'Anderlecht op scherp na nieuwe update over Eriksen'

1553 stemmen
'Anderlecht op scherp na nieuwe update over Eriksen'

Het lijkt erop dat Anderlecht snel zijn derde inkomende transfer van de zomer zal afronden. Na Jan-Carlo Simic en Thomas Foket is zondagavond ook Ludwig Augustinsson in Brussel geland om zijn overgang te bezegelen. Daarmee is het huiswerk van Paars-Wit echter nog lang niet af.

Eén van de profielen waarnaar CEO Sports Jesper Fredberg de komende weken nog zal hengelen, is een creatieve middenvelder. Daarvoor lijkt hij te mikken op een grote naam. In het begin van de zomer viel de naam van Dennis Praet al in het Lotto Park en de voorbije weken werd zelfs Christian Eriksen genoemd als doelwit.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Geen concrete interesse voor Eriksen

De link met de 32-jarige Deen is niet onlogisch, want hij zou nog steeds nauw contact onderhouden met Brian Riemer na hun gezamenlijke periode bij Brentford. Bovendien lijkt Eriksen op een zijspoor beland te zijn bij Manchester United, waar hij vorig seizoen niet al te vaak meer aan spelen toe kwam. Hij is bovendien in zijn laatste contractjaar beland.

TEAMtalk komt nu met een update over het dossier van Eriksen. Die werd de voorbije weken naast Anderlecht ook gelinkt aan een terugkeer naar Ajax of een transfer naar Turkije, waar Galatasaray en Fenerbahçe genoemd werden als mogelijke bestemmingen. Geen van die clubs zou op dit moment echter concreet zijn.

Eriksen wil nieuw contract bij Man Utd afdwingen

Dat maakt dat Anderlecht dus nog steeds kans maakt, al zal het dan in de eerste plaats Eriksen zelf moeten zien te overtuigen. Hij liet onlangs in een interview al optekenen dat hij en zijn familie zich nog steeds goed voelen in Manchester.

Volgens TEAMtalk zou hij dan ook van plan zijn om bij United te blijven. Hij wil proberen om zich weer in de gunst van Erik ten Hag te spelen en zou hopen dat meer speelminuten er toe zullen leiden dat de club in de loop van het seizoen hem toch een contractverlenging zal voorschotelen. Anderlecht lijkt dus toch maar beter alternatieven achter de hand te houden.

Moet Anderlecht de piste-Eriksen laten varen?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

6
6
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

50
50
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

24
24
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

44
44
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

267
267
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

66
66
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

114
114
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

433
433
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

54
54
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

233
233
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

348
348
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1237
1237
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

537
537
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

174
174
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

787
787
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

583
583
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

272
272
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

135
135
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

202
202
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

62
62
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws