'Opsteker voor Anderlecht: overbodige pion naar Serie A'

door
'Opsteker voor Anderlecht: overbodige pion naar Serie A'

Anderlecht pronkt na twee speeldagen met een zes op zes en heeft daarmee al een mooie voorsprong genomen op een aantal van zijn concurrenten, want Club Brugge en KRC Genk volgen bijvoorbeeld al op vijf punten. Paars-Wit klopte STVV en Antwerp, ondanks dat het eigenlijk nog niet kon overtuigen.

Het spel was zeker nog niet op het peil van de resultaten, maar Brian Riemer kan zich verstoppen achter het excuus dat zijn kern nog niet op punt staat. Met Jan-Carlo Simic en Thomas Foket kreeg hij tot dusver twee aanwinsten, terwijl ook Ludwig Augustinsson intussen in Brussel neergestreken is om zijn terugkeer af te ronden.

LEES OOK: Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Diawara kan terug naar Serie A

Er is echter nog heel wat meer vers bloed nodig. Een doelman, creatieve middenvelder en flankaanvaller worden bijvoorbeeld nog steeds gezocht. Daarnaast mogen ook enkele spelers nog vertrekken. Voor één van hen lijkt eindelijk een oplossing in de maak te zijn.

Anderlecht rekent niet meer op Amadou Diawara, die de voorbije weken nog met Guinee aan de slag was op de Olympische Spelen. Hij staat tegenwoordig onderaan de pikorde op het middenveld en heeft bovendien een zwaar contract. Enkele dagen geleden werd gemeld dat hij terug naar de Serie A zou willen.

Empoli meldt zich

Het lijkt erop dat Diawara zijn zin ook zal krijgen. Volgens DiMarzio heeft Empoli zich immers gemeld voor zijn diensten. De club zou zelfs volop werk maken van zijn komst. 

Anderlecht zal niet moeilijk doen voor de speler die het twee jaar geleden voor iets minder dan 2 miljoen euro weghaalde bij AS Roma. Eerder kwam Diawara in Italië ook al uit voor San Marino, Bologna en Napoli.

Zou Anderlecht hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

16
16
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

53
53
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

132
132
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

140
140
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

192
192
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

127
127
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

327
327
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

493
493
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

773
773
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

123
123
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

129
129
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

518
518
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

319
319
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws