Verliest Westerlo sterkhouder aan Anderlecht? “Mogen bellen”

door
Verliest Westerlo sterkhouder aan Anderlecht? “Mogen bellen”

Westerlo is onder Timmy Simons uitstekend aan het seizoen begonnen. De Kemphanen hebben een zes op zes en maken indruk in de Jupiler Pro League. Er wordt echter nog gevreesd voor uitgaand transferverkeer.

Zo wordt onder meer Nicolas Madsen genoemd bij een transfer. Er zou interesse zijn vanuit Engeland. Coventry City heeft de middenvelder op het lijstje staan. Tegenover Gazet van Antwerpen liet Madsen zijn licht schijnen over de situatie.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Concrete interesse

Volgens Madsen is een transfer zeker een mogelijkheid. “Ik weet dat er concrete interesse is van clubs uit andere competities. Mijn makelaar houdt er zich mee bezig. Ik ben zelf ontzettend ambitieus en denk dat ik klaar ben voor een club op een hoger niveau. Wellicht zal een eventuele transfer niet de laatste zijn in mijn carrière”

Madsen focust zich voorlopig op Westerlo.  “Zo lang ik bij Westerlo ben, doe ik mijn uiterste best. Met volle focus op mijn carrière. De puzzelstukken moeten in elkaar vallen en drie partijen moeten een akkoord vinden. Als het deze transferperiode niet lukt, is er in de winter een nieuwe transfermercato."

RSC Anderlecht heeft verschillende Denen in de selectie. Madsen sluit een transfer naar paars-wit alvast niet uit. "De Deense connectie bij Anderlecht versterken? Dan moeten ze bellen hé.” 

Sterkhouder

De 24-jarige Madsen heeft bij Westerlo nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De Deen speelde in totaal al 59 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij vijftien keer kon scoren en vier assists wist te geven. Een toptransfer zit er deze zomermecato aldus nog zeker in.

Zou Madsen een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

253
253
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

93
93
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

14
14
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

57
57
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

283
283
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

426
426
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

363
363
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

70
70
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

123
123
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

458
458
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

487
487
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws