Club tankt vertrouwen met oefenzege, Standard krijgt klop

door
Club tankt vertrouwen met oefenzege, Standard krijgt klop

We zijn nog vroeg in het seizoen en dus moeten de meeste teams nog echt onder stoom komen. Bij Club Brugge en Standard maakten ze daarom van deze midweek gebruik om wat extra wedstrijdritme op te doen, met wisselende resultaten.

De landskampioen kon wel een opkikker gebruiken na de magere één op zes in de competitie. Het verscheen woensdagnamiddag in het Belfius Basecamp tegen KMSK Deinze dan ook met een sterk elftal aan de aftrap. Nicky Hayen deed een beroep op onder meer Ordoñez, De Cuyper, Onyedika, Vetlesen, Nusa, Skov Olsen en Jutgla.

LEES OOK: 'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Club Brugge verslaat Deinze

Hij zag zijn ploeg ook al na vijf minuten op voorsprong komen via Jutgla. Deinze liet zich echter niet zomaar afslachten en kwam snel langszij via Burgos. Dankzij een doelpunt van Skov Olsen trok Club echter alsnog met een voorsprong de rust in.

Vroeg in de tweede helft diepte Ordoñez op een hoekschop snel de voorsprong uit. Uiteindelijk zou de eindstand op 3-2 komen te staan nadat Mertens nog scoorde voor Deinze. Daarmee boekt Club toch een zege die hen wat vertrouwen zal schenken.

Standard krijgt pandoering van Lille

Ook Standard kwam woensdag in actie, maar kende minder succes. De Rouches namen het op tegen Lille, dat dinsdagavond nog in de Champions League tegen Fenerbahçe speelde en dus met een B-ploeg aan de aftrap kwam. Desondanks bleken de Fransen veel te sterk.

Standard kreeg een 4-1 om de oren na onder meer twee doelpunten van Ethan Mbappé, het jongere broertje van Kylian. Het is niet duidelijk met welke ploeg Standard speelde, maar bij Lille mochten met Ngal'ayel Mukau, Vincent Burlet en Lucas Mbamba wel drie Belgen opdraven.

Zal Club Brugge zich komend weekend herpakken?

Meest recent

Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

7
7
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

142
142
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

95
95
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

136
136
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

238
238
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

191
191
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

37
37
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

143
143
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

77
77
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

477
477
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

150
150
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

87
87
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

161
161
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

54
54
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

372
372
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

466
466
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

215
215
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

90
90
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

198
198
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

102
102
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

284
284
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

24
24
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

121
121

Meer sportnieuws