‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

546 stemmen
‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

Beerschot verloor deze speeldag van vicekampioen Union SG, maar maakte een goede indruk. De promovendus verloor uiteindelijk met 3-1, maar maakte het de Brusselse club knap lastig.

Beerschot is niet van plan om meteen weer te degraderen naar de Challenger Pro League en wil nog stevig uitpakken op de transfermarkt. De Antwerpse club wordt genoemd bij maar liefst vier spelers.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

KAS Eupen

Twee daarvan lopen rond op de Belgische velden in de Challenger Pro League. Volgens Het Laatste Nieuws wil Beerschot Rune Paeshuyse en Isaac Nuhu van KAS Eupen binnenhalen. Paeshuyse heeft bij de Panda’s nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 600.000 euro en Nuhu heeft nog één jaar op zijn verbintenis staan.

Buiten de twee Belgische opties kijkt Beerschot ook rond in Saudi-Arabië. Daar worden Faisal Al-Ghamdi en Marwan Al-Sahafi van Al-Ittihad met Beerschot in verband gebracht. Die eerstgenoemde is een centrale middenvelder met nog een contract tot 2028 en een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en Al-Sahafi is een 20-jarige linksbuiten.

Internationals

Beide spelers zijn internationals van Saudi-Arabië en zijn ook pionnen van het steenrijke Al-Ittihad. Deze zomermercato werden nog ronkende namen zoals Rode Duivels Kevin De Bruyne en Arthur Theate met een transfer naar Al-Ittihad genoemd. Uiteindelijk ging dat feestje niet door.

Moussa Diaby werd wel met veel bombarie binnengehaald en zal samenspelen met Karim Benzema en Ngolo Kanté. Beerschot hoopt te profiteren van de grote concurrentie en wil Al-Ghamdi en Al-Sahafi weg te plukken. Ook Paeshuyse en Nuhu staan aldus hoog op het verlanglijstje.

🚀

Vind jij Beerschot een degradatiekandidaat?

Meest recent

Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

57
57
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

9
9
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

19
19
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

35
35
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

110
110
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

24
24
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

8
8
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

30
30
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

98
98
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

470
470
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

455
455
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

148
148
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

84
84
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

84
84
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

178
178
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

74
74
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

121
121
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

416
416
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

196
196
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

334
334
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

176
176

Meer sportnieuws