‘STVV grijpt in en verwezenlijkt straffe transfer’

door
‘STVV grijpt in en verwezenlijkt straffe transfer’

Sint-Truiden VV is met een nul op zes aan het nieuwe seizoen begonnen. Na het vertrek van Thorsten Fink en verschillende sterkhouders zijn de Kanaries zoekend aan de Jupiler Pro League begonnen.

STVV grijpt echter meteen in want volgens journalist Gianluca Di Marzio pakt het uit met een straffe transfer. Argentijns jeugdinternational Isaias Delpupo wordt definitief binnengehaald. De aanvallende middenvelder komt over van het Italiaanse Cagliari.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Leegloop

Na een sterk seizoen kampte STVV met een leegloop deze zomermercato. Fink maakte gebruik van veel talenten, maar die verlieten de club vervolgens. De Duitser nam Jarne Steuckers en Matte Smets mee naar KRC Genk en onder meer Mathias Delorge nam ook afscheid van Stayen.

Het ziet er naar uit dat STVV nog de transfermarkt zal opgaan om niet tegen degradatie te moeten vechten dit seizoen. Zaterdag ging het met de billen bloot tegen Sporting Charleroi. In eigen huis wonnen de Carolo’s met duidelijke 1-4 cijfers. Maar een eerste topversterking is al op komst.

Argentijns talent

Delpupo is een 21-jarig Argentijns talent met nog een contract tot 2025 bij Cagliari. STVV legt naar verluidt 200.000 euro op tafel plus een percentage op de doorverkoop. Afgelopen seizoen werd Delpupo uitgeleend aan derdeklasser Pontedera.

In de Serie C kwam hij tot negen doelpunten en twee assists. Bij Cagliari wachtte de middenvelder nog op een doorbraak en speelde hij zijn wedstijden vooral bij de jeugdelftallen en het B-team.

Een goede speler voor STVV?

Meest recent

'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

5
5
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

23
23
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

10
10
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

72
72
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

146
146
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

138
138
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

51
51
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

119
119
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

57
57
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

44
44
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

93
93
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

276
276
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

243
243
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

468
468
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

354
354
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1233
1233
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

676
676
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

246
246
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

382
382
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

282
282

Meer sportnieuws