Hayen trekt alweer harde conclusie voor Club Brugge

door
Hayen trekt alweer harde conclusie voor Club Brugge

Club Brugge leek klaar te zijn voor de start van het nieuwe seizoen, want het had wist vooralsnog zijn sterkhouders aan boord te houden en had bovendien zijn huiswerk op het vlak van inkomende transfers ook al snel klaar. Maar desondanks heeft de landskampioen zijn start helemaal gemist.

Van zijn drie officiële wedstrijden dit seizoen wist Blauw-Zwart er geen enkele te winnen. Na de 1-2-nederlaag in de Supercup tegen Union volgde vorige week een tegenvallende 1-1 tegen KV Mechelen in de openingsmatch van de competitie. Daar kwam zondag nog eens een pijnlijke 1-0-nederlaag op Standard bij.

LEES OOK: Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Hayen niet tevreden met overgave bij Club Brugge

De Rouches spelen nochtans met een halve noodploeg, want ze zagen een halve kern vertrekken en hebben amper centen om zich te versterken. Ivan Leko moest vier spelers aan de aftrap brengen die hun matchen vorig seizoen nog vooral speelden bij SL16, dat degradeerde uit 1B.

Standard bleek echter veel gretiger dan een mak Club. Dat moest ook Nicky Hayen vaststellen. "Ik ben niet tevreden met de prestatie van mijn team. Als je ziet met welke overgave Standard die 1-0 verdedigt en elke voorzet probeert af te blokken, dan hebben we daar vandaag niet mee gematcht", geeft de trainer eerlijk toe op de website van Club.

Club moet knop snel omschakelen

"Nochtans lag de intensiteit op training de voorbije week wel hoog. Als je ziet welke 'killer passes' we op training kunnen geven en welke lijnen we kunnen openbreken onder hoge druk, is het jammer dat we dat niet kunnen doen in de wedstrijd. Die ruimtes lagen er vandaag ook als je die bal snel laat circuleren. Het is gewoon op dit moment niet voldoende", gaat hij hard verder.

Club kan zich maar beter snel herpakken, want anders kan de achterstand op de concurrentie oplopen. Ze staan nu bijvoorbeeld al vijf punten achter op Anderlecht en drie op Union. "Die 1 op 6 is zuur en wilden we absoluut vermijden. We moeten opnieuw die knop omschakelen en richting volgende week werken", besluit Hayen dan ook.

Zal Club Brugge zich snel herpakken?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

13
13
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

64
64
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

24
24
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

197
197
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

172
172
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

102
102
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

269
269
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

189
189
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

135
135
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

133
133
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

256
256
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

78
78
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

269
269
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

514
514
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

251
251
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

434
434
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

254
254
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

659
659

Meer sportnieuws