Leko weet het zeker: "Dat is de beste ploeg van België"

door
Leko weet het zeker:

Standard pakte toch wel onverhoopt een punt tegen KRC Genk. Met Club Brugge wacht wéér een taaie brok. Wat hopen de Rouches te kunnen uitrichten tegen de landskampioen?

Standard is allerminst klaar, terwijl Club Brugge de ploeg lijkt wiens kern het meest op punt staat in België. Daarom mogen we toch meer verwachten van de Bruggelingen.

LEES OOK: Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

Stunt tegen Club Brugge?

Leko wil dezelfde vechtlust zien als tegen Racing Genk. “Wanneer je een team zoals ons opnieuw opbouwt, moet je beginnen bij de basis. Defensieve organisatie, mentaliteit en vechtlust. Daarna voegen we details toe."

In eigen huis verwachten de fans ook dat er aanvallend iets getoond wordt. “Op zondag zullen we dezelfde ingrediënten moeten gebruiken en andere moeten toevoegen. Ik hoop een iets andere match van ons te zien. We kennen de kwaliteit van Club Brugge, de beste ploeg van België, maar uiteindelijk heeft iedereen een kans.”

Met de twee aanwinsten in de ploeg?

Met Sotiris Alexandropoulos en Viktor Dukanovic kreeg Leko er twee spelers bij. Gaan zij meteen starten tegen Club Brugge? “Het is misschien nog wat vroeg want in België heb je altijd aanpassingstijd nodig. Viktor is een getalenteerde speler die één tegen één sterk is en een goede trap in de benen heeft. Fysiek moet hij echter nog stappen zetten, zeker in de Belgische competitie."

"Wat Sotiris betreft, het is een echte box-to-box die zijn ervaring en vooral extra concurrentie met zich mee zal brengen. Het is ook goed om goede spelers aan de aftrap te hebben, maar je hebt ze ook nodig om het af te maken. Daarmee bedoel ik dat we vijftien competitieve spelers nodig hebben”, aldus de trainer.

Gaat Standard stunten tegen Club?

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

12
12
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

38
38
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

28
28
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

118
118
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

15
15
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

323
323
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

68
68
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

160
160
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

244
244
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

83
83
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

78
78
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

238
238
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

478
478
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

136
136
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

493
493
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

161
161
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

249
249
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

74
74
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

373
373
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws