Standard Luik verrast tegen gefrustreerd Club Brugge

door
Standard Luik verrast tegen gefrustreerd Club Brugge

Standard Luik en Club Brugge namen het tegen elkaar op in een topper op speeldag 2 van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk trok de thuisploeg aan het langste eind, het werd 1-0.

Standard kampt achter de schermen met financiële problemen en het zoekt al een tijdje naar een nieuwe overnemer na problemen met Amerikaanse eigenaar 777 Partners. Sportief gaat het een stuk beter.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Felle openingsfase

In een felle openingsfase begon de thuisploeg het sterkst aan de wedstrijd. Landskampioen Club Brugge had het moeilijk met de druk van de Rouches, maar Blauw-Zwart nam de wedstrijd stilaan over met het meeste balbezit.

Er kwamen echter geen kansen voor de uitploeg en Standard kwam wel een paar keer gevaarlijk opzetten. Price scoorde ei zo na een olympisch doelpunt en ook O’Neill was dicht bij de openingstreffer. Even later knalde Bulat tegen de paal.

Standard viert

In de tweede helft kreeg Nielsen meteen een goede kans en Club Brugge leek de wedstrijd in handen te nemen. In minuut 64 was het Standard dat plots mocht vieren. Nieuweling Bulat maakte zijn eerste voor Standard en Blauw-Zwart lag tegen de touwen.

Even later stonden de bordjes alweer bijna gelijk, maar Sutalo haalde een poging van Hans Vanaken van de lijn. Club Brugge gooide nog alles in de strijd, maar Blauw-Zwart kwam niet tot een doelpunt. Het kon geen vuist maken en verloor met het kleinste verschil op Sclessin.

Frustratie

In het slot van de wedstrijd kwam de frustratie naar boven bij Club Brugge. Ferran Jutgla leek na te trappen, maar kreeg enkel een gele kaart van Lawrence Visser. Hans Vanaken hield de klagende Spanjaard bij de scheidsrechter weg. Uiteindelijk kwam de VAR niet tussenbeide en mocht Jutgla van geluk spreken.

Landskampioen Club Brugge begint zo met een één op zes aan de competitie en Standard verrast vriend en vijand met een vier op zes.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

66
66
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

64
64
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

99
99
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

623
623
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

124
124
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

260
260
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

375
375
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

110
110
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

248
248
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

309
309
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

61
61
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

530
530
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

438
438
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

177
177
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

482
482
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

463
463
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

387
387
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

614
614
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

235
235
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws