Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

door
Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

Meer nog de gemiste competitiegedrag beroert het gedrag van enkele zogenaamde 'fans' van Club Brugge momenteel de gemoederen. Ondertussen besloot Blauw-Zwart zelf alleszins om al vergaande maatregelen te treffen.

Kort na de feiten kwam de landskampioen via de officiële kanalen al met diverse reacties op de proppen om het wangedrag te veroordelen en zich te distantiëren van het groepje onverlaten in het Luikse bezoekersvak. Daarbij liet Club ook weten dat het zelf op zoek zou gaan naar de personen in kwestie.

LEES OOK: Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club ontslaat medewerker

Dat leverde tot hiertoe reeds 34 identificaties op, vooral uit de supportersgroep North Fanatics. Zij worden voortaan stuk voor stuk de toegang ontzegd. Opvallend: volgens Het Laatste Nieuws is een van hen een medewerker van Club Brugge zelf, die dan ook op staande voet aan de deur werd gezet.

De bewuste man was weliswaar niet betrokken bij de dagelijkse werking in het Belfius Basecamp en maakte geen deel uit van het sportieve departement, maar wel als arbeider aan de slag bij Blauw-Zwart. Net zoals zijn 33 lotgenoten wacht hem straks zo goed als zeker dus een officieel stadionverbod.

Procedure bij Bondsparket

In afwachting van een uitspraak door de KBVB, waar Club een zaak aanhangig maakte, werd zijn abonnement alvast geblokkeerd. Nog volgens HLN verwacht men in Brugge de komende dagen trouwens nog meer mensen op te sporen die zich bezondigden aan de zogenaamde Kühnengroet in Sclessin.

Ook zij zullen dan zowel in Jan Breydel als bij uitwedstrijden worden geweigerd. Door hard op te treden hoopt de landskampioen ongetwijfeld ook in de gunst te komen van het bondsparket. Daar werd tenslotte al bevestigd dat Blauw-Zwart ook zelf mogelijk nog een fikse sanctie boven het hoofd hangt.

Vindt u dat Club zelf alles doet wat het kan?

Meest recent

Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

33
33
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

70
70
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

31
31
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

149
149
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

284
284
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

62
62
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

99
99
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

84
84
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

176
176
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

125
125
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

248
248
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

148
148
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

182
182
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

217
217
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

75
75
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

309
309
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

143
143
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

223
223
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

117
117
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

260
260

Meer sportnieuws