Kans voor Anderlecht? 'Publiekslieveling wordt verbannen'

door
Kans voor Anderlecht? 'Publiekslieveling wordt verbannen'

Anderlecht zal de komende weken nog zeer actief zijn op de transfermarkt. CEO Sports Jesper Fredberg is nog op zoek naar verschillende profielen. Een doelman, een centrale verdediger, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller zouden zeker nog op het verlanglijstje staan.

Voor die posities gaan uiteraard verschillende namen rond. Daarbij durft Anderlecht ook denken aan oude bekenden. Voor het middenveld werd bijvoorbeeld al een terugkeer van Dennis Praet geopperd. Mogelijk kan Fredberg ook eens polsen bij een andere publiekslieveling.

Mbemba op non-actief bij Marseille

RMC Sport komt immers met het nieuws dat Chancel Mbemba verbannen is bij Olympique Marseille. De 29-jarige verdediger had eerder al te horen gekregen dat hij deze zomer moest vertrekken en moest meetrainen met de beloften. Hij zou echter met onmiddelijke ingang op non-actief gezet zijn na een aanvaring met een bestuurslid.

Daarom besliste de club nu om hem te schorsen. Hij mag niet meer op de club komen trainen en logischerwijze zal hij ook geen wedstrijden meer spelen.

Kans voor Anderlecht?

Marseille wil dus zo snel mogelijk af van de Congolees, die tussen 2011 en 2015 nog aan de slag was bij Paars-Wit. Daar was hij in die periode zeer graag gezien. Daarna kwam hij nog uit voor Newcastle United en FC Porto, alvorens twee jaar geleden transfervrij de overstap naar Marseille te maken.

Misschien kan Anderlecht dus eens polsen of de verdediger een terugkeer ziet zitten, want op zijn positie is versterking nog nodig. Al zullen zijn salariseisen wellicht toch aan de pittige kant liggen voor de club en is zijn doorverkoopwaarde bovendien vrijwel nihil.

Moet Anderlecht eens polsen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

74
74
'Genk trekt kaart jeugd: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

9
9
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

64
64
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

201
201
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

409
409
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

361
361
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

229
229
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

339
339
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

639
639
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

121
121
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

129
129
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

45
45
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

25
25
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

45
45
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

65
65
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

157
157
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

105
105
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

241
241
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

41
41
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

246
246
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

66
66
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

215
215
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

220
220
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

343
343

Meer sportnieuws