‘Antwerp FC pompt miljoenen voor nieuwe spits’

906
‘Antwerp FC pompt miljoenen voor nieuwe spits’

Antwerp FC richt zich dit seizoen op jong talent en beweegt zich minder agressief op de transfermarkt. De club is op zoek naar een interessante kans binnen hun nieuwe financiële realiteit en heeft een bod van 4,5 miljoen euro uitgebracht op de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina.

Ivanovic trekt de aandacht van meerdere Europese clubs, waaronder Zenit Sint-Petersburg, die recentelijk 4 miljoen euro bood voor de jonge spits. Antwerp hoopt dat hun bod van 4,5 miljoen euro voldoende zal zijn om Ivanovic aan te trekken, ondanks de concurrentie uit Italië en Duitsland.

Antwerp zoekt nieuwe spits: geen ronkende naam

De ware ambities van Antwerp FC voor dit seizoen blijven voorlopig nog onuitgesproken. De club wacht af wat de transferperiode brengt en hoe de uiteindelijke samenstelling van de ploeg eruit zal zien.

Volgens Jonas De Roeck werkt het bestuur, de scouting en de technische staf hier intensief aan. Een belangrijke taak voor de nieuwe coach van Antwerp is om meer met jonge talenten te werken.

De club zal zich dit jaar minder agressief op de transfermarkt bewegen en enkel openstaan voor interessante kansen met een beperkt prijskaartje. Daarnaast worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen.

Binnen de komende weken wordt er zeker een nieuwe spits verwacht, gezien de dringende behoefte aan versterking op die positie.

‘Abnormaal’ Antwerp heeft (dringend) extra spits nodig

Antwerp FC was vorig weekend de betere ploeg in de wedstrijd tegen Anderlecht, maar verloor uiteindelijk met 1-2 in eigen huis. Ondanks het feit dat Antwerp 2,87 expected goals had tegenover slechts 0,84 voor Anderlecht, ging de overwinning naar de bezoekers.

“Een hold-up gaan we de zege van Anderlecht niet noemen, maar gevleid was de overwinning op zijn minst”, stelde Het Nieuwsblad. “Statistieken zeggen niet alles, maar wel veel.”

De thuisploeg schoot maar liefst 29 keer richting doel, wat Anderlecht-coach Brian Riemer “abnormaal” noemde, maar slechts zeven van die pogingen gingen tussen de palen. Het vizier van de spelers stond duidelijk niet op scherp.

Volgens de Gazet van Antwerpen kan coach De Roeck daarom goed een alternatief voor Vincent Janssen gebruiken.

Antwerp wil 19-jarig supertalent Ivanovic

Na de wedstrijd bevestigde coach De Roeck van Antwerp dat er nieuwe spits onderweg is. “Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp wordt in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic, de spits van FK Vojvodina. Ivanovic heeft enorm potentieel en wordt beschouwd als een groot talent in Europa.

Goran Lovre, ex-voetballer en huidige makelaar, waarschuwde Ajax onlangs voor Ivanovic voorafgaand aan hun duel in de Europa League-voorrondes tegen Vojvodina.

“Hij is pas 19 jaar, maar heeft het vorig seizoen goed gedaan en veel Europese clubs volgen hem, ook uit Nederland en België.” 

Antwerp biedt 4,5 miljoen: is dat voldoende?

De interesse in de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

Met een bod van 4,5 miljoen euro toont de Great Old dat ze bereid zijn te investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële realiteit. Deze benadering weerspiegelt de visie van de nieuwe trainer Jonas De Roeck, die heeft aangegeven meer met jonge talenten te willen werken.

De vraag blijft echter of de 4,5 miljoen euro voldoende zal zijn. Zenit Sint-Petersburg bood onlangs 4 miljoen euro voor Ivanovic, maar dit werd door Vojvodina als onvoldoende beschouwd.

Bovendien zijn er nog andere geïnteresseerde clubs uit Italië en Duitsland die Ivanovic op de radar hebben.

Antwerp moet Ivanovic halen

Meest recent

Simons slaat en zalft: "Vergeef ik hem met plezier"

Oud-Heverlee Leuven heeft een knap punt gepakt op het veld van bekerwinnaar Union SG. Na het ...

8
8
"Het was zot": Vanderbiest kritisch én lovend na spektakel

KV Mechelen won met 4-3 van STVV. Het was de eerste zege van het seizoen voor de Maneblussers. En of ...

