‘Antwerp FC pompt miljoenen voor nieuwe spits’

906
‘Antwerp FC pompt miljoenen voor nieuwe spits’

Antwerp FC richt zich dit seizoen op jong talent en beweegt zich minder agressief op de transfermarkt. De club is op zoek naar een interessante kans binnen hun nieuwe financiële realiteit en heeft een bod van 4,5 miljoen euro uitgebracht op de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina.

Ivanovic trekt de aandacht van meerdere Europese clubs, waaronder Zenit Sint-Petersburg, die recentelijk 4 miljoen euro bood voor de jonge spits. Antwerp hoopt dat hun bod van 4,5 miljoen euro voldoende zal zijn om Ivanovic aan te trekken, ondanks de concurrentie uit Italië en Duitsland.

LEES OOK: Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Antwerp zoekt nieuwe spits: geen ronkende naam

De ware ambities van Antwerp FC voor dit seizoen blijven voorlopig nog onuitgesproken. De club wacht af wat de transferperiode brengt en hoe de uiteindelijke samenstelling van de ploeg eruit zal zien.

Volgens Jonas De Roeck werkt het bestuur, de scouting en de technische staf hier intensief aan. Een belangrijke taak voor de nieuwe coach van Antwerp is om meer met jonge talenten te werken.

De club zal zich dit jaar minder agressief op de transfermarkt bewegen en enkel openstaan voor interessante kansen met een beperkt prijskaartje. Daarnaast worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen.

Binnen de komende weken wordt er zeker een nieuwe spits verwacht, gezien de dringende behoefte aan versterking op die positie.

‘Abnormaal’ Antwerp heeft (dringend) extra spits nodig

Antwerp FC was vorig weekend de betere ploeg in de wedstrijd tegen Anderlecht, maar verloor uiteindelijk met 1-2 in eigen huis. Ondanks het feit dat Antwerp 2,87 expected goals had tegenover slechts 0,84 voor Anderlecht, ging de overwinning naar de bezoekers.

“Een hold-up gaan we de zege van Anderlecht niet noemen, maar gevleid was de overwinning op zijn minst”, stelde Het Nieuwsblad. “Statistieken zeggen niet alles, maar wel veel.”

De thuisploeg schoot maar liefst 29 keer richting doel, wat Anderlecht-coach Brian Riemer “abnormaal” noemde, maar slechts zeven van die pogingen gingen tussen de palen. Het vizier van de spelers stond duidelijk niet op scherp.

Volgens de Gazet van Antwerpen kan coach De Roeck daarom goed een alternatief voor Vincent Janssen gebruiken.

Antwerp wil 19-jarig supertalent Ivanovic

Na de wedstrijd bevestigde coach De Roeck van Antwerp dat er nieuwe spits onderweg is. “Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp wordt in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic, de spits van FK Vojvodina. Ivanovic heeft enorm potentieel en wordt beschouwd als een groot talent in Europa.

Goran Lovre, ex-voetballer en huidige makelaar, waarschuwde Ajax onlangs voor Ivanovic voorafgaand aan hun duel in de Europa League-voorrondes tegen Vojvodina.

“Hij is pas 19 jaar, maar heeft het vorig seizoen goed gedaan en veel Europese clubs volgen hem, ook uit Nederland en België.” 

Antwerp biedt 4,5 miljoen: is dat voldoende?

De interesse in de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

Met een bod van 4,5 miljoen euro toont de Great Old dat ze bereid zijn te investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële realiteit. Deze benadering weerspiegelt de visie van de nieuwe trainer Jonas De Roeck, die heeft aangegeven meer met jonge talenten te willen werken.

De vraag blijft echter of de 4,5 miljoen euro voldoende zal zijn. Zenit Sint-Petersburg bood onlangs 4 miljoen euro voor Ivanovic, maar dit werd door Vojvodina als onvoldoende beschouwd.

Bovendien zijn er nog andere geïnteresseerde clubs uit Italië en Duitsland die Ivanovic op de radar hebben.

Antwerp moet Ivanovic halen

Meest recent

Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

235
235
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

75
75
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

92
92
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

49
49
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

58
58
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

344
344
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

346
346
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

71
71
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

96
96
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

78
78
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

30
30
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

223
223
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

126
126
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

46
46
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

65
65
Boskamp looft Anderlecht, maar plaatst één grote kanttekening

Johan Boskamp is onder de indruk van het Europese optreden van Anderlecht. Paars-wit maakte indruk ...

115
115
Druk stijgt bij Standard: "Opboksen tegen schuldenlast"

De crisis loert bij Standard toch wel om de hoek. De Rouches hebben de ambitie om voor een Europees ...

149
149
Betaalde Anderlecht te veel? "Ik was toch verrast..."

Michael Zewlakow begrijpt niet helemaal waarom Anderlecht vijf miljoen euro neertelde voor Lukas ...

165
165
Smaakmaker Patro: "Stoppen? Zou niet weten waarom"

Een enkel- en kuitbeenbreuk, vijf maanden revalidatie en een aflopend contract bij Patro Eisden. ...

20
20
Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Manchester City ging onderuit tegen Aston Villa, waardoor Arsenal een zeer goede zaak kunnen doen. ...

22
22
Antwerp viert feest en stuurt Charleroi puntenloos terug

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u een aantal matchen op het ...

52
52
Verschaeren met eerste goal, Leipzig pakt de zege

In de Bundesliga stonden er namiddag vijf wedstrijden op het programma. Geen topclubs, want die ...

108
108
Simons onthult: "Sprak twee keer met die JPL-club"

Timmy Simons had de voorbije jaren zomaar trainer van Lommel SK kunnen worden. De huidige coach van ...

50
50
Mourinho slaat en zalft naar Barça: "Worden we ook moe van"

José Mourinho temperde zaterdag de verwachtingen voor de Clásico tegen FC Barcelona. ...

56
56
Uli Hoeness komt met zeer straffe Kompany-uitspraak

Vincent Kompany heeft Bayern München helemaal overtuigd. Dat blijkt nog maar eens uit de ...

372
372

Meer sportnieuws