'Anderlecht op scherp na nieuwe update over Eriksen'

1553
'Anderlecht op scherp na nieuwe update over Eriksen'

Het lijkt erop dat Anderlecht snel zijn derde inkomende transfer van de zomer zal afronden. Na Jan-Carlo Simic en Thomas Foket is zondagavond ook Ludwig Augustinsson in Brussel geland om zijn overgang te bezegelen. Daarmee is het huiswerk van Paars-Wit echter nog lang niet af.

Eén van de profielen waarnaar CEO Sports Jesper Fredberg de komende weken nog zal hengelen, is een creatieve middenvelder. Daarvoor lijkt hij te mikken op een grote naam. In het begin van de zomer viel de naam van Dennis Praet al in het Lotto Park en de voorbije weken werd zelfs Christian Eriksen genoemd als doelwit.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Geen concrete interesse voor Eriksen

De link met de 32-jarige Deen is niet onlogisch, want hij zou nog steeds nauw contact onderhouden met Brian Riemer na hun gezamenlijke periode bij Brentford. Bovendien lijkt Eriksen op een zijspoor beland te zijn bij Manchester United, waar hij vorig seizoen niet al te vaak meer aan spelen toe kwam. Hij is bovendien in zijn laatste contractjaar beland.

TEAMtalk komt nu met een update over het dossier van Eriksen. Die werd de voorbije weken naast Anderlecht ook gelinkt aan een terugkeer naar Ajax of een transfer naar Turkije, waar Galatasaray en Fenerbahçe genoemd werden als mogelijke bestemmingen. Geen van die clubs zou op dit moment echter concreet zijn.

Eriksen wil nieuw contract bij Man Utd afdwingen

Dat maakt dat Anderlecht dus nog steeds kans maakt, al zal het dan in de eerste plaats Eriksen zelf moeten zien te overtuigen. Hij liet onlangs in een interview al optekenen dat hij en zijn familie zich nog steeds goed voelen in Manchester.

Volgens TEAMtalk zou hij dan ook van plan zijn om bij United te blijven. Hij wil proberen om zich weer in de gunst van Erik ten Hag te spelen en zou hopen dat meer speelminuten er toe zullen leiden dat de club in de loop van het seizoen hem toch een contractverlenging zal voorschotelen. Anderlecht lijkt dus toch maar beter alternatieven achter de hand te houden.

Moet Anderlecht de piste-Eriksen laten varen?

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

0
0
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

32
32
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

84
84
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

48
48
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

48
48
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

492
492
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

110
110
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

66
66
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

30
30
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

329
329
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

353
353
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

329
329
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

303
303
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

76
76
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

338
338
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

113
113
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

319
319
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

203
203
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws