstander die het AA Gent moeilijker zal maken dan Vikingur. “Ze spelen met veel mensen voor de bal, met hoge backs, veel positiewissels… Ze spelen positief voetbal en wij moeten goed in de organisatie staan. Wij moeten dan vol intensiteit aan de bal zijn. We gaan niet voor een gelijkspel, maar we willen altijd voor de zege gaan. Ook tegen Silkeborg, dat van een veel hoger niveau is dan Vikingur. Het is met niets te vergelijken.”

Gaat Gent winnen van Silkeborg?

Meest recent

Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

10
10
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

11
11
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

61
61
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

41
41
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

40
40
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

231
231
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

54
54
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

46
46
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

251
251
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

115
115
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

145
145
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

135
135
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

153
153
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

121
121
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

169
169
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

127
127
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

56
56
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

479
479
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

214
214
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

158
158

Meer sportnieuws