10
10
Biancone ziet uitblinker bij RSCA: "Geschenk uit de hemel"

Sommige spelers maken het verschil met hun loopvermogen, anderen met één geniale ...

67
67
Charleroi met groots plan: Antwerpen moet vrezen

Sporting Charleroi droomt groot. Het nieuwe stadion van de Zebra’s moet niet alleen een ...

32
32
Ervaren Belgische coach: "Westerlo, OHL, KVM… Niemand belde"

In de Jupiler Pro League werken er heel wat buitenlandse trainers. Voor Belgische coaches is het ...

57
57
Albert en Deschacht zien één gigantische verandering bij RSCA

Bij Anderlecht lijkt er achteraan iets veranderd. Waar de Brusselaars de voorbije seizoenen geregeld ...

98
98
Kompany ontsnapt aan lastig dilemma: blessure komt gelegen

In de Champions League gaat Bayern München dinsdagavond op bezoek bij debutant Viking FK. Aan ...

18
18
Scheidsrechtersbaas bekent kleur: Club bevoordeeld door VAR?

Club Brugge is met een goed gevoel naar Italië kunnen afreizen voor het Champions League-duel ...

325
325
Pittige waarschuwing Anderlecht: "Dan gaan ze eraan"

RSC Anderlecht staat voor een drukke week. De Brusselaars zakken eerstdaags naar Kroatië af ...

203
203
Noodlot treft Openda: Olympique Lyon hekelt arbitrage

Loïs Openda is na zijn huurtransfer naar Olympique Lyon weer boven water komen drijven. De ...

19
19
Club Brugge met óf zonder Forbs? Leko geeft verse update

Club Brugge is maandagnamiddag afgereisd naar Milaan, waar een dag later de degens wordt gekruisd ...

117
117
Liverpool ziet rood na Doku-show: Carragher ontploft

Jeremy Doku had amper een halfuur nodig om Anfield stil te krijgen. Toch gaat het in Liverpool ...

81
81
Lardot geeft eerlijk toe: grove VAR-blunder op speeldag 8

Sporting Charleroi blijft zijn goede seizoensstart bevestigen en pakte zondagmiddag ook de volle ...

213
213
Thorup haalt slag thuis: "Keuze voor hem bleek de juiste"

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind augustus nog eens een wedstrijd kunnen winnen. De ...

213
213
Pro League dropt bommetje: drastische verandering Croky Cup

Deze week worden de 1/16de finales van de Croky Cup afgewerkt, zowaar in het weekend. Het is ...

287
287
Club Brugge bouwt reputatie op: Inter-coach steekt loftrompet af

Club Brugge staat dinsdagavond voor een loodzware opdracht in de Champions League. Zo gaan de ...

204
204
De Bruyne heerst bij België: Napoli-preses grijpt persoonlijk in

Kevin De Bruyne was zaterdag de grote man bij SSC Napoli. Met twee doelpunten leidde de Rode Duivel ...

339
339
Penaltyfase Waalse clash zindert na: Euvrard onthult reactie ref

In een publiekloos Sclessin verloor Standard zondagmiddag met 0-1 van Sporting Charleroi, waardoor ...

260
260
Fredberg ving bot bij Anderlecht, net als Union SG

Waar zou Théo Leoni vandaag voetballen als hij niet voor Stade Reims had gekozen? De ...

206
206
"Ik kon het niet": Alderweireld breekt harten over het kanaal

Toby Alderweireld maakte dit weekend indruk als analist bij Match of the Day, maar ook naast het ...

44
44
Zeldzame blunder van Union? Serie A ontdekt verrassende Belg

Union SG liet afgelopen zomer veel spelers vertrekken, maar één van hen werd toch naar ...

71
71
Bayat verrast: "Die Belgische topclub deed mij een voorstel"

Bij Sporting Charleroi is Mehdi Bayat al vele jaren de sterke man en hij maakte van de club een ...

147
147
KRC Genk haalt grote slag thuis: "Er was veel interesse"

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. De Limburgers hebben een van de absolute parels ...

307
307
Zware klap voor Patro: sterkhouder loopt breuk op

Patro Eisden wist zijn eerste match onder de nieuwe trainer Emilio Ferrera goed af te ronden. Ze ...

50
50
Radja Nainggolan opnieuw in de problemen: rechter is streng

Radja Nainggolan (38) is opnieuw veroordeeld voor een verkeersovertreding. De ex-Rode Duivel kreeg ...

146
146

Meer sportnieuws