'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

118 stemmen
'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

Bij Liverpool beginnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Jürgen Klopp. Als zijn opvolger werd Arne Slot weggekaapt bij Feyenoord, maar verder bleef het deze zomer opvallend stil op Anfield. De Reds haalden tot dusver zelfs nog geen enkele nieuwe speler.

Daarmee zijn ze de enige club in de Premier League die zich deze zomer nog niet versterkte. Slot liet enkele dagen geleden zelfs uitschijnen dat Liverpool mogelijk zelfs helemaal niet de transfermarkt op zal trekken deze zomer. Al was dat misschien toch een potje blufpoker.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Liverpool meldt zich voor Zubimendi

Nu lijkt Liverpool immers alsnog werk te maken van versterking. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben ze zich immers gemeld voor Martin Zubimendi. De 25-jarige defensieve middenvelder is al jaren een absolute sterkhouder bij Real Sociedad.

Zubimendi maakte afgelopen zomer ook deel uit van de Spaanse selectie die de Europese titel veroverde, al bleef zijn bijdrage vrij beperkt. Hij startte enkel de overbodige laatste groepsmatch tegen Albanië en viel daarnaast nog twee keer kort in. Hij speelde wel nog een helft mee in de finale als vervanger van de geblesseerde Rodri.

Afkoopsom van 60 miljoen euro

Nu lonkt mogelijk een transfer, want Slot wil er bij Liverpool een nieuwe nummer zes bij. Hij lijkt niet overtuigd te zijn van Wataru Endo en anders moet hij al teruggrijpen naar spelers als Mac Allister, Gravenberch of Szoboszlai, die toch iets hoger beter tot hun recht komen.

Zubimendi zou de vacature dus kunnen invullen, al wordt het niet evident voor Liverpool om een deal te sluiten. Het krijgt af te rekenen met een afkoopsom van 60 miljoen euro die in één keer op tafel gelegd zal moeten worden, tenzij Sociedad instemt met een lager bedrag. Daarnaast zal ook de speler zelf overtuigd moeten worden, want Zubimendi zou al verschillende grote clubs wandelen gestuurd hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Liverpool?

Meest recent

Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

8
8
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

21
21
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

122
122
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

435
435
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

135
135
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

58
58
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

406
406
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

71
71
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

173
173
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

488
488
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

453
453
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

466
466
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

336
336
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

176
176
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

554
554
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

254
254
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

953
953
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

630
630
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

452
452
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

722
722
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

292
292
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

247
247
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

33
33

Meer sportnieuws