‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

546 stemmen
‘Beerschot wil dubbelslag slaan in België én Saudi-Arabië’

Beerschot verloor deze speeldag van vicekampioen Union SG, maar maakte een goede indruk. De promovendus verloor uiteindelijk met 3-1, maar maakte het de Brusselse club knap lastig.

Beerschot is niet van plan om meteen weer te degraderen naar de Challenger Pro League en wil nog stevig uitpakken op de transfermarkt. De Antwerpse club wordt genoemd bij maar liefst vier spelers.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

KAS Eupen

Twee daarvan lopen rond op de Belgische velden in de Challenger Pro League. Volgens Het Laatste Nieuws wil Beerschot Rune Paeshuyse en Isaac Nuhu van KAS Eupen binnenhalen. Paeshuyse heeft bij de Panda’s nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 600.000 euro en Nuhu heeft nog één jaar op zijn verbintenis staan.

Buiten de twee Belgische opties kijkt Beerschot ook rond in Saudi-Arabië. Daar worden Faisal Al-Ghamdi en Marwan Al-Sahafi van Al-Ittihad met Beerschot in verband gebracht. Die eerstgenoemde is een centrale middenvelder met nog een contract tot 2028 en een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en Al-Sahafi is een 20-jarige linksbuiten.

Internationals

Beide spelers zijn internationals van Saudi-Arabië en zijn ook pionnen van het steenrijke Al-Ittihad. Deze zomermercato werden nog ronkende namen zoals Rode Duivels Kevin De Bruyne en Arthur Theate met een transfer naar Al-Ittihad genoemd. Uiteindelijk ging dat feestje niet door.

Moussa Diaby werd wel met veel bombarie binnengehaald en zal samenspelen met Karim Benzema en Ngolo Kanté. Beerschot hoopt te profiteren van de grote concurrentie en wil Al-Ghamdi en Al-Sahafi weg te plukken. Ook Paeshuyse en Nuhu staan aldus hoog op het verlanglijstje.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent
65

Vind jij Beerschot een degradatiekandidaat?

Meest recent

Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

9
9
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

43
43
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

66
66
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

108
108
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

63
63
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

187
187
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

260
260
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

422
422
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

346
346
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

437
437
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

246
246
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

495
495
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

335
335
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

342
342
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

163
163
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

281
281
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

344
344
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

471
471
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

254
254
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1728
1728
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

643
643
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

268
268
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

166
166

Meer sportnieuws