'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

118
'Liverpool schiet alsnog in actie voor Europees kampioen'

Bij Liverpool beginnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Jürgen Klopp. Als zijn opvolger werd Arne Slot weggekaapt bij Feyenoord, maar verder bleef het deze zomer opvallend stil op Anfield. De Reds haalden tot dusver zelfs nog geen enkele nieuwe speler.

Daarmee zijn ze de enige club in de Premier League die zich deze zomer nog niet versterkte. Slot liet enkele dagen geleden zelfs uitschijnen dat Liverpool mogelijk zelfs helemaal niet de transfermarkt op zal trekken deze zomer. Al was dat misschien toch een potje blufpoker.

Liverpool meldt zich voor Zubimendi

Nu lijkt Liverpool immers alsnog werk te maken van versterking. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic hebben ze zich immers gemeld voor Martin Zubimendi. De 25-jarige defensieve middenvelder is al jaren een absolute sterkhouder bij Real Sociedad.

Zubimendi maakte afgelopen zomer ook deel uit van de Spaanse selectie die de Europese titel veroverde, al bleef zijn bijdrage vrij beperkt. Hij startte enkel de overbodige laatste groepsmatch tegen Albanië en viel daarnaast nog twee keer kort in. Hij speelde wel nog een helft mee in de finale als vervanger van de geblesseerde Rodri.

Afkoopsom van 60 miljoen euro

Nu lonkt mogelijk een transfer, want Slot wil er bij Liverpool een nieuwe nummer zes bij. Hij lijkt niet overtuigd te zijn van Wataru Endo en anders moet hij al teruggrijpen naar spelers als Mac Allister, Gravenberch of Szoboszlai, die toch iets hoger beter tot hun recht komen.

Zubimendi zou de vacature dus kunnen invullen, al wordt het niet evident voor Liverpool om een deal te sluiten. Het krijgt af te rekenen met een afkoopsom van 60 miljoen euro die in één keer op tafel gelegd zal moeten worden, tenzij Sociedad instemt met een lager bedrag. Daarnaast zal ook de speler zelf overtuigd moeten worden, want Zubimendi zou al verschillende grote clubs wandelen gestuurd hebben.

Zou dat een goede transfer zijn van Liverpool?

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

64
64
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

37
37
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

11
11
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

96
96
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

152
152
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

92
92
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

86
86
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

370
370
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

115
115
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

85
85
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

101
101
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

29
29
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

74
74
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

286
286
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

53
53
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

117
117
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

224
224
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

218
218
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

31
31
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

89
89
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1090
1090

Meer sportnieuws