Charleroi haalt ondermaatse Kanaries door gehaktmolen

101 stemmen
Charleroi haalt ondermaatse Kanaries door gehaktmolen

Is STVV een degradatiekandidaat? Op dit moment zouden we zelfs zeggen: met stip op nummer één. De Kanaries werden vandaag gretig door de gehaktmolen gedraaid door een veel sterker Charleroi. Daar opende Daan Heymans op fraaie wijze zijn rekening.

STVV en Charleroi sloten een doelpuntenrijke tweedaagse af in de Jupiler Pro League. Beide ploegen verloren op de eerste speeldag en hoopten op een eerste puntengewin. De Kanaries gingen pas in het absolute slot onderuit in het Lotto Park, Rik De Mil en co botsten op een sterker Antwerp.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Zebra's hakken Kanaries in mootjes

Wie kon vanavond de beste start nemen op Stayen? Dat was overduidelijk Charleroi. De Zebra's legden meteen een hoge intensiteit aan de mat en duwden STVV tot kort voor het eigen doel. Op het kwartier was het Coppens die pijnlijk in de fout ging en Bernier aantikte. De bezoekers kregen een terechte strafschop en Heymans opende zijn rekening dit seizoen: 0-1.

Ook nadien bleven de Kanaries onmachtig. Op het halfuur verlengde Heymans een lange bal van Zorgane fraai over de thuisdoelman en de Zebra's hadden al een dubbele voorsprong te pakken. De martelgang van de Kanaries werd in het slotkwartier nog groter met doelpunten van Guiagon en Bernier. Halfweg stonden er ontluisterende 0-4 cijfers op het bord. Dit STVV leek voorlopig een vogel voor de kat.

Eén appel valt uit Limburgse boom

Uiteraard was deze wedstrijd al gespeeld, aan de Kanaries om nog iets van hun eer te redden na rust. Dat lukte aanvankelijk matig, Charleroi bleef voortdurend in balbezit. Op het uur viel er toch een appel uit de Limburgse boom: doelman Koné had medelijden met STVV en bokste de bal zomaar tegen Zahiroleslam aan, die vervolgens in doel dwarrelde: 1-4.

Een echte vuist maken lukte de Kanaries echter allerminst. Ook nadien controleerde Charleroi eenvoudig, al moest het ook allemaal niet echt meer voor het team van Rik De Mil. Uiteindelijk werd er niet meer gescoord op Stayen en keren de Zebra's na een avondwandeling terug richting Charleroi.

Scoreverloop:

0-1 (18') Heymans (p), 0-2 (30') Heymans, 0-3 (43') Guiagon, 0-4 (45+1') Bernier, 1-4 (61') Zahiroleslam

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren
59

Is STVV voor u een degradatiekandidaat?

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

6
6
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

108
108
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

17
17
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

54
54
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

35
35
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

116
116
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

124
124
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

47
47
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

59
59
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

292
292
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

159
159
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

50
50
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

221
221
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

145
145
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

94
94
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

433
433
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

337
337
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

138
138
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

100
100
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201

Meer sportnieuws