'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

door
'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

In Spanje is er een heuse transfersoap gaande. Atlético Madrid leek middenvelders Conor Gallagher én Javi Guerra binnen te halen, maar de transferdeal van die laatste is afgeketst. En dat heeft ook gevolgen voor Arthur Vermeeren.

Voor beide spelers was Atlético bereid miljoenen op tafel te leggen. Door de grote concurrentie zou Diego Simeone Arthur Vermeeren (ex-Antwerp) naar Valencia willen sturen. Dat plannetje komt nu in gevaar door de afgeketste transfer van Javi Guerra.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Plan A

Volgens het Spaanse Relevo was Gallagher altijd plan A voor Atlético Madrid. Er leek ook een akkoord op komst voor Javi Guerra van Valencia en Arthur Vermeeren zou op huurbasis de omgekeerde weg bewandelen. Uiteindelijk zou Atlético de voorwaarden van de overeenkomst niet hebben gerespecteerd.

Daardoor lijkt ook de uitleenbeurt van Vermeeren af de tafel zijn geveegd. Er is nog steeds veel concurrentie bij Atlético Madrid en afgelopen seizoen mocht de Rode Duivel amper aantreden onder Simeone. Mogelijk volgt er alsnog een oplossing voor de ex-Antwerp-middenvelder.

Speelminuten

Vermeeren is op zoek naar speelminuten. Om nog vast deel uit te maken van de Belgische nationale ploeg zal de controlerende middenvelder meer moeten spelen. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak in de Spaanse hoofdstad.

Toch werd hij nog geselecteerd voor het EK in Duitsland. Ook daar kwam Vermeeren echter niet in actie. Nu werd Valencia als mogelijke bestemming genoemd, maar de transfersoap of soep zorgt ervoor dat een uitleenbeurt verder weg lijkt.

Moet Vermeeren Atlético Madrid deze zomer verlaten?

Meest recent

Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

21
21
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

102
102
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

82
82
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

139
139
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

80
80
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

162
162
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

44
44
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

117
117
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

227
227
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

266
266
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

263
263
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

361
361
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

316
316
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

149
149
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

58
58
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

262
262
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

557
557
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

461
461
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

173
173
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1016
1016
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152

Meer sportnieuws