Club tankt vertrouwen met oefenzege, Standard krijgt klop

door
Club tankt vertrouwen met oefenzege, Standard krijgt klop

We zijn nog vroeg in het seizoen en dus moeten de meeste teams nog echt onder stoom komen. Bij Club Brugge en Standard maakten ze daarom van deze midweek gebruik om wat extra wedstrijdritme op te doen, met wisselende resultaten.

De landskampioen kon wel een opkikker gebruiken na de magere één op zes in de competitie. Het verscheen woensdagnamiddag in het Belfius Basecamp tegen KMSK Deinze dan ook met een sterk elftal aan de aftrap. Nicky Hayen deed een beroep op onder meer Ordoñez, De Cuyper, Onyedika, Vetlesen, Nusa, Skov Olsen en Jutgla.

LEES OOK: Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge verslaat Deinze

Hij zag zijn ploeg ook al na vijf minuten op voorsprong komen via Jutgla. Deinze liet zich echter niet zomaar afslachten en kwam snel langszij via Burgos. Dankzij een doelpunt van Skov Olsen trok Club echter alsnog met een voorsprong de rust in.

Vroeg in de tweede helft diepte Ordoñez op een hoekschop snel de voorsprong uit. Uiteindelijk zou de eindstand op 3-2 komen te staan nadat Mertens nog scoorde voor Deinze. Daarmee boekt Club toch een zege die hen wat vertrouwen zal schenken.

Standard krijgt pandoering van Lille

Ook Standard kwam woensdag in actie, maar kende minder succes. De Rouches namen het op tegen Lille, dat dinsdagavond nog in de Champions League tegen Fenerbahçe speelde en dus met een B-ploeg aan de aftrap kwam. Desondanks bleken de Fransen veel te sterk.

Standard kreeg een 4-1 om de oren na onder meer twee doelpunten van Ethan Mbappé, het jongere broertje van Kylian. Het is niet duidelijk met welke ploeg Standard speelde, maar bij Lille mochten met Ngal'ayel Mukau, Vincent Burlet en Lucas Mbamba wel drie Belgen opdraven.

Zal Club Brugge zich komend weekend herpakken?

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

15
15
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

71
71
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

354
354
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

100
100
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

244
244
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

335
335
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

103
103
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

239
239
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

300
300
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

58
58
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

512
512
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

420
420
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

166
166
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

479
479
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

444
444
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

376
376
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

608
608
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

225
225
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

270
270
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

210
210

Meer sportnieuws