Kans voor Anderlecht? 'Publiekslieveling wordt verbannen'

door
Kans voor Anderlecht? 'Publiekslieveling wordt verbannen'

Anderlecht zal de komende weken nog zeer actief zijn op de transfermarkt. CEO Sports Jesper Fredberg is nog op zoek naar verschillende profielen. Een doelman, een centrale verdediger, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller zouden zeker nog op het verlanglijstje staan.

Voor die posities gaan uiteraard verschillende namen rond. Daarbij durft Anderlecht ook denken aan oude bekenden. Voor het middenveld werd bijvoorbeeld al een terugkeer van Dennis Praet geopperd. Mogelijk kan Fredberg ook eens polsen bij een andere publiekslieveling.

LEES OOK: Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Mbemba op non-actief bij Marseille

RMC Sport komt immers met het nieuws dat Chancel Mbemba verbannen is bij Olympique Marseille. De 29-jarige verdediger had eerder al te horen gekregen dat hij deze zomer moest vertrekken en moest meetrainen met de beloften. Hij zou echter met onmiddelijke ingang op non-actief gezet zijn na een aanvaring met een bestuurslid.

Daarom besliste de club nu om hem te schorsen. Hij mag niet meer op de club komen trainen en logischerwijze zal hij ook geen wedstrijden meer spelen.

Kans voor Anderlecht?

Marseille wil dus zo snel mogelijk af van de Congolees, die tussen 2011 en 2015 nog aan de slag was bij Paars-Wit. Daar was hij in die periode zeer graag gezien. Daarna kwam hij nog uit voor Newcastle United en FC Porto, alvorens twee jaar geleden transfervrij de overstap naar Marseille te maken.

Misschien kan Anderlecht dus eens polsen of de verdediger een terugkeer ziet zitten, want op zijn positie is versterking nog nodig. Al zullen zijn salariseisen wellicht toch aan de pittige kant liggen voor de club en is zijn doorverkoopwaarde bovendien vrijwel nihil.

Moet Anderlecht eens polsen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

18
18
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

41
41
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

66
66
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

23
23
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

114
114
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

51
51
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

105
105
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

58
58
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

107
107
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

545
545
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

165
165
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

443
443
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

83
83
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

471
471
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

131
131
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

273
273
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

804
804
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws