‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

546 stemmen
‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

Beerschot verloor deze speeldag van vicekampioen Union SG, maar maakte een goede indruk. De promovendus verloor uiteindelijk met 3-1, maar maakte het de Brusselse club knap lastig.

Beerschot is niet van plan om meteen weer te degraderen naar de Challenger Pro League en wil nog stevig uitpakken op de transfermarkt. De Antwerpse club wordt genoemd bij maar liefst vier spelers.

KAS Eupen

Twee daarvan lopen rond op de Belgische velden in de Challenger Pro League. Volgens Het Laatste Nieuws wil Beerschot Rune Paeshuyse en Isaac Nuhu van KAS Eupen binnenhalen. Paeshuyse heeft bij de Panda’s nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 600.000 euro en Nuhu heeft nog één jaar op zijn verbintenis staan.

Buiten de twee Belgische opties kijkt Beerschot ook rond in Saudi-Arabië. Daar worden Faisal Al-Ghamdi en Marwan Al-Sahafi van Al-Ittihad met Beerschot in verband gebracht. Die eerstgenoemde is een centrale middenvelder met nog een contract tot 2028 en een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en Al-Sahafi is een 20-jarige linksbuiten.

Internationals

Beide spelers zijn internationals van Saudi-Arabië en zijn ook pionnen van het steenrijke Al-Ittihad. Deze zomermercato werden nog ronkende namen zoals Rode Duivels Kevin De Bruyne en Arthur Theate met een transfer naar Al-Ittihad genoemd. Uiteindelijk ging dat feestje niet door.

Moussa Diaby werd wel met veel bombarie binnengehaald en zal samenspelen met Karim Benzema en Ngolo Kanté. Beerschot hoopt te profiteren van de grote concurrentie en wil Al-Ghamdi en Al-Sahafi weg te plukken. Ook Paeshuyse en Nuhu staan aldus hoog op het verlanglijstje.

🚀

Vind jij Beerschot een degradatiekandidaat?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

140
140
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

42
42
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

66
66
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

18
18
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

56
56
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

42
42
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

304
304
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

191
191
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

449
449
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

145
145
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

92
92
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

123
123
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

150
150
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

182
182
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

159
159
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

487
487
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

572
572
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

872
872
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

258
258
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

209
209
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

553
553
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

188
188
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

319
319
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1066
1066

Meer sportnieuws