Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

door
Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

Meer nog de gemiste competitiegedrag beroert het gedrag van enkele zogenaamde 'fans' van Club Brugge momenteel de gemoederen. Ondertussen besloot Blauw-Zwart zelf alleszins om al vergaande maatregelen te treffen.

Kort na de feiten kwam de landskampioen via de officiële kanalen al met diverse reacties op de proppen om het wangedrag te veroordelen en zich te distantiëren van het groepje onverlaten in het Luikse bezoekersvak. Daarbij liet Club ook weten dat het zelf op zoek zou gaan naar de personen in kwestie.

LEES OOK: Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Club ontslaat medewerker

Dat leverde tot hiertoe reeds 34 identificaties op, vooral uit de supportersgroep North Fanatics. Zij worden voortaan stuk voor stuk de toegang ontzegd. Opvallend: volgens Het Laatste Nieuws is een van hen een medewerker van Club Brugge zelf, die dan ook op staande voet aan de deur werd gezet.

De bewuste man was weliswaar niet betrokken bij de dagelijkse werking in het Belfius Basecamp en maakte geen deel uit van het sportieve departement, maar wel als arbeider aan de slag bij Blauw-Zwart. Net zoals zijn 33 lotgenoten wacht hem straks zo goed als zeker dus een officieel stadionverbod.

Procedure bij Bondsparket

In afwachting van een uitspraak door de KBVB, waar Club een zaak aanhangig maakte, werd zijn abonnement alvast geblokkeerd. Nog volgens HLN verwacht men in Brugge de komende dagen trouwens nog meer mensen op te sporen die zich bezondigden aan de zogenaamde Kühnengroet in Sclessin.

Ook zij zullen dan zowel in Jan Breydel als bij uitwedstrijden worden geweigerd. Door hard op te treden hoopt de landskampioen ongetwijfeld ook in de gunst te komen van het bondsparket. Daar werd tenslotte al bevestigd dat Blauw-Zwart ook zelf mogelijk nog een fikse sanctie boven het hoofd hangt.

Vindt u dat Club zelf alles doet wat het kan?

Meest recent

Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

2
2
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

38
38
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

95
95
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

122
122
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

67
67
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

158
158
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

85
85
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

30
30
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

136
136
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

120
120
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

336
336
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

142
142
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

104
104
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

269
269
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

59
59
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

602
602
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

165
165
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

205
205
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

378
378
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

138
138
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

382
382
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

185
185
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

156
156
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

259
259
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

371
371

Meer sportnieuws