'KV Mechelen doet nieuwe push voor Bassette'

490 stemmen
'KV Mechelen doet nieuwe push voor Bassette'

KV Mechelen begon zijn seizoen met een één op zes tegen Club Brugge en Westerlo. Met die resultaten zal Besnik Hasi wellicht niet tevreden zijn. De trainer deed de voorbije weken ook al meermaals zijn beklag over het uitblijven van versterking op een aantal posities.

Zo was het achterin puzzelen omdat Zinho Vanheusden en Jules Van Cleemput de nodige tijd nodig hebben om fit te raken, terwijl ook voorin de spoeling dun is. Het aflopende contract van Islam Slimani werd niet verlengd en de aankoopoptie van Norman Bassette werd niet gelicht.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen hoopt op doorbraak rond Bassette

Malinwa hoopt die laatste wel nog terug te kunnen halen, maar slaagde daar voorlopig nog niet in. Gazet van Antwerpen weet dat ze in de komende dagen wel een doorbraak in het dossier kunnen forceren. Maar dat heeft de club echter niet helemaal in eigen handen.

KVM is immers afhankelijk van... Kylian Mbappé. Het bedrijf van de vedette van Real Madrid werd onlangs de nieuwe eigenaar van SM Caen, de club waar Bassette nog altijd onder contract staat. Het is nog niet helemaal duidelijk wat zijn sportieve plannen met d club zijn en hoe Bassette daarin past.

Bassette wil terug naar Malinwa

De jeugdinternational wil zelf alvast graag terug naar Mechelen, want hij wil niet terug naar de Ligue 2 nu hij van de Jupiler Pro League geproefd heeft. Het vorige bestuur wees echter twee Mechelse aanbiedingen af en mikte op een transfersom van 3 miljoen euro plus bonussen.

Het is nu dus afwachten wat Caen na de overname zal willen. Malinwa wil echter zo snel mogelijk duidelijkheid, ook omdat er concurrentie op de loer ligt. Onder meer NEC zou zich bijvoorbeeld al gemeld hebben in haar zoektocht naar een spits.

🚀

Zal KV Mechelen erin slagen hem terug te halen?

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

6
6
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

88
88
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

23
23
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

117
117
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

326
326
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

374
374
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

353
353
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

365
365
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

653
653
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

277
277
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

313
313
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

313
313
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

303
303

Meer sportnieuws