Geen paniek bij STVV: "Daar kunnen we op bouwen"

door
Geen paniek bij STVV:

Vorig seizoen was STVV nog één van de revelaties van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen hebben de Kanaries vooralsnog hun start gemist. Ze blijven achter met een nul op zes, want na vorige week op Anderlecht gingen ze nu ook thuis tegen Charleroi onderuit.

Daar waar ze vorige week in het Lotto Park pas in blessuretijd plooiden, kregen ze nu bovendien voor eigen publiek een bolwassing. Na een schabouwelijke eerste helft keek STVV bij de rust al tegen een 0-4-achterstand aan. Na rust kon het nog de eer een beetje redden met de 1-4, maar meer zat er niet in.

LEES OOK: ‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Lattanzio maakt zich geen zorgen over STVV

Ondanks die zorgwekkende resultaten, lijkt trainer Christian Lattanzio zich echter nog geen zorgen te maken. "We waren niet klaar om te voetballen in de eerste helft. We waren timide. Je merkte ook dat we nog met veel jonge spelers speelden. In de tweede helft doen we het een stuk beter. Daar moeten we op bouwen volgende week", blijft bij bij Sporza optimistisch.

Volgende week wacht STVV echter opnieuw een loodzware opdracht, want dan moet het op bezoek bij Antwerp. Dan zal het dus een pak beter moeten voor de Kanaries, die momenteel ook de rode lantaarn in handen hebben.

Verdiende zege voor Charleroi

"We krijgen vier goals tegen in de eerste helft. Dat wil je natuurlijk niet meemaken in je eerste thuismatch van het seizoen", zucht aanvoerder Bruno Godeau. "We kunnen nog eentje tegenprikken na de pauze, maar we moeten eerlijk zijn: Charleroi verdiende deze zege gewoon."

Moet STVV zich zorgen maken over deze nul op zes?

Meest recent

Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

7
7
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

18
18
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

38
38
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

50
50
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

98
98
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

419
419
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

105
105
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

180
180
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

217
217
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

161
161
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

407
407
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

245
245
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

650
650
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

149
149
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

177
177
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

624
624
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

145
145
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

234
234

Meer sportnieuws