Kans voor Anderlecht? 'Publiekslieveling wordt verbannen'

door
Kans voor Anderlecht? 'Publiekslieveling wordt verbannen'

Anderlecht zal de komende weken nog zeer actief zijn op de transfermarkt. CEO Sports Jesper Fredberg is nog op zoek naar verschillende profielen. Een doelman, een centrale verdediger, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller zouden zeker nog op het verlanglijstje staan.

Voor die posities gaan uiteraard verschillende namen rond. Daarbij durft Anderlecht ook denken aan oude bekenden. Voor het middenveld werd bijvoorbeeld al een terugkeer van Dennis Praet geopperd. Mogelijk kan Fredberg ook eens polsen bij een andere publiekslieveling.

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Mbemba op non-actief bij Marseille

RMC Sport komt immers met het nieuws dat Chancel Mbemba verbannen is bij Olympique Marseille. De 29-jarige verdediger had eerder al te horen gekregen dat hij deze zomer moest vertrekken en moest meetrainen met de beloften. Hij zou echter met onmiddelijke ingang op non-actief gezet zijn na een aanvaring met een bestuurslid.

Daarom besliste de club nu om hem te schorsen. Hij mag niet meer op de club komen trainen en logischerwijze zal hij ook geen wedstrijden meer spelen.

Kans voor Anderlecht?

Marseille wil dus zo snel mogelijk af van de Congolees, die tussen 2011 en 2015 nog aan de slag was bij Paars-Wit. Daar was hij in die periode zeer graag gezien. Daarna kwam hij nog uit voor Newcastle United en FC Porto, alvorens twee jaar geleden transfervrij de overstap naar Marseille te maken.

Misschien kan Anderlecht dus eens polsen of de verdediger een terugkeer ziet zitten, want op zijn positie is versterking nog nodig. Al zullen zijn salariseisen wellicht toch aan de pittige kant liggen voor de club en is zijn doorverkoopwaarde bovendien vrijwel nihil.

Moet Anderlecht eens polsen?

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

24
24
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

74
74
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

132
132
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

178
178
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

159
159
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

55
55
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

281
281
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

139
139
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

376
376
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

233
233
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

428
428
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

181
181
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

382
382
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

95
95
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

554
554
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

839
839
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

107
107
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

171
171
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1642
1642
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

240
240

Meer sportnieuws