‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

door
‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

Beerschot verloor deze speeldag van vicekampioen Union SG, maar maakte een goede indruk. De promovendus verloor uiteindelijk met 3-1, maar maakte het de Brusselse club knap lastig.

Beerschot is niet van plan om meteen weer te degraderen naar de Challenger Pro League en wil nog stevig uitpakken op de transfermarkt. De Antwerpse club wordt genoemd bij maar liefst vier spelers.

KAS Eupen

Twee daarvan lopen rond op de Belgische velden in de Challenger Pro League. Volgens Het Laatste Nieuws wil Beerschot Rune Paeshuyse en Isaac Nuhu van KAS Eupen binnenhalen. Paeshuyse heeft bij de Panda’s nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 600.000 euro en Nuhu heeft nog één jaar op zijn verbintenis staan.

Buiten de twee Belgische opties kijkt Beerschot ook rond in Saudi-Arabië. Daar worden Faisal Al-Ghamdi en Marwan Al-Sahafi van Al-Ittihad met Beerschot in verband gebracht. Die eerstgenoemde is een centrale middenvelder met nog een contract tot 2028 en een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en Al-Sahafi is een 20-jarige linksbuiten.

Internationals

Beide spelers zijn internationals van Saudi-Arabië en zijn ook pionnen van het steenrijke Al-Ittihad. Deze zomermercato werden nog ronkende namen zoals Rode Duivels Kevin De Bruyne en Arthur Theate met een transfer naar Al-Ittihad genoemd. Uiteindelijk ging dat feestje niet door.

Moussa Diaby werd wel met veel bombarie binnengehaald en zal samenspelen met Karim Benzema en Ngolo Kanté. Beerschot hoopt te profiteren van de grote concurrentie en wil Al-Ghamdi en Al-Sahafi weg te plukken. Ook Paeshuyse en Nuhu staan aldus hoog op het verlanglijstje.

Vind jij Beerschot een degradatiekandidaat?

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

122
122
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

583
583
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

286
286
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

479
479
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

197
197
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

347
347
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

786
786
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

396
396
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

443
443
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

82
82
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

52
52
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

327
327
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

121
121
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

102
102
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

89
89
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

466
466
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

64
64
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

938
938
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

128
128
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

135
135
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

450
450
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

214
214
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

774
774
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82

Meer sportnieuws