‘KV Kortrijk wil nog hard gaan op mercato met Zweedse parel’

door
‘KV Kortrijk wil nog hard gaan op mercato met Zweedse parel’

KV Kortrijk is met een drie op zes aan de Jupiler Pro League begonnen. De Kerels wonnen afgelopen speeldag verrassend met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. KVK wil dit seizoen degradatievoetbal vermijden.

Daarvoor wil het nog de transfermarkt op. Volgens Zweedse media wil KV Kortrijk de 22-jarige Noel Milleskog binnenhalen. De middenvelder staat momenteel onder contract bij het Zweedse IK Sirius.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Veel concurrentie

Bij Sirius heeft Milleskog nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 1,2 miljoen euro. Ook het Engelse Swansea City en het Nederlandse Go Ahead Eagles hebben de Zweedse jeugdinternational op het verlanglijstje staan.

KV Kortrijk moet aldus met veel concurrentie zien af te werken. Milleskog kent een sterk seizoen in de Zweedse hoogste klasse. In zestien wedstrijden was de middenvelder goed voor vijf doelpunten en vier assists.

Degradatievoetbal

KV Kortrijk kon vorig seizoen nipt degradatie ontwijken en dit seizoen wil het liefst de onderste regionen vermijden. Op de eerste speeldag ging het al mis tegen KAA Gent, maar op speeldag 2 stuntte het tegen Cercle Brugge, de revelatie van afgelopen seizoen.

De Kerels hopen die lijn door te trekken in de Jupiler Pro League en kijken nog rond op de zomermercato om de selectie te versterken. De IJslandse coach Freyr Alexandersson kijkt daarvoor rond in Scandinavië. Met Milleskog komt er mogelijk een Zweed naar het Guldensporenstadion.

Een goede speler voor KV Kortrijk?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

53
53
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

28
28
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

163
163
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

200
200
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

363
363
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

268
268
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

216
216
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

414
414
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws