‘Antwerp FC pompt miljoenen voor nieuwe spits’

door
‘Antwerp FC pompt miljoenen voor nieuwe spits’

Antwerp FC richt zich dit seizoen op jong talent en beweegt zich minder agressief op de transfermarkt. De club is op zoek naar een interessante kans binnen hun nieuwe financiële realiteit en heeft een bod van 4,5 miljoen euro uitgebracht op de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina.

Ivanovic trekt de aandacht van meerdere Europese clubs, waaronder Zenit Sint-Petersburg, die recentelijk 4 miljoen euro bood voor de jonge spits. Antwerp hoopt dat hun bod van 4,5 miljoen euro voldoende zal zijn om Ivanovic aan te trekken, ondanks de concurrentie uit Italië en Duitsland.

LEES OOK: Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Antwerp zoekt nieuwe spits: geen ronkende naam

De ware ambities van Antwerp FC voor dit seizoen blijven voorlopig nog onuitgesproken. De club wacht af wat de transferperiode brengt en hoe de uiteindelijke samenstelling van de ploeg eruit zal zien.

Volgens Jonas De Roeck werkt het bestuur, de scouting en de technische staf hier intensief aan. Een belangrijke taak voor de nieuwe coach van Antwerp is om meer met jonge talenten te werken.

De club zal zich dit jaar minder agressief op de transfermarkt bewegen en enkel openstaan voor interessante kansen met een beperkt prijskaartje. Daarnaast worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen.

Binnen de komende weken wordt er zeker een nieuwe spits verwacht, gezien de dringende behoefte aan versterking op die positie.

‘Abnormaal’ Antwerp heeft (dringend) extra spits nodig

Antwerp FC was vorig weekend de betere ploeg in de wedstrijd tegen Anderlecht, maar verloor uiteindelijk met 1-2 in eigen huis. Ondanks het feit dat Antwerp 2,87 expected goals had tegenover slechts 0,84 voor Anderlecht, ging de overwinning naar de bezoekers.

“Een hold-up gaan we de zege van Anderlecht niet noemen, maar gevleid was de overwinning op zijn minst”, stelde Het Nieuwsblad. “Statistieken zeggen niet alles, maar wel veel.”

De thuisploeg schoot maar liefst 29 keer richting doel, wat Anderlecht-coach Brian Riemer “abnormaal” noemde, maar slechts zeven van die pogingen gingen tussen de palen. Het vizier van de spelers stond duidelijk niet op scherp.

Volgens de Gazet van Antwerpen kan coach De Roeck daarom goed een alternatief voor Vincent Janssen gebruiken.

Antwerp wil 19-jarig supertalent Ivanovic

Na de wedstrijd bevestigde coach De Roeck van Antwerp dat er nieuwe spits onderweg is. “Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp wordt in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic, de spits van FK Vojvodina. Ivanovic heeft enorm potentieel en wordt beschouwd als een groot talent in Europa.

Goran Lovre, ex-voetballer en huidige makelaar, waarschuwde Ajax onlangs voor Ivanovic voorafgaand aan hun duel in de Europa League-voorrondes tegen Vojvodina.

“Hij is pas 19 jaar, maar heeft het vorig seizoen goed gedaan en veel Europese clubs volgen hem, ook uit Nederland en België.” 

Antwerp biedt 4,5 miljoen: is dat voldoende?

De interesse in de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

Met een bod van 4,5 miljoen euro toont de Great Old dat ze bereid zijn te investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële realiteit. Deze benadering weerspiegelt de visie van de nieuwe trainer Jonas De Roeck, die heeft aangegeven meer met jonge talenten te willen werken.

De vraag blijft echter of de 4,5 miljoen euro voldoende zal zijn. Zenit Sint-Petersburg bood onlangs 4 miljoen euro voor Ivanovic, maar dit werd door Vojvodina als onvoldoende beschouwd.

Bovendien zijn er nog andere geïnteresseerde clubs uit Italië en Duitsland die Ivanovic op de radar hebben.

Antwerp moet Ivanovic halen

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

22
22
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

40
40
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

22
22
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

169
169
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

264
264
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

34
34
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

132
132
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

314
314
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

364
364
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

186
186
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

607
607
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

407
407
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

94
94
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

198
198
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

131
131
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

119
119
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

440
440
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

680
680
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

188
188
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

557
557
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

548
548

Meer sportnieuws