PSG dokt gigantisch bedrag en maakt monstertransfer bekend

door
PSG dokt gigantisch bedrag en maakt monstertransfer bekend

Dat PSG met geld durft smijten is al een tijdje bekend. Het transferrecord van Neymar (222 miljoen euro) staat nog altijd op naam van de Franse grootmacht en ook deze zomertransferperiode zet het de mercato op zijn kop.

PSG heeft namelijk de transfer van toptalent Joao Neves bekendgemaakt. Benfica ontvangt naar verluidt een bedrag rond de honderd miljoen euro voor de Portugese middenvelder, sommige bronnen spreken dan weer van zeventig miljoen euro. PSG begint aan een nieuw tijdperk na Kylian Mbappé en laat niets aan het toeval over.

LEES OOK: ‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

Flinke investeringen

PSG wordt met verschillende ronkende namen in verband gebracht, en met Joao Neves heeft het een monstertransfer te pakken. De Portugees wordt gezien als één van de grootste talenten van het moment en kende twee jaar geleden al zijn doorbraak bij Benfica.

De 19-jarige middenvelder is al jaren een sterkhouder bij de Portugese topclub ondanks zijn jonge leeftijd. Nu tekende hij een contract tot 2029 in de Franse hoofdstad. Neves was ook met Portugal actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland. Daar was hij onder Roberto Martinez nog geen basispion.

Grote toekomst

Maar er wordt wel een grote toekomst voorspeld voor Joao Neves. De middenvelder wordt gezien als hét goudhaantje van het Portugese voetbal. Hij maakte zijn debuut voor de Portugese nationale ploeg in 2023. Afgelopen seizoen speelde de controlerende middenvelder 55 keer voor Benfica.

Eerder werd ook al Victor Osimhen nadrukkelijk genoemd bij PSG. De Nigeriaanse ex-Charleroi-aanvaller moet echter 120 miljoen euro kosten en dat vindt PSG net iets te gortig. Napoli lijkt niet te willen afwijken van die vraagprijs en heeft met Romelu Lukaku al een gedroomde vervanger op het oog.

Een goede transfer van PSG?

Meest recent

KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

18
18
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

48
48
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

76
76
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

96
96
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

230
230
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

134
134
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

187
187
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

119
119
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

114
114
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

360
360
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

393
393
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

363
363
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

84
84
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

403
403
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

243
243
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

328
328
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

109
109
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

687
687
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

363
363
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

390
390
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

591
591
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

324
324
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

176
176

Meer sportnieuws