'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

door
'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

In Spanje is er een heuse transfersoap gaande. Atlético Madrid leek middenvelders Conor Gallagher én Javi Guerra binnen te halen, maar de transferdeal van die laatste is afgeketst. En dat heeft ook gevolgen voor Arthur Vermeeren.

Voor beide spelers was Atlético bereid miljoenen op tafel te leggen. Door de grote concurrentie zou Diego Simeone Arthur Vermeeren (ex-Antwerp) naar Valencia willen sturen. Dat plannetje komt nu in gevaar door de afgeketste transfer van Javi Guerra.

LEES OOK: Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Plan A

Volgens het Spaanse Relevo was Gallagher altijd plan A voor Atlético Madrid. Er leek ook een akkoord op komst voor Javi Guerra van Valencia en Arthur Vermeeren zou op huurbasis de omgekeerde weg bewandelen. Uiteindelijk zou Atlético de voorwaarden van de overeenkomst niet hebben gerespecteerd.

Daardoor lijkt ook de uitleenbeurt van Vermeeren af de tafel zijn geveegd. Er is nog steeds veel concurrentie bij Atlético Madrid en afgelopen seizoen mocht de Rode Duivel amper aantreden onder Simeone. Mogelijk volgt er alsnog een oplossing voor de ex-Antwerp-middenvelder.

Speelminuten

Vermeeren is op zoek naar speelminuten. Om nog vast deel uit te maken van de Belgische nationale ploeg zal de controlerende middenvelder meer moeten spelen. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak in de Spaanse hoofdstad.

Toch werd hij nog geselecteerd voor het EK in Duitsland. Ook daar kwam Vermeeren echter niet in actie. Nu werd Valencia als mogelijke bestemming genoemd, maar de transfersoap of soep zorgt ervoor dat een uitleenbeurt verder weg lijkt.

Moet Vermeeren Atlético Madrid deze zomer verlaten?

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

3
3
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

14
14
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

50
50
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

24
24
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

91
91
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

127
127
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

146
146
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

171
171
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

200
200
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

336
336
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

159
159
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

44
44
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

89
89
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

538
538
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

757
757
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

548
548
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

79
79
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

169
169
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

413
413
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

215
215
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

724
724
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

587
587

Meer sportnieuws