Geen paniek bij STVV: "Daar kunnen we op bouwen"

door
Geen paniek bij STVV:

Vorig seizoen was STVV nog één van de revelaties van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen hebben de Kanaries vooralsnog hun start gemist. Ze blijven achter met een nul op zes, want na vorige week op Anderlecht gingen ze nu ook thuis tegen Charleroi onderuit.

Daar waar ze vorige week in het Lotto Park pas in blessuretijd plooiden, kregen ze nu bovendien voor eigen publiek een bolwassing. Na een schabouwelijke eerste helft keek STVV bij de rust al tegen een 0-4-achterstand aan. Na rust kon het nog de eer een beetje redden met de 1-4, maar meer zat er niet in.

LEES OOK: STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

Lattanzio maakt zich geen zorgen over STVV

Ondanks die zorgwekkende resultaten, lijkt trainer Christian Lattanzio zich echter nog geen zorgen te maken. "We waren niet klaar om te voetballen in de eerste helft. We waren timide. Je merkte ook dat we nog met veel jonge spelers speelden. In de tweede helft doen we het een stuk beter. Daar moeten we op bouwen volgende week", blijft bij bij Sporza optimistisch.

Volgende week wacht STVV echter opnieuw een loodzware opdracht, want dan moet het op bezoek bij Antwerp. Dan zal het dus een pak beter moeten voor de Kanaries, die momenteel ook de rode lantaarn in handen hebben.

Verdiende zege voor Charleroi

"We krijgen vier goals tegen in de eerste helft. Dat wil je natuurlijk niet meemaken in je eerste thuismatch van het seizoen", zucht aanvoerder Bruno Godeau. "We kunnen nog eentje tegenprikken na de pauze, maar we moeten eerlijk zijn: Charleroi verdiende deze zege gewoon."

Moet STVV zich zorgen maken over deze nul op zes?

Meest recent

Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

26
26
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

129
129
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

356
356
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

123
123
Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

398
398
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

23
23
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

75
75
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

223
223
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

264
264
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

234
234
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

171
171
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

190
190
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

97
97
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

209
209
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

65
65
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

156
156
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

300
300
'Code rood in Anderlecht: De Cat nu al onhoudbaar'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

178
178
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

309
309
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

192
192
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

551
551
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

450
450
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

69
69

Meer sportnieuws