Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

door
Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

Meer nog de gemiste competitiegedrag beroert het gedrag van enkele zogenaamde 'fans' van Club Brugge momenteel de gemoederen. Ondertussen besloot Blauw-Zwart zelf alleszins om al vergaande maatregelen te treffen.

Kort na de feiten kwam de landskampioen via de officiële kanalen al met diverse reacties op de proppen om het wangedrag te veroordelen en zich te distantiëren van het groepje onverlaten in het Luikse bezoekersvak. Daarbij liet Club ook weten dat het zelf op zoek zou gaan naar de personen in kwestie.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

Club ontslaat medewerker

Dat leverde tot hiertoe reeds 34 identificaties op, vooral uit de supportersgroep North Fanatics. Zij worden voortaan stuk voor stuk de toegang ontzegd. Opvallend: volgens Het Laatste Nieuws is een van hen een medewerker van Club Brugge zelf, die dan ook op staande voet aan de deur werd gezet.

De bewuste man was weliswaar niet betrokken bij de dagelijkse werking in het Belfius Basecamp en maakte geen deel uit van het sportieve departement, maar wel als arbeider aan de slag bij Blauw-Zwart. Net zoals zijn 33 lotgenoten wacht hem straks zo goed als zeker dus een officieel stadionverbod.

Procedure bij Bondsparket

In afwachting van een uitspraak door de KBVB, waar Club een zaak aanhangig maakte, werd zijn abonnement alvast geblokkeerd. Nog volgens HLN verwacht men in Brugge de komende dagen trouwens nog meer mensen op te sporen die zich bezondigden aan de zogenaamde Kühnengroet in Sclessin.

Ook zij zullen dan zowel in Jan Breydel als bij uitwedstrijden worden geweigerd. Door hard op te treden hoopt de landskampioen ongetwijfeld ook in de gunst te komen van het bondsparket. Daar werd tenslotte al bevestigd dat Blauw-Zwart ook zelf mogelijk nog een fikse sanctie boven het hoofd hangt.

Vindt u dat Club zelf alles doet wat het kan?

Meest recent

Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

27
27
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

137
137
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

37
37
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

319
319
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

249
249
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

131
131
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

125
125
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

58
58
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

77
77
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

108
108
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

220
220
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

61
61
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

80
80
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

607
607
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

183
183
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

335
335
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

46
46
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

152
152
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

570
570
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

174
174
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

297
297
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

440
440

Meer sportnieuws