'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

118
'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

Bij Liverpool beginnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Jürgen Klopp. Als zijn opvolger werd Arne Slot weggekaapt bij Feyenoord, maar verder bleef het deze zomer opvallend stil op Anfield. De Reds haalden tot dusver zelfs nog geen enkele nieuwe speler.

Daarmee zijn ze de enige club in de Premier League die zich deze zomer nog niet versterkte. Slot liet enkele dagen geleden zelfs uitschijnen dat Liverpool mogelijk zelfs helemaal niet de transfermarkt op zal trekken deze zomer. Al was dat misschien toch een potje blufpoker.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Liverpool meldt zich voor Zubimendi

Nu lijkt Liverpool immers alsnog werk te maken van versterking. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben ze zich immers gemeld voor Martin Zubimendi. De 25-jarige defensieve middenvelder is al jaren een absolute sterkhouder bij Real Sociedad.

Zubimendi maakte afgelopen zomer ook deel uit van de Spaanse selectie die de Europese titel veroverde, al bleef zijn bijdrage vrij beperkt. Hij startte enkel de overbodige laatste groepsmatch tegen Albanië en viel daarnaast nog twee keer kort in. Hij speelde wel nog een helft mee in de finale als vervanger van de geblesseerde Rodri.

Afkoopsom van 60 miljoen euro

Nu lonkt mogelijk een transfer, want Slot wil er bij Liverpool een nieuwe nummer zes bij. Hij lijkt niet overtuigd te zijn van Wataru Endo en anders moet hij al teruggrijpen naar spelers als Mac Allister, Gravenberch of Szoboszlai, die toch iets hoger beter tot hun recht komen.

Zubimendi zou de vacature dus kunnen invullen, al wordt het niet evident voor Liverpool om een deal te sluiten. Het krijgt af te rekenen met een afkoopsom van 60 miljoen euro die in één keer op tafel gelegd zal moeten worden, tenzij Sociedad instemt met een lager bedrag. Daarnaast zal ook de speler zelf overtuigd moeten worden, want Zubimendi zou al verschillende grote clubs wandelen gestuurd hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Liverpool?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

10
10
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

82
82
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

65
65
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

43
43
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

151
151
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

144
144
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

28
28
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

202
202
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

117
117
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

198
198
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

199
199
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

276
276
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

216
216
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

286
286
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

455
455
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

211
211
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

155
155
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

225
225
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws