'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

118
'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

Bij Liverpool beginnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Jürgen Klopp. Als zijn opvolger werd Arne Slot weggekaapt bij Feyenoord, maar verder bleef het deze zomer opvallend stil op Anfield. De Reds haalden tot dusver zelfs nog geen enkele nieuwe speler.

Daarmee zijn ze de enige club in de Premier League die zich deze zomer nog niet versterkte. Slot liet enkele dagen geleden zelfs uitschijnen dat Liverpool mogelijk zelfs helemaal niet de transfermarkt op zal trekken deze zomer. Al was dat misschien toch een potje blufpoker.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Liverpool meldt zich voor Zubimendi

Nu lijkt Liverpool immers alsnog werk te maken van versterking. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben ze zich immers gemeld voor Martin Zubimendi. De 25-jarige defensieve middenvelder is al jaren een absolute sterkhouder bij Real Sociedad.

Zubimendi maakte afgelopen zomer ook deel uit van de Spaanse selectie die de Europese titel veroverde, al bleef zijn bijdrage vrij beperkt. Hij startte enkel de overbodige laatste groepsmatch tegen Albanië en viel daarnaast nog twee keer kort in. Hij speelde wel nog een helft mee in de finale als vervanger van de geblesseerde Rodri.

Afkoopsom van 60 miljoen euro

Nu lonkt mogelijk een transfer, want Slot wil er bij Liverpool een nieuwe nummer zes bij. Hij lijkt niet overtuigd te zijn van Wataru Endo en anders moet hij al teruggrijpen naar spelers als Mac Allister, Gravenberch of Szoboszlai, die toch iets hoger beter tot hun recht komen.

Zubimendi zou de vacature dus kunnen invullen, al wordt het niet evident voor Liverpool om een deal te sluiten. Het krijgt af te rekenen met een afkoopsom van 60 miljoen euro die in één keer op tafel gelegd zal moeten worden, tenzij Sociedad instemt met een lager bedrag. Daarnaast zal ook de speler zelf overtuigd moeten worden, want Zubimendi zou al verschillende grote clubs wandelen gestuurd hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Liverpool?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

39
39
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

50
50
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

21
21
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

165
165
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

190
190
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

114
114
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

104
104
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

99
99
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

163
163
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

160
160
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1409
1409
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

333
333
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

281
281
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

288
288
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

218
218
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

231
231
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

103
103
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

130
130
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

344
344
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

206
206

Meer sportnieuws