PSG dokt gigantisch bedrag en maakt monstertransfer bekend

141 stemmen
PSG dokt gigantisch bedrag en maakt monstertransfer bekend

Dat PSG met geld durft smijten is al een tijdje bekend. Het transferrecord van Neymar (222 miljoen euro) staat nog altijd op naam van de Franse grootmacht en ook deze zomertransferperiode zet het de mercato op zijn kop.

PSG heeft namelijk de transfer van toptalent Joao Neves bekendgemaakt. Benfica ontvangt naar verluidt een bedrag rond de honderd miljoen euro voor de Portugese middenvelder, sommige bronnen spreken dan weer van zeventig miljoen euro. PSG begint aan een nieuw tijdperk na Kylian Mbappé en laat niets aan het toeval over.

LEES OOK: “Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Flinke investeringen

PSG wordt met verschillende ronkende namen in verband gebracht, en met Joao Neves heeft het een monstertransfer te pakken. De Portugees wordt gezien als één van de grootste talenten van het moment en kende twee jaar geleden al zijn doorbraak bij Benfica.

De 19-jarige middenvelder is al jaren een sterkhouder bij de Portugese topclub ondanks zijn jonge leeftijd. Nu tekende hij een contract tot 2029 in de Franse hoofdstad. Neves was ook met Portugal actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland. Daar was hij onder Roberto Martinez nog geen basispion.

Grote toekomst

Maar er wordt wel een grote toekomst voorspeld voor Joao Neves. De middenvelder wordt gezien als hét goudhaantje van het Portugese voetbal. Hij maakte zijn debuut voor de Portugese nationale ploeg in 2023. Afgelopen seizoen speelde de controlerende middenvelder 55 keer voor Benfica.

Eerder werd ook al Victor Osimhen nadrukkelijk genoemd bij PSG. De Nigeriaanse ex-Charleroi-aanvaller moet echter 120 miljoen euro kosten en dat vindt PSG net iets te gortig. Napoli lijkt niet te willen afwijken van die vraagprijs en heeft met Romelu Lukaku al een gedroomde vervanger op het oog.

Een goede transfer van PSG?

Meest recent

'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

425
425
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

17
17
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

126
126
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

71
71
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

329
329
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

382
382
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

65
65
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

112
112
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

621
621
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

79
79
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

63
63
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

134
134
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

107
107
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

137
137
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

215
215
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

269
269
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

629
629
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

200
200

Meer sportnieuws