Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

door
Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

Meer nog de gemiste competitiegedrag beroert het gedrag van enkele zogenaamde 'fans' van Club Brugge momenteel de gemoederen. Ondertussen besloot Blauw-Zwart zelf alleszins om al vergaande maatregelen te treffen.

Kort na de feiten kwam de landskampioen via de officiële kanalen al met diverse reacties op de proppen om het wangedrag te veroordelen en zich te distantiëren van het groepje onverlaten in het Luikse bezoekersvak. Daarbij liet Club ook weten dat het zelf op zoek zou gaan naar de personen in kwestie.

LEES OOK: Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club ontslaat medewerker

Dat leverde tot hiertoe reeds 34 identificaties op, vooral uit de supportersgroep North Fanatics. Zij worden voortaan stuk voor stuk de toegang ontzegd. Opvallend: volgens Het Laatste Nieuws is een van hen een medewerker van Club Brugge zelf, die dan ook op staande voet aan de deur werd gezet.

De bewuste man was weliswaar niet betrokken bij de dagelijkse werking in het Belfius Basecamp en maakte geen deel uit van het sportieve departement, maar wel als arbeider aan de slag bij Blauw-Zwart. Net zoals zijn 33 lotgenoten wacht hem straks zo goed als zeker dus een officieel stadionverbod.

Procedure bij Bondsparket

In afwachting van een uitspraak door de KBVB, waar Club een zaak aanhangig maakte, werd zijn abonnement alvast geblokkeerd. Nog volgens HLN verwacht men in Brugge de komende dagen trouwens nog meer mensen op te sporen die zich bezondigden aan de zogenaamde Kühnengroet in Sclessin.

Ook zij zullen dan zowel in Jan Breydel als bij uitwedstrijden worden geweigerd. Door hard op te treden hoopt de landskampioen ongetwijfeld ook in de gunst te komen van het bondsparket. Daar werd tenslotte al bevestigd dat Blauw-Zwart ook zelf mogelijk nog een fikse sanctie boven het hoofd hangt.

Vindt u dat Club zelf alles doet wat het kan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

100
100
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

108
108
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

70
70
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

140
140
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

92
92
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

218
218
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1271
1271
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

66
66
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

187
187
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

377
377
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

195
195
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

366
366
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws