Standard Luik verrast tegen gefrustreerd Club Brugge

door
Standard Luik verrast tegen gefrustreerd Club Brugge

Standard Luik en Club Brugge namen het tegen elkaar op in een topper op speeldag 2 van de Jupiler Pro League. Uiteindelijk trok de thuisploeg aan het langste eind, het werd 1-0.

Standard kampt achter de schermen met financiële problemen en het zoekt al een tijdje naar een nieuwe overnemer na problemen met Amerikaanse eigenaar 777 Partners. Sportief gaat het een stuk beter.

LEES OOK: 'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

Felle openingsfase

In een felle openingsfase begon de thuisploeg het sterkst aan de wedstrijd. Landskampioen Club Brugge had het moeilijk met de druk van de Rouches, maar Blauw-Zwart nam de wedstrijd stilaan over met het meeste balbezit.

Er kwamen echter geen kansen voor de uitploeg en Standard kwam wel een paar keer gevaarlijk opzetten. Price scoorde ei zo na een olympisch doelpunt en ook O’Neill was dicht bij de openingstreffer. Even later knalde Bulat tegen de paal.

Standard viert

In de tweede helft kreeg Nielsen meteen een goede kans en Club Brugge leek de wedstrijd in handen te nemen. In minuut 64 was het Standard dat plots mocht vieren. Nieuweling Bulat maakte zijn eerste voor Standard en Blauw-Zwart lag tegen de touwen.

Even later stonden de bordjes alweer bijna gelijk, maar Sutalo haalde een poging van Hans Vanaken van de lijn. Club Brugge gooide nog alles in de strijd, maar Blauw-Zwart kwam niet tot een doelpunt. Het kon geen vuist maken en verloor met het kleinste verschil op Sclessin.

Frustratie

In het slot van de wedstrijd kwam de frustratie naar boven bij Club Brugge. Ferran Jutgla leek na te trappen, maar kreeg enkel een gele kaart van Lawrence Visser. Hans Vanaken hield de klagende Spanjaard bij de scheidsrechter weg. Uiteindelijk kwam de VAR niet tussenbeide en mocht Jutgla van geluk spreken.

Landskampioen Club Brugge begint zo met een één op zes aan de competitie en Standard verrast vriend en vijand met een vier op zes.

Een terechte uitslag?

Meest recent

Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

10
10
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

17
17
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

67
67
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

197
197
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

218
218
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

232
232
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

296
296
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

52
52
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

236
236
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

179
179
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

180
180
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

432
432
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

372
372
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

301
301
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

197
197
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

561
561
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

740
740
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

426
426
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

178
178
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

656
656
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

629
629

Meer sportnieuws