Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

door
Club Brugge laat ook intern kop rollen na racismerel

Meer nog de gemiste competitiegedrag beroert het gedrag van enkele zogenaamde 'fans' van Club Brugge momenteel de gemoederen. Ondertussen besloot Blauw-Zwart zelf alleszins om al vergaande maatregelen te treffen.

Kort na de feiten kwam de landskampioen via de officiële kanalen al met diverse reacties op de proppen om het wangedrag te veroordelen en zich te distantiëren van het groepje onverlaten in het Luikse bezoekersvak. Daarbij liet Club ook weten dat het zelf op zoek zou gaan naar de personen in kwestie.

LEES OOK: De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

Club ontslaat medewerker

Dat leverde tot hiertoe reeds 34 identificaties op, vooral uit de supportersgroep North Fanatics. Zij worden voortaan stuk voor stuk de toegang ontzegd. Opvallend: volgens Het Laatste Nieuws is een van hen een medewerker van Club Brugge zelf, die dan ook op staande voet aan de deur werd gezet.

De bewuste man was weliswaar niet betrokken bij de dagelijkse werking in het Belfius Basecamp en maakte geen deel uit van het sportieve departement, maar wel als arbeider aan de slag bij Blauw-Zwart. Net zoals zijn 33 lotgenoten wacht hem straks zo goed als zeker dus een officieel stadionverbod.

Procedure bij Bondsparket

In afwachting van een uitspraak door de KBVB, waar Club een zaak aanhangig maakte, werd zijn abonnement alvast geblokkeerd. Nog volgens HLN verwacht men in Brugge de komende dagen trouwens nog meer mensen op te sporen die zich bezondigden aan de zogenaamde Kühnengroet in Sclessin.

Ook zij zullen dan zowel in Jan Breydel als bij uitwedstrijden worden geweigerd. Door hard op te treden hoopt de landskampioen ongetwijfeld ook in de gunst te komen van het bondsparket. Daar werd tenslotte al bevestigd dat Blauw-Zwart ook zelf mogelijk nog een fikse sanctie boven het hoofd hangt.

Vindt u dat Club zelf alles doet wat het kan?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

52
52
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

49
49
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

71
71
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

104
104
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

144
144
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

173
173
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

64
64
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

80
80
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

425
425
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

384
384
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

827
827
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

286
286
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

448
448
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

263
263
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1025
1025
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

340
340
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

395
395
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

666
666
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

274
274
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

584
584

Meer sportnieuws