Leko weet het zeker: "Dat is de beste ploeg van België"

728 stemmen
Leko weet het zeker:

Standard pakte toch wel onverhoopt een punt tegen KRC Genk. Met Club Brugge wacht wéér een taaie brok. Wat hopen de Rouches te kunnen uitrichten tegen de landskampioen?

Standard is allerminst klaar, terwijl Club Brugge de ploeg lijkt wiens kern het meest op punt staat in België. Daarom mogen we toch meer verwachten van de Bruggelingen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

Stunt tegen Club Brugge?

Leko wil dezelfde vechtlust zien als tegen Racing Genk. “Wanneer je een team zoals ons opnieuw opbouwt, moet je beginnen bij de basis. Defensieve organisatie, mentaliteit en vechtlust. Daarna voegen we details toe."

In eigen huis verwachten de fans ook dat er aanvallend iets getoond wordt. “Op zondag zullen we dezelfde ingrediënten moeten gebruiken en andere moeten toevoegen. Ik hoop een iets andere match van ons te zien. We kennen de kwaliteit van Club Brugge, de beste ploeg van België, maar uiteindelijk heeft iedereen een kans.”

Met de twee aanwinsten in de ploeg?

Met Sotiris Alexandropoulos en Viktor Dukanovic kreeg Leko er twee spelers bij. Gaan zij meteen starten tegen Club Brugge? “Het is misschien nog wat vroeg want in België heb je altijd aanpassingstijd nodig. Viktor is een getalenteerde speler die één tegen één sterk is en een goede trap in de benen heeft. Fysiek moet hij echter nog stappen zetten, zeker in de Belgische competitie."

"Wat Sotiris betreft, het is een echte box-to-box die zijn ervaring en vooral extra concurrentie met zich mee zal brengen. Het is ook goed om goede spelers aan de aftrap te hebben, maar je hebt ze ook nodig om het af te maken. Daarmee bedoel ik dat we vijftien competitieve spelers nodig hebben”, aldus de trainer.

Gaat Standard stunten tegen Club?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

4
4
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

34
34
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

46
46
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

93
93
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

361
361
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

204
204
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

106
106
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

129
129
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

92
92
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

129
129
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

114
114
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

50
50
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

333
333
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

203
203
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

224
224
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

348
348
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

505
505
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

99
99
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

294
294
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

173
173
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

290
290
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

174
174
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

485
485
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

223
223

Meer sportnieuws