Charleroi haalt ondermaatse Kanaries door gehaktmolen

101 stemmen
Charleroi haalt ondermaatse Kanaries door gehaktmolen

Is STVV een degradatiekandidaat? Op dit moment zouden we zelfs zeggen: met stip op nummer één. De Kanaries werden vandaag gretig door de gehaktmolen gedraaid door een veel sterker Charleroi. Daar opende Daan Heymans op fraaie wijze zijn rekening.

STVV en Charleroi sloten een doelpuntenrijke tweedaagse af in de Jupiler Pro League. Beide ploegen verloren op de eerste speeldag en hoopten op een eerste puntengewin. De Kanaries gingen pas in het absolute slot onderuit in het Lotto Park, Rik De Mil en co botsten op een sterker Antwerp.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

Zebra's hakken Kanaries in mootjes

Wie kon vanavond de beste start nemen op Stayen? Dat was overduidelijk Charleroi. De Zebra's legden meteen een hoge intensiteit aan de mat en duwden STVV tot kort voor het eigen doel. Op het kwartier was het Coppens die pijnlijk in de fout ging en Bernier aantikte. De bezoekers kregen een terechte strafschop en Heymans opende zijn rekening dit seizoen: 0-1.

Ook nadien bleven de Kanaries onmachtig. Op het halfuur verlengde Heymans een lange bal van Zorgane fraai over de thuisdoelman en de Zebra's hadden al een dubbele voorsprong te pakken. De martelgang van de Kanaries werd in het slotkwartier nog groter met doelpunten van Guiagon en Bernier. Halfweg stonden er ontluisterende 0-4 cijfers op het bord. Dit STVV leek voorlopig een vogel voor de kat.

Eén appel valt uit Limburgse boom

Uiteraard was deze wedstrijd al gespeeld, aan de Kanaries om nog iets van hun eer te redden na rust. Dat lukte aanvankelijk matig, Charleroi bleef voortdurend in balbezit. Op het uur viel er toch een appel uit de Limburgse boom: doelman Koné had medelijden met STVV en bokste de bal zomaar tegen Zahiroleslam aan, die vervolgens in doel dwarrelde: 1-4.

Een echte vuist maken lukte de Kanaries echter allerminst. Ook nadien controleerde Charleroi eenvoudig, al moest het ook allemaal niet echt meer voor het team van Rik De Mil. Uiteindelijk werd er niet meer gescoord op Stayen en keren de Zebra's na een avondwandeling terug richting Charleroi.

Scoreverloop:

0-1 (18') Heymans (p), 0-2 (30') Heymans, 0-3 (43') Guiagon, 0-4 (45+1') Bernier, 1-4 (61') Zahiroleslam

Is STVV voor u een degradatiekandidaat?

Meest recent

‘Lukaku verraadt Napoli voor de meest gehate vijand’

Romelu Lukaku kan Napoli deze zomer verlaten voor de meest gehate vijand. Een Italiaanse topclub ...

206
206
Roef zorgt voor straffe beelden en geeft verklaring

Het Europese avontuur van AA Gent gaat verder, al heeft het donderdag toch weinig gescheeld. Bijna ...

17
17
Maamar spreekt duidelijke taal over vertrek bij Anderlecht

Anderlecht heeft donderdagavond een nieuwe stap richting de league phase van de Europa League gezet, ...

121
121
'Volgende jeugdproduct op vertrekken bij Club Brugge'

Club Brugge begint vrijdag aan zijn seizoen met de Supercup tegen bekerwinnaar Union. Daarin wordt ...

151
151
Coosemans geeft verklaring voor twee gezichten Anderlecht

Anderlecht mag nog steeds dromen van de Europa League, want het wist donderdagavond zijn tweede ...

125
125
Europese held bij Anderlecht: kranten geven 9 op 10

Even dreigde het opnieuw helemaal mis te lopen, maar RSC Anderlecht mag dan toch een voorronde ...

409
409
UEL/UECL: Anderlecht kent opponent, wisselend succes Nederland

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tweede voorronde van de Europa en Conference League ...

417
417
Roef flikt het wéér: AA Gent stoot door na strafschoppen

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Conference League. Tegen ...

176
176
'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

656
656
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

204
204
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

127
127
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

126
126
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

308
308
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

271
271
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

221
221
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1722
1722
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

105
105
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

517
517
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

872
872
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

153
153
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

524
524
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

17
17
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

518
518
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

287
287
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

116
116

Meer sportnieuws