Hayen trekt alweer harde conclusie voor Club Brugge

752
Hayen trekt alweer harde conclusie voor Club Brugge

Club Brugge leek klaar te zijn voor de start van het nieuwe seizoen, want het had wist vooralsnog zijn sterkhouders aan boord te houden en had bovendien zijn huiswerk op het vlak van inkomende transfers ook al snel klaar. Maar desondanks heeft de landskampioen zijn start helemaal gemist.

Van zijn drie officiële wedstrijden dit seizoen wist Blauw-Zwart er geen enkele te winnen. Na de 1-2-nederlaag in de Supercup tegen Union volgde vorige week een tegenvallende 1-1 tegen KV Mechelen in de openingsmatch van de competitie. Daar kwam zondag nog eens een pijnlijke 1-0-nederlaag op Standard bij.

LEES OOK: 'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

Hayen niet tevreden met overgave bij Club Brugge

De Rouches spelen nochtans met een halve noodploeg, want ze zagen een halve kern vertrekken en hebben amper centen om zich te versterken. Ivan Leko moest vier spelers aan de aftrap brengen die hun matchen vorig seizoen nog vooral speelden bij SL16, dat degradeerde uit 1B.

Standard bleek echter veel gretiger dan een mak Club. Dat moest ook Nicky Hayen vaststellen. "Ik ben niet tevreden met de prestatie van mijn team. Als je ziet met welke overgave Standard die 1-0 verdedigt en elke voorzet probeert af te blokken, dan hebben we daar vandaag niet mee gematcht", geeft de trainer eerlijk toe op de website van Club.

Club moet knop snel omschakelen

"Nochtans lag de intensiteit op training de voorbije week wel hoog. Als je ziet welke 'killer passes' we op training kunnen geven en welke lijnen we kunnen openbreken onder hoge druk, is het jammer dat we dat niet kunnen doen in de wedstrijd. Die ruimtes lagen er vandaag ook als je die bal snel laat circuleren. Het is gewoon op dit moment niet voldoende", gaat hij hard verder.

Club kan zich maar beter snel herpakken, want anders kan de achterstand op de concurrentie oplopen. Ze staan nu bijvoorbeeld al vijf punten achter op Anderlecht en drie op Union. "Die 1 op 6 is zuur en wilden we absoluut vermijden. We moeten opnieuw die knop omschakelen en richting volgende week werken", besluit Hayen dan ook.

Zal Club Brugge zich snel herpakken?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

104
104
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

101
101
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

178
178
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

142
142
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

186
186
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

312
312
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

139
139
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

162
162
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

142
142
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

123
123
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

72
72
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

197
197
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

59
59
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

72
72
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

309
309
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

113
113
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

357
357

Meer sportnieuws