Standard Luik verrast tegen gefrustreerd Club Brugge

door
Standard Luik verrast tegen gefrustreerd Club Brugge

Standard Luik en Club Brugge namen het tegen elkaar op in een topper op speeldag 2 van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk trok de thuisploeg aan het langste eind, het werd 1-0.

Standard kampt achter de schermen met financiële problemen en het zoekt al een tijdje naar een nieuwe overnemer na problemen met Amerikaanse eigenaar 777 Partners. Sportief gaat het een stuk beter.

LEES OOK: 'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Felle openingsfase

In een felle openingsfase begon de thuisploeg het sterkst aan de wedstrijd. Landskampioen Club Brugge had het moeilijk met de druk van de Rouches, maar Blauw-Zwart nam de wedstrijd stilaan over met het meeste balbezit.

Er kwamen echter geen kansen voor de uitploeg en Standard kwam wel een paar keer gevaarlijk opzetten. Price scoorde ei zo na een olympisch doelpunt en ook O’Neill was dicht bij de openingstreffer. Even later knalde Bulat tegen de paal.

Standard viert

In de tweede helft kreeg Nielsen meteen een goede kans en Club Brugge leek de wedstrijd in handen te nemen. In minuut 64 was het Standard dat plots mocht vieren. Nieuweling Bulat maakte zijn eerste voor Standard en Blauw-Zwart lag tegen de touwen.

Even later stonden de bordjes alweer bijna gelijk, maar Sutalo haalde een poging van Hans Vanaken van de lijn. Club Brugge gooide nog alles in de strijd, maar Blauw-Zwart kwam niet tot een doelpunt. Het kon geen vuist maken en verloor met het kleinste verschil op Sclessin.

Frustratie

In het slot van de wedstrijd kwam de frustratie naar boven bij Club Brugge. Ferran Jutgla leek na te trappen, maar kreeg enkel een gele kaart van Lawrence Visser. Hans Vanaken hield de klagende Spanjaard bij de scheidsrechter weg. Uiteindelijk kwam de VAR niet tussenbeide en mocht Jutgla van geluk spreken.

Landskampioen Club Brugge begint zo met een één op zes aan de competitie en Standard verrast vriend en vijand met een vier op zes.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

93
93
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

115
115
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

61
61
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

164
164
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

56
56
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

91
91
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

95
95
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

227
227
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

76
76
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

54
54
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

58
58
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

69
69
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

52
52
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

512
512
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

143
143
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

390
390
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

541
541
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

609
609
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

339
339
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

310
310
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

331
331

Meer sportnieuws