Verliest Westerlo sterkhouder aan Anderlecht? “Mogen bellen”

door
Verliest Westerlo sterkhouder aan Anderlecht? “Mogen bellen”

Westerlo is onder Timmy Simons uitstekend aan het seizoen begonnen. De Kemphanen hebben een zes op zes en maken indruk in de Jupiler Pro League. Er wordt echter nog gevreesd voor uitgaand transferverkeer.

Zo wordt onder meer Nicolas Madsen genoemd bij een transfer. Er zou interesse zijn vanuit Engeland. Coventry City heeft de middenvelder op het lijstje staan. Tegenover Gazet van Antwerpen liet Madsen zijn licht schijnen over de situatie.

LEES OOK: Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

Concrete interesse

Volgens Madsen is een transfer zeker een mogelijkheid. “Ik weet dat er concrete interesse is van clubs uit andere competities. Mijn makelaar houdt er zich mee bezig. Ik ben zelf ontzettend ambitieus en denk dat ik klaar ben voor een club op een hoger niveau. Wellicht zal een eventuele transfer niet de laatste zijn in mijn carrière”

Madsen focust zich voorlopig op Westerlo.  “Zo lang ik bij Westerlo ben, doe ik mijn uiterste best. Met volle focus op mijn carrière. De puzzelstukken moeten in elkaar vallen en drie partijen moeten een akkoord vinden. Als het deze transferperiode niet lukt, is er in de winter een nieuwe transfermercato."

RSC Anderlecht heeft verschillende Denen in de selectie. Madsen sluit een transfer naar paars-wit alvast niet uit. "De Deense connectie bij Anderlecht versterken? Dan moeten ze bellen hé.” 

Sterkhouder

De 24-jarige Madsen heeft bij Westerlo nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De Deen speelde in totaal al 59 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij vijftien keer kon scoren en vier assists wist te geven. Een toptransfer zit er deze zomermecato aldus nog zeker in.

Zou Madsen een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

108
108
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

72
72
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

124
124
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

203
203
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

143
143
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

104
104
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

39
39
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

84
84
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

291
291
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

171
171
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

260
260
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

483
483
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

159
159
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

50
50
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

280
280
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

393
393
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

395
395
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

148
148
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

375
375
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

175
175
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

51
51

Meer sportnieuws