Leko weet het zeker: "Dat is de beste ploeg van België"

door
Leko weet het zeker:

Standard pakte toch wel onverhoopt een punt tegen KRC Genk. Met Club Brugge wacht wéér een taaie brok. Wat hopen de Rouches te kunnen uitrichten tegen de landskampioen?

Standard is allerminst klaar, terwijl Club Brugge de ploeg lijkt wiens kern het meest op punt staat in België. Daarom mogen we toch meer verwachten van de Bruggelingen.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Stunt tegen Club Brugge?

Leko wil dezelfde vechtlust zien als tegen Racing Genk. “Wanneer je een team zoals ons opnieuw opbouwt, moet je beginnen bij de basis. Defensieve organisatie, mentaliteit en vechtlust. Daarna voegen we details toe."

In eigen huis verwachten de fans ook dat er aanvallend iets getoond wordt. “Op zondag zullen we dezelfde ingrediënten moeten gebruiken en andere moeten toevoegen. Ik hoop een iets andere match van ons te zien. We kennen de kwaliteit van Club Brugge, de beste ploeg van België, maar uiteindelijk heeft iedereen een kans.”

Met de twee aanwinsten in de ploeg?

Met Sotiris Alexandropoulos en Viktor Dukanovic kreeg Leko er twee spelers bij. Gaan zij meteen starten tegen Club Brugge? “Het is misschien nog wat vroeg want in België heb je altijd aanpassingstijd nodig. Viktor is een getalenteerde speler die één tegen één sterk is en een goede trap in de benen heeft. Fysiek moet hij echter nog stappen zetten, zeker in de Belgische competitie."

"Wat Sotiris betreft, het is een echte box-to-box die zijn ervaring en vooral extra concurrentie met zich mee zal brengen. Het is ook goed om goede spelers aan de aftrap te hebben, maar je hebt ze ook nodig om het af te maken. Daarmee bedoel ik dat we vijftien competitieve spelers nodig hebben”, aldus de trainer.

Gaat Standard stunten tegen Club?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

1
1
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

14
14
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

49
49
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

140
140
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

75
75
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

125
125
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

155
155
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

344
344
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

247
247
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

610
610
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

206
206
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

237
237
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

100
100
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

171
171
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

520
520
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

219
219
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

438
438
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

545
545
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

218
218
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

746
746

Meer sportnieuws