Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

door
Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

Het verhaal van Romeo Lavia is gekend. Chelsea haalde de middenvelder voor 62 miljoen euro binnen, maar de Rode Duivel speelde amper een half uur door blessureleed. Dit seizoen lijkt Lavia helemaal terug.

Hij stond namelijk al elke oefenwedstrijd van Chelsea in de basis. Tegen Manchester City maakte Lavia indruk als spelmaker voor de defensie met een assist voor Madueke. Ook tegen Real Madrid speelde Lavia zestig minuten mee.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Reactie op kritiek

Bij een hoog prijskaartje komen ook hoge verwachtingen zien en Lavia hoopt die dit seizoen in te lossen. In vijf oefenmatchen stond hij vijf keer in de basis. Op die manier laat hij al aan de criticasters zien er volledig te staan bij de Londense topclub.

Lavia laat aldus zijn voeten spreken, maar een tijdje geleden toonde hij ook zijn onvrede op sociale media. Er waren meteen geruchten dat Lavia wéér geblesseerd zou zijn. ‘Eerlijk, jullie zijn raar! Zorg eerst voor jullie familie vooraleer vals nieuws over de gezondheid van een jongen te verspreiden. En dat voor enkele likes. Schaamteloos’, klonk het op X.

Voeten laten spreken

De beste manier voor Lavia is om dit seizoen door te breken bij Chelsea. Met Conor Gallagher is alvast een concurrent op weg naar de exit. De middenvelder gaat aan de slag bij Atlético Madrid. De Engelse media staan erom bekend om snoeihard te zijn. Zeker bij een topclub zijn de verwachtingen altijd hooggespannen.

Coach Enzo Maresca is alvast een fan van de Rode Duivel. “Lavia is een erg belangrijke speler voor ons”, citeert Het Laatste Nieuws. “Nu is het vooral belangrijk voor hem nog fitter te worden en fit te blijven. Want zeker na het vorige rampseizoen is het mentaal niet evident.”

Vind jij Lavia een goede speler?

Meest recent

'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

192
192
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

17
17
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

145
145
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

410
410
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

123
123
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

43
43
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

37
37
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

71
71
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

116
116
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

43
43
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

192
192
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

430
430
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

101
101
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

137
137
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

94
94
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

206
206
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

139
139
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

265
265
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

167
167
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

190
190
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

223
223
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

78
78
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248

Meer sportnieuws