AA Gent krijgt waarschuwing: Arnar Vidarsson aan zet

859 stemmen
AA Gent krijgt waarschuwing: Arnar Vidarsson aan zet

AA Gent verloor met 1-2 van FCV Dender. Het speelde zwak. Trainer Wouter Vrancken moet hopen dat hij van Arnar Vidarsson nog versterking krijgt. Met deze kern dreigt het toch niet te gaan lukken.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

AA Gent voorlopig niet sterker

AA Gent had eigenlijk nood aan versterking van de kern. Voorlopig is de ploeg nog niet versterkt. Met Julien De Sart en Tarik Tissoudali vertrokken twee van de beste ervaren spelers. Dat laat zich voelen. Mathias Delorge, Andri Gudjohnsen en Max Dean als nieuwkomers is voorlopig te weinig, al zijn het wel interessante transfers. Al zal vooral die laatste toch wat aanpassing nodig hebben. 

De Buffalo’s eindigden vorig jaar 7de na de reguliere competitie en zij willen de top zes halen. Met een selectie die voorlopig niet sterker is, is dat geen makkelijke taak voor Wouter Vrancken. De Buffalo’s spelen voorlopig niet al te best. Het is echter nog te vroeg om te oordelen en er zal wel nog wat gaan gebeuren op de transfermarkt.

AA Gent werkt nu volop via data en teert op jonge spelers, maar na het vertrek van Tissoudali en De Sart verloren ze toch veel ervaring. De vraag is ook of Jordan Torunarigha en Hong Hyun-Seok de club gaan verlaten. Jongens van 26 en 25 jaar. Het mag ook niet té jong gaan worden in Gent.

Dender was een waarschuwing

Daarnaast is het ook de vraag of Mathias-Fernandez Pardo gaat blijven. Hij wordt gelinkt aan Italiaanse clubs en Southampton. Vidarsson moet nog kwaliteit gaan halen, als hij met AA Gent weer aansluiting wil vinden met de Belgische top. Hij heeft nog een maand de tijd.

FCV Dender was daarin mogelijk een goede waarschuwing. Inzake resultaten was de start buiten deze uitschuiver goed met de Europese zeges en de opener in Kortrijk. Deze week wachten Silkeborg en Charleroi.

CR

Heeft Gent momenteel een beter elftal dan vorig jaar?

Meest recent

Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

28
28
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

63
63
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

9
9
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

30
30
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

175
175
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

99
99
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

243
243
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

200
200
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

367
367
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

373
373
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

240
240
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

72
72
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

97
97
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

55
55
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

63
63
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

510
510
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

180
180
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

188
188
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

935
935
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

102
102
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

254
254
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

121
121
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81

Meer sportnieuws