'Atletico blijft verrassen: Griezmann op weg naar uitgang'

803 stemmen
'Atletico blijft verrassen: Griezmann op weg naar uitgang'

Atletico Madrid lijkt op het punt te staan om enkele stevige transfers af te ronden. Het laat weldra wellicht Samu Omorodion vertrekken naar Chelsea, maar haalt daarentegen wel Conor Gallagher weg bij de Blues én zou ook nog niemand minder dan Julian Alvarez strikken.

De Argentijnse aanvaller zou dinsdagavond tot een akkoord gekomen zijn met Atletico, dat maar liefst 95 miljoen euro inclusief bonussen op tafel zou leggen voor zijn komst. Daarmee zou Alvarez de duurste uitgaande transfer ooit worden bij Manchester City.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Griezmann enthousiast over komst Alvarez

Daar won Alvarez de voorbije seizoenen alles wat er te winnen valt en speelde hij ook een belangrijke rol in het behalen van die prijzen. Desondanks wou hij vertrekken omdat hij er altijd in de schaduw van Erling Haaland dreig te blijven staan.

Zijn komst wordt in Madrid alvast op groot enthousiasme onthaald. Zo toont Antoine Griezmann zich op X bijvoorbeeld zeer opgewonden over de transfer. Met een spin-emoji - de bijnaam van Alvarez is 'La araña' of 'De spin' - reageerde hij veelbetekenend.

Griezmann kan zelf Atletico verlaten

Alleen is het maar de vraag hoe lang Griezmann en Alvarez ploegmaats zullen zijn. Volgens GiveMeSports en L'Equipe zou de Fransman immers zelf weleens Atletico Madrid kunnen gaan verlaten. Los Angeles FC zou proberen om hem naar de MLS te halen.

Zowel Atletico als Griezmann zouden open staan voor de transfer. Bovendien heeft de 33-jarige aanvaller een clausule in zijn contract waardoor hij voor slechts 10 miljoen euro zou kunnen vertrekken. Het is echter nog niet duidelijk of het de bedoeling is dat de transfer al deze zomer zal plaatsvinden of pas in januari.

Met een vertrek van Griezmann zou wel een einde aan een tijdperk komen bij Atletico. In totaal heeft hij er immers al acht seizoenen opzitten in de Spaanse hoofdstad. Hij streek er een eerste keer neer in 2014 vanuit Real Sociedad en na een korte tussenstop bij FC Barcelona keerde hij in 2021 terug.

Moet Atletico Griezmann bij een goed bod laten gaan?

Meest recent

Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

22
22
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

58
58
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

40
40
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

15
15
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

157
157
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

99
99
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

38
38
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

18
18
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

31
31
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

261
261
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

217
217
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

105
105
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

658
658
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

321
321
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

650
650
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

68
68
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

401
401
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

172
172
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

622
622
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

710
710

Meer sportnieuws