'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

door
'Afgeketste deal heeft grote gevolgen voor Vermeeren’

In Spanje is er een heuse transfersoap gaande. Atlético Madrid leek middenvelders Conor Gallagher én Javi Guerra binnen te halen, maar de transferdeal van die laatste is afgeketst. En dat heeft ook gevolgen voor Arthur Vermeeren.

Voor beide spelers was Atlético bereid miljoenen op tafel te leggen. Door de grote concurrentie zou Diego Simeone Arthur Vermeeren (ex-Antwerp) naar Valencia willen sturen. Dat plannetje komt nu in gevaar door de afgeketste transfer van Javi Guerra.

LEES OOK: 'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Plan A

Volgens het Spaanse Relevo was Gallagher altijd plan A voor Atlético Madrid. Er leek ook een akkoord op komst voor Javi Guerra van Valencia en Arthur Vermeeren zou op huurbasis de omgekeerde weg bewandelen. Uiteindelijk zou Atlético de voorwaarden van de overeenkomst niet hebben gerespecteerd.

Daardoor lijkt ook de uitleenbeurt van Vermeeren af de tafel zijn geveegd. Er is nog steeds veel concurrentie bij Atlético Madrid en afgelopen seizoen mocht de Rode Duivel amper aantreden onder Simeone. Mogelijk volgt er alsnog een oplossing voor de ex-Antwerp-middenvelder.

Speelminuten

Vermeeren is op zoek naar speelminuten. Om nog vast deel uit te maken van de Belgische nationale ploeg zal de controlerende middenvelder meer moeten spelen. Vorig seizoen kwam hij amper aan de bak in de Spaanse hoofdstad.

Toch werd hij nog geselecteerd voor het EK in Duitsland. Ook daar kwam Vermeeren echter niet in actie. Nu werd Valencia als mogelijke bestemming genoemd, maar de transfersoap of soep zorgt ervoor dat een uitleenbeurt verder weg lijkt.

Moet Vermeeren Atlético Madrid deze zomer verlaten?

Meest recent

Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

12
12
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

22
22
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

58
58
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

38
38
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

150
150
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

37
37
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

221
221
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

172
172
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

153
153
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

374
374
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

463
463
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

65
65
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

115
115
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

309
309
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

139
139
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

201
201
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

230
230
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

402
402
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

429
429
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

282
282
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

213
213
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

78
78
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

82
82
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

704
704
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

235
235

Meer sportnieuws