'Anderlecht op scherp na nieuwe update over Eriksen'

door
'Anderlecht op scherp na nieuwe update over Eriksen'

Het lijkt erop dat Anderlecht snel zijn derde inkomende transfer van de zomer zal afronden. Na Jan-Carlo Simic en Thomas Foket is zondagavond ook Ludwig Augustinsson in Brussel geland om zijn overgang te bezegelen. Daarmee is het huiswerk van Paars-Wit echter nog lang niet af.

Eén van de profielen waarnaar CEO Sports Jesper Fredberg de komende weken nog zal hengelen, is een creatieve middenvelder. Daarvoor lijkt hij te mikken op een grote naam. In het begin van de zomer viel de naam van Dennis Praet al in het Lotto Park en de voorbije weken werd zelfs Christian Eriksen genoemd als doelwit.

LEES OOK: Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Geen concrete interesse voor Eriksen

De link met de 32-jarige Deen is niet onlogisch, want hij zou nog steeds nauw contact onderhouden met Brian Riemer na hun gezamenlijke periode bij Brentford. Bovendien lijkt Eriksen op een zijspoor beland te zijn bij Manchester United, waar hij vorig seizoen niet al te vaak meer aan spelen toe kwam. Hij is bovendien in zijn laatste contractjaar beland.

TEAMtalk komt nu met een update over het dossier van Eriksen. Die werd de voorbije weken naast Anderlecht ook gelinkt aan een terugkeer naar Ajax of een transfer naar Turkije, waar Galatasaray en Fenerbahçe genoemd werden als mogelijke bestemmingen. Geen van die clubs zou op dit moment echter concreet zijn.

Eriksen wil nieuw contract bij Man Utd afdwingen

Dat maakt dat Anderlecht dus nog steeds kans maakt, al zal het dan in de eerste plaats Eriksen zelf moeten zien te overtuigen. Hij liet onlangs in een interview al optekenen dat hij en zijn familie zich nog steeds goed voelen in Manchester.

Volgens TEAMtalk zou hij dan ook van plan zijn om bij United te blijven. Hij wil proberen om zich weer in de gunst van Erik ten Hag te spelen en zou hopen dat meer speelminuten er toe zullen leiden dat de club in de loop van het seizoen hem toch een contractverlenging zal voorschotelen. Anderlecht lijkt dus toch maar beter alternatieven achter de hand te houden.

Moet Anderlecht de piste-Eriksen laten varen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

24
24
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

19
19
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

22
22
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

24
24
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

402
402
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

217
217
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

102
102
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

353
353
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

122
122
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

171
171
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

129
129
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

102
102
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

294
294
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

148
148
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

507
507
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

374
374
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

522
522
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

460
460
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

389
389

Meer sportnieuws