Gent (en Cercle) kent laatste opdracht in Conference League

door
Gent (en Cercle) kent laatste opdracht in Conference League

Na de Champions League en Europa League vond om 14u in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook de loting plaats voor de play-offs van de Conference League. Daarbij gingen twee Belgische teams mee in de trommel. AA Gent kent zijn laatste horde op weg naar de League Phase, terwijl ook Cercle Brugge zijn opdracht kent als het uitgeschakeld wordt in de Europa League.

LEES OOK: UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

AA Gent tegen Partizan of Lugano

De Buffalo's nemen het deze en volgende week op tegen het Deense Silkeborg in de derde voorronde. Eerst moeten ze die opdracht tot een goed einde zien te brengen, vooraleer ze zich mogen melden voor de laatste horde.

Daarin zullen ze geen al te makkelijke tegenstander treffen. Ze zullen het moeten opnemen tegen de verliezer van de clash tussen Partizan en FC Lugano in de Europa League. Die laatste club was vorig seizoen nog tegenstander van Union én Club Brugge in Europa. Partizan is dan weer de Servische vice-kampioen, maar werd in de Champions League meteen uitgeschakeld door Dynamo Kiev.

Cercle treft bij uitschakeling Spartak Trnava of Wisla Krakau

Cercle hoopt dan weer verder te gaan in de Europa League. Als het zou sneuvelen tegen Molde in de derde voorronde, word het wel nog opgevangen in de Conference League. Daarin zal het wel nog aan de bak moeten in de play-offs voor het verder mag naar de League Phase.

De Vereniging treft daarin het Slowaakse Spartak Trnava of Wisla Krakau uit Polen. Beide teams eindigden vorig seizoen als derde in hun nationale competitie. Trnava speelde in 2018 nog tegen Anderlecht in de groepsfase van de Europa League. Wisla is dan weer al afgezakt uit de Europ League, waarin ze uitgeschakeld werden door Rapid Wenen.

Zal AA Gent de groepsfase van de Conference League halen?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

84
84
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

7
7
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

211
211
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

96
96
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

27
27
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

321
321
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

71
71
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

81
81
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

43
43
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

163
163
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

90
90
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

81
81
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

32
32
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

157
157
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

174
174
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

138
138
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

134
134
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

259
259
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

338
338
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

139
139
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

554
554

Meer sportnieuws