'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

door
'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

Bij Liverpool beginnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Jürgen Klopp. Als zijn opvolger werd Arne Slot weggekaapt bij Feyenoord, maar verder bleef het deze zomer opvallend stil op Anfield. De Reds haalden tot dusver zelfs nog geen enkele nieuwe speler.

Daarmee zijn ze de enige club in de Premier League die zich deze zomer nog niet versterkte. Slot liet enkele dagen geleden zelfs uitschijnen dat Liverpool mogelijk zelfs helemaal niet de transfermarkt op zal trekken deze zomer. Al was dat misschien toch een potje blufpoker.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Liverpool meldt zich voor Zubimendi

Nu lijkt Liverpool immers alsnog werk te maken van versterking. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben ze zich immers gemeld voor Martin Zubimendi. De 25-jarige defensieve middenvelder is al jaren een absolute sterkhouder bij Real Sociedad.

Zubimendi maakte afgelopen zomer ook deel uit van de Spaanse selectie die de Europese titel veroverde, al bleef zijn bijdrage vrij beperkt. Hij startte enkel de overbodige laatste groepsmatch tegen Albanië en viel daarnaast nog twee keer kort in. Hij speelde wel nog een helft mee in de finale als vervanger van de geblesseerde Rodri.

Afkoopsom van 60 miljoen euro

Nu lonkt mogelijk een transfer, want Slot wil er bij Liverpool een nieuwe nummer zes bij. Hij lijkt niet overtuigd te zijn van Wataru Endo en anders moet hij al teruggrijpen naar spelers als Mac Allister, Gravenberch of Szoboszlai, die toch iets hoger beter tot hun recht komen.

Zubimendi zou de vacature dus kunnen invullen, al wordt het niet evident voor Liverpool om een deal te sluiten. Het krijgt af te rekenen met een afkoopsom van 60 miljoen euro die in één keer op tafel gelegd zal moeten worden, tenzij Sociedad instemt met een lager bedrag. Daarnaast zal ook de speler zelf overtuigd moeten worden, want Zubimendi zou al verschillende grote clubs wandelen gestuurd hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Liverpool?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

50
50
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

16
16
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

117
117
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

195
195
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

565
565
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

108
108
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

340
340
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

91
91
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

548
548
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

529
529
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

407
407
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

55
55
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1042
1042
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

297
297
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

446
446
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1218
1218
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

359
359
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

484
484
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

371
371
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws