Courtois trekt vergelijking: "Hij doet me denken aan Hazard"

187
Courtois trekt vergelijking:

Real Madrid wist vorig seizoen opnieuw de Spaanse titel én de Champions League in de wacht te slepen. Desondanks beginnen ze dit seizoen toch een beetje aan een nieuw tijdperk in het Bernabeu. Ze namen afscheid van Toni Kroos, maar er streken wel twee nieuwe sterren neer bij de Koninklijke.

Eindelijk slaagden ze erin om Kylian Mbappé weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Daarnaast maakte ook Endrick eindelijk de overstap naar Real. De transfer van het Braziliaanse wonderkind lag al een hele tijd vast, maar kon pas na zijn achttiende verjaardag op 21 juli geofficialiseerd worden.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Courtois heeft advies voor Endrick

Intussen heeft de nieuwe tienersensatie ook al zijn eerste speelminuten in het maagdelijk witte shirt gemaakt. Hij mocht opdraven in de oefenwedstrijden tegen AC Milan en FC Barcelona, maar kon daarin nog geen onvergetelijke indruk maken. Hij kan echter rekenen op de steun van zijn meer ervaren ploegmaats.

Na de nederlaag tegen Barça kwam Thibaut Courtois immers met advies voor Endrick. "Ik weet niet of het aan de zenuwen ligt, maar het zou goed zijn als hij iets meer rust vinden in zijn spel", verklaarde onze landgenoot aan AS.

Endrick doet denken aan Hazard

Daarnaast trok de doelman ook nog een opvallende vergelijking. "Hij doet me een beetje denken aan Eden Hazard. Endrick is ook niet heel lang, maar heeft heel krachtige benen. Hij wordt regelmatig geschopt, maar blijft gewoon staan. De kracht in zijn benen komt ook tot uiting in zijn schoten, dat heb ik gemerkt op trainingen."

Hopelijk voor Endrick zal het hem wel beter vergaan dan Hazard bij Real Madrid. De voormalige aanvoerder van de Rode Duivels vond onder meer door blessures nooit zijn draai in het Bernabeu en zette vorig jaar op amper 32-jarige leeftijd al een punt achter zijn carrière.

Zal Endrick de verwachtingen bij Real inlossen?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

20
20
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

26
26
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

31
31
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

24
24
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

63
63
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

118
118
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

118
118
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

255
255
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

254
254
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

115
115
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

209
209
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

174
174
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

247
247
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

308
308
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

94
94
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

252
252
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

966
966

Meer sportnieuws