Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

265 stemmen
Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

Het verhaal van Romeo Lavia is gekend. Chelsea haalde de middenvelder voor 62 miljoen euro binnen, maar de Rode Duivel speelde amper een half uur door blessureleed. Dit seizoen lijkt Lavia helemaal terug.

Hij stond namelijk al elke oefenwedstrijd van Chelsea in de basis. Tegen Manchester City maakte Lavia indruk als spelmaker voor de defensie met een assist voor Madueke. Ook tegen Real Madrid speelde Lavia zestig minuten mee.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Reactie op kritiek

Bij een hoog prijskaartje komen ook hoge verwachtingen zien en Lavia hoopt die dit seizoen in te lossen. In vijf oefenmatchen stond hij vijf keer in de basis. Op die manier laat hij al aan de criticasters zien er volledig te staan bij de Londense topclub.

Lavia laat aldus zijn voeten spreken, maar een tijdje geleden toonde hij ook zijn onvrede op sociale media. Er waren meteen geruchten dat Lavia wéér geblesseerd zou zijn. ‘Eerlijk, jullie zijn raar! Zorg eerst voor jullie familie vooraleer vals nieuws over de gezondheid van een jongen te verspreiden. En dat voor enkele likes. Schaamteloos’, klonk het op X.

Voeten laten spreken

De beste manier voor Lavia is om dit seizoen door te breken bij Chelsea. Met Conor Gallagher is alvast een concurrent op weg naar de exit. De middenvelder gaat aan de slag bij Atlético Madrid. De Engelse media staan erom bekend om snoeihard te zijn. Zeker bij een topclub zijn de verwachtingen altijd hooggespannen.

Coach Enzo Maresca is alvast een fan van de Rode Duivel. “Lavia is een erg belangrijke speler voor ons”, citeert Het Laatste Nieuws. “Nu is het vooral belangrijk voor hem nog fitter te worden en fit te blijven. Want zeker na het vorige rampseizoen is het mentaal niet evident.”

Vind jij Lavia een goede speler?

Meest recent

België dé WK-verrassing? Hazard spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

22
22
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

173
173
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

117
117
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

62
62
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

271
271
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

180
180
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

206
206
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

379
379
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

159
159
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

112
112
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

412
412
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

137
137
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

148
148
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

531
531
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

809
809
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

84
84
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

218
218
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

257
257
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

56
56
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

633
633
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

130
130
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

203
203
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

245
245
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

204
204

Meer sportnieuws