Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

door
Lavia slaat hard terug na blessureleed bij Chelsea

Het verhaal van Romeo Lavia is gekend. Chelsea haalde de middenvelder voor 62 miljoen euro binnen, maar de Rode Duivel speelde amper een half uur door blessureleed. Dit seizoen lijkt Lavia helemaal terug.

Hij stond namelijk al elke oefenwedstrijd van Chelsea in de basis. Tegen Manchester City maakte Lavia indruk als spelmaker voor de defensie met een assist voor Madueke. Ook tegen Real Madrid speelde Lavia zestig minuten mee.

LEES OOK: En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Reactie op kritiek

Bij een hoog prijskaartje komen ook hoge verwachtingen zien en Lavia hoopt die dit seizoen in te lossen. In vijf oefenmatchen stond hij vijf keer in de basis. Op die manier laat hij al aan de criticasters zien er volledig te staan bij de Londense topclub.

Lavia laat aldus zijn voeten spreken, maar een tijdje geleden toonde hij ook zijn onvrede op sociale media. Er waren meteen geruchten dat Lavia wéér geblesseerd zou zijn. ‘Eerlijk, jullie zijn raar! Zorg eerst voor jullie familie vooraleer vals nieuws over de gezondheid van een jongen te verspreiden. En dat voor enkele likes. Schaamteloos’, klonk het op X.

Voeten laten spreken

De beste manier voor Lavia is om dit seizoen door te breken bij Chelsea. Met Conor Gallagher is alvast een concurrent op weg naar de exit. De middenvelder gaat aan de slag bij Atlético Madrid. De Engelse media staan erom bekend om snoeihard te zijn. Zeker bij een topclub zijn de verwachtingen altijd hooggespannen.

Coach Enzo Maresca is alvast een fan van de Rode Duivel. “Lavia is een erg belangrijke speler voor ons”, citeert Het Laatste Nieuws. “Nu is het vooral belangrijk voor hem nog fitter te worden en fit te blijven. Want zeker na het vorige rampseizoen is het mentaal niet evident.”

Vind jij Lavia een goede speler?

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

10
10
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

22
22
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

94
94
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

67
67
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

864
864
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

58
58
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

348
348
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

187
187
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

106
106
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

120
120
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

941
941
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

347
347
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

803
803
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

123
123
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

409
409
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

623
623
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

272
272
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

743
743

Meer sportnieuws