Kater voor AA Gent: "Onverwacht was het niet"

360 stemmen
Kater voor AA Gent:

AA Gent kon tot dusver een perfect rapport voorleggen met zeges in zijn twee Europese matchen tegen Vikingur en zijn openingsmatch in de competitie tegen KV Kortrijk, maar zondag is het tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aangelopen. De Buffalo's lieten zich in eigen stadion verrassen door FCV Dender.

De nieuwkomer in de Jupiler Pro League zorgde toch wel voor een stunt door met 1-2 te komen winnen in de Planet Group Arena, met dank aan een laat doelpunt van invaller Berte. Die zege was niet eens onverdiend, want vooral in de eerste helft was Dender de betere ploeg.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Kums niet verrast door nederlaag

"Onverwacht was het niet", zei aanvoerder Sven Kums achteraf aan Sporza over de nederlaag. "We wisten dat ze zo hoog druk konden zetten. Maar ze deden het wel heel goed, bij ons waren de ruimtes te groot en we verloren te veel duels in het begin, dan sta je snel 0-1 achter. Er komen weer veel belangrijke wedstrijden aan voor ons, dus deze hadden we absoluut willen winnen, zodat we goed vertrokken waren..."

Donderdag moet Gent immers alweer aan de bak. Dan moet het naar Denemarken voor zijn heenwedstrijd in de derde voorronde van de Conference League. Daarin wordt Silkeborg de tegenstander. Dan zal Gent uit een ander vaatje moeten tappen.

Vrancken zag probleem in eerste helft

Wouter Vrancken wist alvast wel waar het probleem lag. "Eigenlijk hebben we de wedstrijd verloren in de eerste helft door te starten met zo weinig duels te winnen, dan maak je het jezelf moeilijk", stelde de trainer immers vast.

"Door balverlies zakt het zelfvertrouwen. Tweede helft was beter, door bijsturingen. Het was veel directer, maar we kiezen nog te veel voor de te moeilijke oplossingen. Voor een stuk ligt het nog aan het feit dat we nog niet genoeg hebben samengewerkt, maar dat mag je niet inroepen als excuses. Het puntenverlies had niet gehoeven."

Heeft AA Gent het puntenverlies aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

24
24
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

136
136
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

74
74
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

34
34
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

94
94
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

67
67
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

307
307
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

66
66
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

513
513
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

565
565
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

94
94
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

177
177
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

276
276
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

176
176
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

101
101
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

166
166
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

328
328
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

301
301
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

483
483
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

765
765
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

163
163

Meer sportnieuws