Gent (en Cercle) kent laatste opdracht in Conference League

door
Gent (en Cercle) kent laatste opdracht in Conference League

Na de Champions League en Europa League vond om 14u in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook de loting plaats voor de play-offs van de Conference League. Daarbij gingen twee Belgische teams mee in de trommel. AA Gent kent zijn laatste horde op weg naar de League Phase, terwijl ook Cercle Brugge zijn opdracht kent als het uitgeschakeld wordt in de Europa League.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

AA Gent tegen Partizan of Lugano

De Buffalo's nemen het deze en volgende week op tegen het Deense Silkeborg in de derde voorronde. Eerst moeten ze die opdracht tot een goed einde zien te brengen, vooraleer ze zich mogen melden voor de laatste horde.

Daarin zullen ze geen al te makkelijke tegenstander treffen. Ze zullen het moeten opnemen tegen de verliezer van de clash tussen Partizan en FC Lugano in de Europa League. Die laatste club was vorig seizoen nog tegenstander van Union én Club Brugge in Europa. Partizan is dan weer de Servische vice-kampioen, maar werd in de Champions League meteen uitgeschakeld door Dynamo Kiev.

Cercle treft bij uitschakeling Spartak Trnava of Wisla Krakau

Cercle hoopt dan weer verder te gaan in de Europa League. Als het zou sneuvelen tegen Molde in de derde voorronde, word het wel nog opgevangen in de Conference League. Daarin zal het wel nog aan de bak moeten in de play-offs voor het verder mag naar de League Phase.

De Vereniging treft daarin het Slowaakse Spartak Trnava of Wisla Krakau uit Polen. Beide teams eindigden vorig seizoen als derde in hun nationale competitie. Trnava speelde in 2018 nog tegen Anderlecht in de groepsfase van de Europa League. Wisla is dan weer al afgezakt uit de Europ League, waarin ze uitgeschakeld werden door Rapid Wenen.

Zal AA Gent de groepsfase van de Conference League halen?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

35
35
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

21
21
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

35
35
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

45
45
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

42
42
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

307
307
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

134
134
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

413
413
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

180
180
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

373
373
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

296
296
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

363
363
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

501
501
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

381
381
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

734
734

Meer sportnieuws