Courtois trekt vergelijking: "Hij doet me denken aan Hazard"

door
Courtois trekt vergelijking:

Real Madrid wist vorig seizoen opnieuw de Spaanse titel én de Champions League in de wacht te slepen. Desondanks beginnen ze dit seizoen toch een beetje aan een nieuw tijdperk in het Bernabeu. Ze namen afscheid van Toni Kroos, maar er streken wel twee nieuwe sterren neer bij de Koninklijke.

Eindelijk slaagden ze erin om Kylian Mbappé weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Daarnaast maakte ook Endrick eindelijk de overstap naar Real. De transfer van het Braziliaanse wonderkind lag al een hele tijd vast, maar kon pas na zijn achttiende verjaardag op 21 juli geofficialiseerd worden.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Courtois heeft advies voor Endrick

Intussen heeft de nieuwe tienersensatie ook al zijn eerste speelminuten in het maagdelijk witte shirt gemaakt. Hij mocht opdraven in de oefenwedstrijden tegen AC Milan en FC Barcelona, maar kon daarin nog geen onvergetelijke indruk maken. Hij kan echter rekenen op de steun van zijn meer ervaren ploegmaats.

Na de nederlaag tegen Barça kwam Thibaut Courtois immers met advies voor Endrick. "Ik weet niet of het aan de zenuwen ligt, maar het zou goed zijn als hij iets meer rust vinden in zijn spel", verklaarde onze landgenoot aan AS.

Endrick doet denken aan Hazard

Daarnaast trok de doelman ook nog een opvallende vergelijking. "Hij doet me een beetje denken aan Eden Hazard. Endrick is ook niet heel lang, maar heeft heel krachtige benen. Hij wordt regelmatig geschopt, maar blijft gewoon staan. De kracht in zijn benen komt ook tot uiting in zijn schoten, dat heb ik gemerkt op trainingen."

Hopelijk voor Endrick zal het hem wel beter vergaan dan Hazard bij Real Madrid. De voormalige aanvoerder van de Rode Duivels vond onder meer door blessures nooit zijn draai in het Bernabeu en zette vorig jaar op amper 32-jarige leeftijd al een punt achter zijn carrière.

Zal Endrick de verwachtingen bij Real inlossen?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

120
120
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

82
82
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

301
301
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

279
279
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

237
237
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

56
56
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

84
84
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

683
683
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

509
509
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

250
250
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

318
318
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

821
821
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

338
338
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

322
322
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

414
414
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

179
179
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

164
164
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

95
95
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

303
303
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

309
309
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

73
73
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

474
474
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

409
409
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

578
578
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

97
97

Meer sportnieuws