‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

door
‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

Beerschot verloor deze speeldag van vicekampioen Union SG, maar maakte een goede indruk. De promovendus verloor uiteindelijk met 3-1, maar maakte het de Brusselse club knap lastig.

Beerschot is niet van plan om meteen weer te degraderen naar de Challenger Pro League en wil nog stevig uitpakken op de transfermarkt. De Antwerpse club wordt genoemd bij maar liefst vier spelers.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

KAS Eupen

Twee daarvan lopen rond op de Belgische velden in de Challenger Pro League. Volgens Het Laatste Nieuws wil Beerschot Rune Paeshuyse en Isaac Nuhu van KAS Eupen binnenhalen. Paeshuyse heeft bij de Panda’s nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 600.000 euro en Nuhu heeft nog één jaar op zijn verbintenis staan.

Buiten de twee Belgische opties kijkt Beerschot ook rond in Saudi-Arabië. Daar worden Faisal Al-Ghamdi en Marwan Al-Sahafi van Al-Ittihad met Beerschot in verband gebracht. Die eerstgenoemde is een centrale middenvelder met nog een contract tot 2028 en een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en Al-Sahafi is een 20-jarige linksbuiten.

Internationals

Beide spelers zijn internationals van Saudi-Arabië en zijn ook pionnen van het steenrijke Al-Ittihad. Deze zomermercato werden nog ronkende namen zoals Rode Duivels Kevin De Bruyne en Arthur Theate met een transfer naar Al-Ittihad genoemd. Uiteindelijk ging dat feestje niet door.

Moussa Diaby werd wel met veel bombarie binnengehaald en zal samenspelen met Karim Benzema en Ngolo Kanté. Beerschot hoopt te profiteren van de grote concurrentie en wil Al-Ghamdi en Al-Sahafi weg te plukken. Ook Paeshuyse en Nuhu staan aldus hoog op het verlanglijstje.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"
279

Vind jij Beerschot een degradatiekandidaat?

Meest recent

Mannaert onthult plan om achilleshiel Duivels op te lossen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

57
57
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

27
27
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

46
46
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

146
146
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

182
182
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

99
99
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

72
72
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

23
23
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

260
260
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

52
52
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

151
151
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

395
395
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

291
291
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

109
109
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

94
94
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

257
257
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

413
413
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

178
178
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

397
397
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

143
143
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

194
194
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

189
189
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

251
251
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

706
706

Meer sportnieuws