Hayen waarschuwt Club Brugge: "Dat is héél duidelijk"

661 stemmen
Hayen waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge begon pover aan het nieuwe seizoen. De supercup werd verloren van Union SG en tegen een zeer gehavend KV Mechelen speelden ze 1-1. Tegen Standard kan er toch maar best gewonnen worden.

Club Brugge was al heel vroeg klaar met zijn transfers en sterkhouders als Simon Mignolet, Brandon Mechele en Hans Vanaken gingen niet mee naar het EK. Dan mag het niveau toch al wat hoger liggen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

Club Brugge moet winnen van Standard

Nicky Hayen blikte vooruit naar de match tegen Standard, dat we ondertussen al even niet echt meer een topper kunnen noemen. De coach van Club Brugge onderschat de geplaagde Rouches zeker niet.

“Standard pakte vorige week misschien onverwacht een punt. Ze hebben héél veel jonge spelers van SL16 van vorig jaar in de ploeg, en het is een ploeg die nog niet klaar is. Dat is duidelijk. Ze hebben de laatste dagen ook spelers met veel kwaliteit aangetrokken”, aldus de trainer. 

Rouches niet onderschatten

De Luikenaars hebben nog steeds een ploeg die véél extra kwaliteit kan gebruiken. Maar met de vurige aanhang, toch alweer 16.000 verkochte abonnementen bij Standard, zullen ze op wilskracht proberen Club Brugge het moeilijk te maken.

"Standard toonde vorige week veel passie en vuur. Het is hun eerste thuiswedstrijd en dat zullen ze daar ook willen brengen. Ivan Leko is ook een heel gedreven en passionele trainer en dat vuur gaat hij zeker in de ploeg krijgen. De fans gaan erachter staan. We weten waar we ons aan mogen verwachten in Luik”, zei Hayen op zijn persbabbel.

Gaat Club winnen van Standard?

Meest recent

Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

3
3
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

121
121
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

24
24
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

21
21
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

180
180
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

31
31
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

83
83
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

26
26
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

56
56
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

109
109
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

134
134
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

156
156
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

486
486
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

231
231
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

910
910
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

104
104
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

206
206
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

396
396
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

99
99
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

70
70
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

944
944
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

326
326
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

501
501

Meer sportnieuws