'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

door
'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

In Spanje is er een heuse transfersoap gaande. Atlético Madrid leek middenvelders Conor Gallagher én Javi Guerra binnen te halen, maar de transferdeal van die laatste is afgeketst. En dat heeft ook gevolgen voor Arthur Vermeeren.

Voor beide spelers was Atlético bereid miljoenen op tafel te leggen. Door de grote concurrentie zou Diego Simeone Arthur Vermeeren (ex-Antwerp) naar Valencia willen sturen. Dat plannetje komt nu in gevaar door de afgeketste transfer van Javi Guerra.

LEES OOK: Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Plan A

Volgens het Spaanse Relevo was Gallagher altijd plan A voor Atlético Madrid. Er leek ook een akkoord op komst voor Javi Guerra van Valencia en Arthur Vermeeren zou op huurbasis de omgekeerde weg bewandelen. Uiteindelijk zou Atlético de voorwaarden van de overeenkomst niet hebben gerespecteerd.

Daardoor lijkt ook de uitleenbeurt van Vermeeren af de tafel zijn geveegd. Er is nog steeds veel concurrentie bij Atlético Madrid en afgelopen seizoen mocht de Rode Duivel amper aantreden onder Simeone. Mogelijk volgt er alsnog een oplossing voor de ex-Antwerp-middenvelder.

Speelminuten

Vermeeren is op zoek naar speelminuten. Om nog vast deel uit te maken van de Belgische nationale ploeg zal de controlerende middenvelder meer moeten spelen. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak in de Spaanse hoofdstad.

Toch werd hij nog geselecteerd voor het EK in Duitsland. Ook daar kwam Vermeeren echter niet in actie. Nu werd Valencia als mogelijke bestemming genoemd, maar de transfersoap of soep zorgt ervoor dat een uitleenbeurt verder weg lijkt.

Moet Vermeeren Atlético Madrid deze zomer verlaten?

Meest recent

Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

0
0
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

88
88
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

7
7
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

162
162
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

333
333
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

95
95
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

151
151
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

466
466
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

626
626
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

331
331
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

106
106
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

274
274
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

254
254
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

590
590
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

336
336
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

686
686
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

670
670
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

784
784
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

149
149
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

591
591
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1439
1439
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

788
788
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

483
483
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

401
401

Meer sportnieuws