Hayen trekt alweer harde conclusie voor Club Brugge

752
Hayen trekt alweer harde conclusie voor Club Brugge

Club Brugge leek klaar te zijn voor de start van het nieuwe seizoen, want het had wist vooralsnog zijn sterkhouders aan boord te houden en had bovendien zijn huiswerk op het vlak van inkomende transfers ook al snel klaar. Maar desondanks heeft de landskampioen zijn start helemaal gemist.

Van zijn drie officiële wedstrijden dit seizoen wist Blauw-Zwart er geen enkele te winnen. Na de 1-2-nederlaag in de Supercup tegen Union volgde vorige week een tegenvallende 1-1 tegen KV Mechelen in de openingsmatch van de competitie. Daar kwam zondag nog eens een pijnlijke 1-0-nederlaag op Standard bij.

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

Hayen niet tevreden met overgave bij Club Brugge

De Rouches spelen nochtans met een halve noodploeg, want ze zagen een halve kern vertrekken en hebben amper centen om zich te versterken. Ivan Leko moest vier spelers aan de aftrap brengen die hun matchen vorig seizoen nog vooral speelden bij SL16, dat degradeerde uit 1B.

Standard bleek echter veel gretiger dan een mak Club. Dat moest ook Nicky Hayen vaststellen. "Ik ben niet tevreden met de prestatie van mijn team. Als je ziet met welke overgave Standard die 1-0 verdedigt en elke voorzet probeert af te blokken, dan hebben we daar vandaag niet mee gematcht", geeft de trainer eerlijk toe op de website van Club.

Club moet knop snel omschakelen

"Nochtans lag de intensiteit op training de voorbije week wel hoog. Als je ziet welke 'killer passes' we op training kunnen geven en welke lijnen we kunnen openbreken onder hoge druk, is het jammer dat we dat niet kunnen doen in de wedstrijd. Die ruimtes lagen er vandaag ook als je die bal snel laat circuleren. Het is gewoon op dit moment niet voldoende", gaat hij hard verder.

Club kan zich maar beter snel herpakken, want anders kan de achterstand op de concurrentie oplopen. Ze staan nu bijvoorbeeld al vijf punten achter op Anderlecht en drie op Union. "Die 1 op 6 is zuur en wilden we absoluut vermijden. We moeten opnieuw die knop omschakelen en richting volgende week werken", besluit Hayen dan ook.

Zal Club Brugge zich snel herpakken?

Meest recent

Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

2
2
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

53
53
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

17
17
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

14
14
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

57
57
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

74
74
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

37
37
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

35
35
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

41
41
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

51
51
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

283
283
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

46
46
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

124
124
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

84
84
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

136
136
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

169
169
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

63
63
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

72
72
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

365
365
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

966
966
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

104
104
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

193
193
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

87
87

Meer sportnieuws