Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

door
Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

Het verhaal van Romeo Lavia is gekend. Chelsea haalde de middenvelder voor 62 miljoen euro binnen, maar de Rode Duivel speelde amper een half uur door blessureleed. Dit seizoen lijkt Lavia helemaal terug.

Hij stond namelijk al elke oefenwedstrijd van Chelsea in de basis. Tegen Manchester City maakte Lavia indruk als spelmaker voor de defensie met een assist voor Madueke. Ook tegen Real Madrid speelde Lavia zestig minuten mee.

LEES OOK: Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Reactie op kritiek

Bij een hoog prijskaartje komen ook hoge verwachtingen zien en Lavia hoopt die dit seizoen in te lossen. In vijf oefenmatchen stond hij vijf keer in de basis. Op die manier laat hij al aan de criticasters zien er volledig te staan bij de Londense topclub.

Lavia laat aldus zijn voeten spreken, maar een tijdje geleden toonde hij ook zijn onvrede op sociale media. Er waren meteen geruchten dat Lavia wéér geblesseerd zou zijn. ‘Eerlijk, jullie zijn raar! Zorg eerst voor jullie familie vooraleer vals nieuws over de gezondheid van een jongen te verspreiden. En dat voor enkele likes. Schaamteloos’, klonk het op X.

Voeten laten spreken

De beste manier voor Lavia is om dit seizoen door te breken bij Chelsea. Met Conor Gallagher is alvast een concurrent op weg naar de exit. De middenvelder gaat aan de slag bij Atlético Madrid. De Engelse media staan erom bekend om snoeihard te zijn. Zeker bij een topclub zijn de verwachtingen altijd hooggespannen.

Coach Enzo Maresca is alvast een fan van de Rode Duivel. “Lavia is een erg belangrijke speler voor ons”, citeert Het Laatste Nieuws. “Nu is het vooral belangrijk voor hem nog fitter te worden en fit te blijven. Want zeker na het vorige rampseizoen is het mentaal niet evident.”

Vind jij Lavia een goede speler?

Meest recent

Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

38
38
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

38
38
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

129
129
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

125
125
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

105
105
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

161
161
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

144
144
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

629
629
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

180
180
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

142
142
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

737
737
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

415
415
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

144
144
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

247
247
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

811
811
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

357
357
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

226
226
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

261
261
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

575
575
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

201
201
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

43
43

Meer sportnieuws