'KV Kortrijk vindt versterking op Olympische Spelen'

334 stemmen
'KV Kortrijk vindt versterking op Olympische Spelen'

KV Kortrijk is degelijk aan het seizoen begonnen met een drie op zes, met dank aan een verrassende zege op het veld van Cercle Brugge vorig weekend. Daarmee blijven de Kerels voorlopig alvast weg uit de kelder van het klassement, maar desondanks is versterking geen overbodige luxe in de komende weken.

Enkele posities in de kern van Freyr Alexandersson zijn immers nog altijd vrij dun bezet. Op de linkerflank is er bijvoorbeeld niet meteen een alternatief voor Dion De Neve en dus speurde KVK nog de transfermarkt af. Mogelijk hebben ze nu op de Olympische Spelen een optie gevonden.

KV Kortrijk denkt aan Egyptische Olympiër

Het Laatste Nieuws weet dat Kortrijk immers denkt aan Karim El Debes. De 21-jarige was tijdens het Olympisch toernooi de vaste linksachter bij Egypte en stond vier van de vijf wedstrijden in de basis. Wellicht is hij ook donderdag titularis tijdens de wedstrijd om de bronzen medaille tegen Marokko.

Op clubniveau is El Debes aan de slag bij El Ahly, de grootste club van Egypte. Dat plukte hem in 2022 weg bij Wadi Degla, maar El Debes kon nog niet echt doorbreken. Hij kwam in de voorbije twee jaar in slechts twaalf wedstrijden in actie, waarin hij één assist liet optekenen.

Meer kansen dan bij El Ahly

In Kortrijk zal hij mogelijk meer uitzicht hebben op speelminuten. Zijn transfer is echter nog niet rond en dus blijft het nog even afwachten of hij daadwerkelijk in het Guldensporenstadion zal neerstrijken.

El Debes zou al de achtste aanwinst van de zomer kunnen worden bij Kortrijk. Eerder haalden ze al doelman Gunnarsson (Viking), verdedigers Dewaele (Standard) en Lagae (AA Gent), middenvelders Takamine (Kashiwa Reysol) en Huygevelde (Union) en aanvallers Kaneko (Sapporo) en Ferri (Frankfurt).

Zou dat een goede transfer zijn voor KV Kortrijk?

Meest recent

Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

8
8
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

29
29
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

30
30
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

138
138
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

62
62
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

317
317
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

337
337
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

323
323
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

731
731
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

166
166
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

223
223
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

324
324
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

52
52
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

531
531
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

195
195
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

166
166
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

62
62
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

70
70
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

458
458
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

264
264
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

595
595
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

186
186
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

127
127
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

146
146

Meer sportnieuws