'Opsteker voor Anderlecht: overbodige pion naar Serie A'

578
'Opsteker voor Anderlecht: overbodige pion naar Serie A'

Anderlecht pronkt na twee speeldagen met een zes op zes en heeft daarmee al een mooie voorsprong genomen op een aantal van zijn concurrenten, want Club Brugge en KRC Genk volgen bijvoorbeeld al op vijf punten. Paars-Wit klopte STVV en Antwerp, ondanks dat het eigenlijk nog niet kon overtuigen.

Het spel was zeker nog niet op het peil van de resultaten, maar Brian Riemer kan zich verstoppen achter het excuus dat zijn kern nog niet op punt staat. Met Jan-Carlo Simic en Thomas Foket kreeg hij tot dusver twee aanwinsten, terwijl ook Ludwig Augustinsson intussen in Brussel neergestreken is om zijn terugkeer af te ronden.

LEES OOK: Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

Diawara kan terug naar Serie A

Er is echter nog heel wat meer vers bloed nodig. Een doelman, creatieve middenvelder en flankaanvaller worden bijvoorbeeld nog steeds gezocht. Daarnaast mogen ook enkele spelers nog vertrekken. Voor één van hen lijkt eindelijk een oplossing in de maak te zijn.

Anderlecht rekent niet meer op Amadou Diawara, die de voorbije weken nog met Guinee aan de slag was op de Olympische Spelen. Hij staat tegenwoordig onderaan de pikorde op het middenveld en heeft bovendien een zwaar contract. Enkele dagen geleden werd gemeld dat hij terug naar de Serie A zou willen.

Empoli meldt zich

Het lijkt erop dat Diawara zijn zin ook zal krijgen. Volgens DiMarzio heeft Empoli zich immers gemeld voor zijn diensten. De club zou zelfs volop werk maken van zijn komst. 

Anderlecht zal niet moeilijk doen voor de speler die het twee jaar geleden voor iets minder dan 2 miljoen euro weghaalde bij AS Roma. Eerder kwam Diawara in Italië ook al uit voor San Marino, Bologna en Napoli.

Zou Anderlecht hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

0
0
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

17
17
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

3
3
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

4
4
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

43
43
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

109
109
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

55
55
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

53
53
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

532
532
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

68
68
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

118
118
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

68
68
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

32
32
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

341
341
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

370
370
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

353
353
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

319
319
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

78
78
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

340
340
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

130
130
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

45
45
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

323
323
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

205
205

Meer sportnieuws